Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.09.2010, 16:21
boogyman Uporabnik boogyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 477
Privzeto Re: SiOL BOX tehnične težave

Rešil problem s podnapisi,treba je izbrat jezik podnapisov-ČEŠČINA-in stva deluje brez problema.
Staro 18.09.2010, 16:21
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

Če predvaja mpeg4, potem predvaja tudi mpeg2.
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 17:19
ms62 Uporabnik ms62 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 7

Citat:
Objavil-a tmurgel1 Prikaži sporočila
V zvezi s tem BOX-om imam samo eno vprašanje: Zanima me, ali "prežveči" HE-AAC v2.0 kodek v 2. multipleksu dvb-t. Hvala vsem in vsakomur, ki ima izkušnjo in jo želi deliti še s kom.

Multipleks A dela b.p.
Multipleks B (naprimer Pink.si) pa NE dela.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 18:16
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

pri nas tud pink ne dela. vaš kanal tudi ne-
avstrijskih tudi ne lovimo... prej pa smo jih...
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 19:57
popek Uporabnik popek ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 35

Pozdravljeni vsi...

spoznavam se z tem box-om, ugotovil sem, da za UPNP server dosti lepše deluje TVersity, kot pa nativna podpora za upnp server, ki je vgrajena v windows 7. TVersity ima tudi precej več možnosti konfiguracije. Nikakor pa mi ne uspe urediti sledeče zadeve.
Če v TVVersity dodam YouTube source (največkrat gledane, na podlagi poizvedbe,....), mi zadeva dela čez web vmesnik na računalniku....če pa hočem te vsebine pregledovati na SiOL-BOX-u, pa mi vedno napiše, da format ni prepoznan. Ima kdo kaj izkušenj z tem....lahko kdo pomaga s kakim nasvetom
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 20:09
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335

Citat:
Objavil-a popek Prikaži sporočila
Pozdravljeni vsi...

spoznavam se z tem box-om, ugotovil sem, da za UPNP server dosti lepše deluje TVersity, kot pa nativna podpora za upnp server, ki je vgrajena v windows 7. TVersity ima tudi precej več možnosti konfiguracije. Nikakor pa mi ne uspe urediti sledeče zadeve.
Če v TVVersity dodam YouTube source (največkrat gledane, na podlagi poizvedbe,....), mi zadeva dela čez web vmesnik na računalniku....če pa hočem te vsebine pregledovati na SiOL-BOX-u, pa mi vedno napiše, da format ni prepoznan. Ima kdo kaj izkušenj z tem....lahko kdo pomaga s kakim nasvetom
Verjetno box ne podpira formata youtube posnetkov.
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 20:19
popek Uporabnik popek ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 35

Citat:
Objavil-a matejdro Prikaži sporočila
Verjetno box ne podpira formata youtube posnetkov.
Verjetno res ne....ampak TVersity pa ima opcijo "transcoding"....jaz to razumem tako, da zna v realnem času pretvarjati v nek format video zapisa, ki pa ga UPNP odjemalec (v tem primeru siol box) prebrati. To sem nekako poskušal nastaviti pa mi ne uspeva....
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 20:49
tmurgel1 Uporabnik tmurgel1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 66

Če je tako, kot je napisal @ms62 in še kdo, potem je zadeva zrela za vse vrste inšpektorjev. Sicer sem se pa pozanimal tako pri SIOL-u kot uvozniku. Nihče pojma nima Čakam na prijaznega gospoda Simona, ki dela pri uvozniku, da ga sam stestira.

SIOL vabi na predstavitve v svoje prodajne centre, kjer pa nimajo priključkov za antene. Potem te pa kak zafrustriran prodajalec začne "poučevati", da zadeva ni namenjena temu, za kar jo reklamirajo - kombinirani STB za sprejem iptv in dvb-t.

Zares žalostno!!!!!!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2010, 22:45
DzaroG Uporabnik DzaroG ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 148

Citat:
Objavil-a tmurgel1 Prikaži sporočila
Če je tako, kot je napisal @ms62 in še kdo, potem je zadeva zrela za vse vrste inšpektorjev. Sicer sem se pa pozanimal tako pri SIOL-u kot uvozniku. Nihče pojma nima Čakam na prijaznega gospoda Simona, ki dela pri uvozniku, da ga sam stestira.

SIOL vabi na predstavitve v svoje prodajne centre, kjer pa nimajo priključkov za antene. Potem te pa kak zafrustriran prodajalec začne "poučevati", da zadeva ni namenjena temu, za kar jo reklamirajo - kombinirani STB za sprejem iptv in dvb-t.

Zares žalostno!!!!!!!!!
In kaj pravi?
Odgovorite s citatom
Staro 19.09.2010, 08:23
Mirtma Uporabnik Mirtma ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Mirtma
Član od: Jul 2006
Sporočila: 98

Citat:
Objavil-a Saeed Prikaži sporočila
Logitech harmony reši vse stvari =)
To je že res, vendar je malo bedasto plačati 49 € + 4 € vsak mesec do konca uporabe, povrh pa še daljinc kupovat, ker ti priloženi ne dela dobro...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, boxu, brenči, center, glasno, hdd, isto, media, prikazovanje, signala, siol, slika, tehnične, težave, tudi, vaš, vedno, zunanji disk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prehod na siol trio? anzex1 Tehnična pomoč 1 24.08.2010 08:48
Težave - SiOL Internet - Cisco Linksys RV4000 faca5 O storitvah 2 11.06.2010 22:34
SIOL PLAC Težava po registritriranju v moj siol pixi69 SiOL PlaC 10 08.04.2009 13:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:49.