Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.06.2009, 22:46
Nordung Uporabnik Nordung ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nordung
Član od: Jun 2003
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 931
Privzeto Dražji Siol TV

Jezen sem. Pred časom sem naročil Siol TV polno shemo in za to plačeval 39 eur. Ni poceni, sploh ker je 70% programov šrot, ampak vsaj HBO in nekaj dobrih programov s podnapisi je bilo vključenih. Od julija pa bom za te iste programe moral plačevati 45 eur, drugo leto pa celo 50 eur. Ja dodali so še programov, ampak dan ima samo 24 ur in življenje ni samo sedenje pred TV. Siol nam vsiljuje neke pakete, katerim vedno nekaj manjka. Tisti programi, ki so nekaj vredni so pa na voljo, kot dragi dodatki. Pošteno bi bilo, da si ljudje sami izberejo programe, ki jih bodo plačevali. Vsak program bi moral imeti svojo ceno. Je čisto preveč programov, da se je težko prebijat skozi. Pa še podvajajo se. Bi raje imel svojih 20 priljubljenih in za njih plačeval 20 eur. Ja seveda to je mnogo manj, kot mi sedaj Siol vleče iz žepa. Očitno moram odplačati notesnik iz njihove akcije
Staro 08.06.2009, 17:48
castor Uporabnik castor ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce castor
Član od: Jul 2004
Sporočila: 11.923
Privzeto Re: Dražji Siol TV

Citat:
Objavil-a Nordung Prikaži sporočila
Jezen sem. Pred časom sem naročil Siol TV polno shemo in za to plačeval 39 eur. Ni poceni, sploh ker je 70% programov šrot, ampak vsaj HBO in nekaj dobrih programov s podnapisi je bilo vključenih. Od julija pa bom za te iste programe moral plačevati 45 eur, drugo leto pa celo 50 eur. Ja dodali so še programov, ampak dan ima samo 24 ur in življenje ni samo sedenje pred TV. Siol nam vsiljuje neke pakete, katerim vedno nekaj manjka. Tisti programi, ki so nekaj vredni so pa na voljo, kot dragi dodatki. Pošteno bi bilo, da si ljudje sami izberejo programe, ki jih bodo plačevali. Vsak program bi moral imeti svojo ceno. Je čisto preveč programov, da se je težko prebijat skozi. Pa še podvajajo se. Bi raje imel svojih 20 priljubljenih in za njih plačeval 20 eur. Ja seveda to je mnogo manj, kot mi sedaj Siol vleče iz žepa. Očitno moram odplačati notesnik iz njihove akcije
Se povsem strinjam, zato pa bo prišlo do izumrtja. Sam bom preklopil na zmanjšanje, tisto mislim, da bo ostalo pri 30 eur, pa še to je preveč. Tv skoraj nič ne gledam, le kakšen šport. Dokuje, filme lahko dobim drugače, pa ne mislim le na prepovedane poti. Hbo je podn, filmi se preveč ponavljajo, lahko sem brez.

Se strinjam, 1 program, 1 euro, ajd 1,5 eura. Pa si jih vsak izbere po lastni volji.
Staro 09.06.2009, 09:31
Uporabnik

Slepijo nas s številom programov, recimo115 programov za 42 eur (brez HBO) ampak je treba vedet, da je od tega 17 RADIJSKIH - kaj naj radio poslušam po televiziji? Razsipavanje elektrike. Ko se mi bo izteklo vezano obdobje, se bomo poslovili.
Staro 09.06.2009, 10:08
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281
Thumbs down Re: Dražji Siol TV

Citat:
Objavil-a castor Prikaži sporočila
Se povsem strinjam, zato pa bo prišlo do izumrtja. Sam bom preklopil na zmanjšanje, tisto mislim, da bo ostalo pri 30 eur, pa še to je preveč. Tv skoraj nič ne gledam, le kakšen šport. Dokuje, filme lahko dobim drugače, pa ne mislim le na prepovedane poti. Hbo je podn, filmi se preveč ponavljajo, lahko sem brez.

Se strinjam, 1 program, 1 euro, ajd 1,5 eura. Pa si jih vsak izbere po lastni volji.
Neumnost. Preprodajajo nam FTA programe. Še 10 centov bi bilo preveč. Preprodajajo naj plačljive programe. Še malo pa bodo tile biserčki naredili pakete URL-jev in ti potem prodali pakete kam boš lahko dostopal. Pa, da bi vsaj tehnično špilalo. Še to ne. Očitno skupek klovnov, ki drugje niso našli zaposlitve, ni dorasel projektu, ki si ga zastavljajo.

Glede na kvaliteto storitve, ki jo nudijo verjetno lahko tale siLOL odpoveš tudi brez penalov.

Nazadnje uredil minek : 09.06.2009 ob 10:10.
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 11:41
Uporabnik

Ja, kvaliteta mi pa tudi žre živce. Slika dostikrat zastane za sekundo, dostikrat se pojavijo na njej "kockice", na splošno pa v ozadju slike "šibajo duhovi". Groza.
Moti me tudi preklapljanje med programi. Namreč ko pritisneš nov program, se stari program ugasne in šele čez sekundo pojavi nov program. Izredno moteče.
Staro 09.06.2009, 11:44
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Pri digitalni TV se bo treba navaditi na sekundo ali dve zamika pri preklopu...
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 15:49
castor Uporabnik castor ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce castor
Član od: Jul 2004
Sporočila: 11.923

Kvaliteta ja! Matr, zadnjič celo popoldne gledam kockice, ***emjih.
Staro 10.06.2009, 08:18
lintwer Uporabnik lintwer ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 167

Včeraj so spet nadgrajevali STB Sagem in kot vedno prava polomija.Pri vsem tem bi res pomislil da to načrtno počenjajo da bi čim več uporabnikov šlo k drugemu ponudniku spletnih storitev.Jaz sem se naveličal in grem drugam.

Lp
lintwer
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 20:05
MK84 Uporabnik MK84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 54

Hvala siol&telekom za tako početje.

http://24ur.com/novice/slovenija/dra...i-siol-tv.html
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 09:58
Uporabnik

Zdaj sem se prepričal, kako malo je gledan ta forum. Na 24ur je stotine postov v zvezi podražitve siol tv, tukaj pa komaj kakšen.
Odgovori

Značke
dražji, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave s siol TV in siol telefonom Tadejgg Tehnična pomoč 4 07.07.2009 21:36
Spremembe na storitvi SiOL TV mihies SiOL TV 16 22.06.2009 22:41
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 19:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:28.