Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.09.2013, 13:08
FireMan Uporabnik FireMan ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 54
Privzeto Re: kateri paket na top triu

Še moje razmišljanje in tudi vprašanja, ki sem jih naslovil na info@telekom.si. Zaenkrat še ni odgovora.

Citiram:

Spoštovani,

Naj najprej omenim, da smo naročniki vaših storitev od začetka pojava ADSL in naprej. Trenutno imamo paket Trio Osnovni z programsko shemo 170 in še nekaj programov. Plačujemo pa mesečni znesek (brez pogovorov) in s popustom (posledica programa zvestobe) v višini 43,83€.

Prosim za nekaj razjasnitev o novih paketih TopTrio.

Prvo moram grajati predstavitev programskih shem na vaši internetni strani http://www.siol.net/trio/paketi_toptrio.aspx.

Paketi so razvrščeni: TopTrio Osnovni, TopTrio Mini HBO, TopTrio, TopTrio HBO in TopTrio Mega HD. Če pa kliknem za podrobnejše informacije o TV programih oziroma za podrobni seznam TV programov, pa se prikaže poimenovanje: MEGA HD, STANDARDNI, OSNOVNI, MINI!?!

Če klinem za seznam programov v paketu TopTrio, se na seznamu nahaja tudi HBO in HBO comedy. Na osnovni strani http://www.siol.net/trio/paketi_toptrio.aspx ni kljukice za ta dva programa. Prosim razjasnite.

Opažam, da sta programa Šport TV 2 in Športklub+ samo v paketu TopTrio Mega HD. Seveda če sem vse skupaj razumel prav. Torej, če hočem imeti programa Šport TV 2 in Športklub+, moram plačati dodatnih 11€ na mesec več v primerjavi s paketom TopTrio? Prosim razjasnite.

Če se vežem za dve leti. Kako je s programom zvestobe? V programu zvestobe koristim vsake 4 mesece popust 10%. Ali bi pri prenovi paketa iz Trio osnovni (MegaHD programska), ki ga imamo sedaj, na novi paket TopTrio imel še lahko popust 10% na naročnino? Prosim razjasnite.

Če bi delal izračun za paket (če prav razumem vse skupaj), ki mi omogoča gledanje programov Šport TV 2 in Športklub+, bi me v 24 mesecih stale vaše storitve 1.295,80€.

Trenutni paket pa me v 24 mesecih stane 1051,95€. Razlika nanese 243,88. No, to pa je že tista razlika za vaš bon. Bon, ki če ga hočem koristiti pametno, me ponovno stane še vezave na Mobitelu za 24 mesecev. Cene recimo Galaxy s4 na www.mobi.svet je 499€. Nakup brez vezave na Mobitelu (677,97€) z upoštevanim popustom 250€ pa bi bil 427,97€.

Če potegnem črto. Minus za mene, plus za vas. No, pa vsaj to že veste.

Za spremembo paketa se bom odločil na podlagi odgovora o popustu za naročnino in o programski shemi, ki se tiče športnih programov, zato vas prosim za obrazložitev kako je s tem.

Lep pozdrav in brez zamere,

AG
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2013, 14:25
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

V paketu mega HD nimaš le 2 dodatna kanala!
Pravzaprav je skoraj vse kar je uporabnega le v tem paketu. Z mojega stališča.
Cena pa je visoka za naše boge SLO dohodke.

Kar se telefonov tiče je pa tako. Da če imaš € kupiš, če ne počakaš 6 mesecev. Če se akcija kot celota poklopi z željami vzameš, drugače ne.

Sam sem se letos spomladi naveličal T-2 mobilne. Ker je ravno prišel S4 sem ga pač vzel takrata za mislim da 450 netto. Rabim hiter aparat z odličnim ekranom. Če nebi menjal operaterja bi sedaj počasi po spletu iskal opcijo. Ali morda kje pri nas. Tako pa mi je eno poletno sezono odlično odsužil in mi ni žal teh €...
Staro 11.09.2013, 14:48
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Tudi sedaj lahko imaš isti paket. Na strani http://www.siol.net/storitve.aspx imaš možnost sestavi svoj paket. Tam si izberi TopTrio osnovni in dodaj programski paket MegaHD. Pride te na ceno 47,70. Na to še daš 10% popusta in imaš isto kot sedaj. Oziroma evro manj kot si napisal. To pa ni več tako slabo ali ne? Ta popust zvestobe se ti začasno prekine samo, če kupiš kaj iz programa zvestobe.

Kar se pa mobitela tiče, če hočeš si kupi telefon, ali pa lahko 'podariš' komu bon. Tvoja odločitev.
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2013, 15:28
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Tudi sedaj lahko imaš isti paket. Na strani http://www.siol.net/storitve.aspx imaš možnost sestavi svoj paket. Tam si izberi TopTrio osnovni in dodaj programski paket MegaHD. Pride te na ceno 47,70. Na to še daš 10% popusta in imaš isto kot sedaj. Oziroma evro manj kot si napisal. To pa ni več tako slabo ali ne? Ta popust zvestobe se ti začasno prekine samo, če kupiš kaj iz programa zvestobe.

Kar se pa mobitela tiče, če hočeš si kupi telefon, ali pa lahko 'podariš' komu bon. Tvoja odločitev.
V celi zgodbi malo pozabljaš na hitrost interneta. ?? To kar ti ponujaš je hitrost interneta 4Mb . Če želiš potem 10Mb že moraš vzeti toptrio in je cena že druga .Potem pa če želiš 15Mb in megaHd si pa takoj na malo manj kot 60evrov.

Glede bona,pa dvomim da ti ga bo nekdo kar tako podaril. Plačal pa ti ga tudi ne bo nihče,ker lahko večino telefonov poiščeš v prosti prodaji za nižjo ceno kot so pri mobitelu z uporabo bona .

lp

Nazadnje uredil cveto : 11.09.2013 ob 15:30.
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2013, 16:24
Uporabnik

Maš prav. Tale Trio osnovni me je zmotil. Pa sem dal kar na TopTrio osnovni. Potem se najbolj splača vzeti TopTrio Mega HD za 58,90 - 10% in je naročnina 53,01.

Za bon pa pomoje tudi lahko kaj iztržiš. Ker po tvoji logiki Cveto Mobitel in ostali operaterji ne prodajo nobenega telefona na vezavo. Jaz sem pa prepričan da jih kar veliko. Tukaj je v ponudbi nekaj mobitelov, ki so za 1 evro. A jih dobiš kje v prosti prodaji pod 200? Glede na to da bon dobiš zastonj se ga tudi za 100 evrov splača prodat. In sta to 2 naročnini.
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2013, 18:30
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Maš prav. Tale Trio osnovni me je zmotil. Pa sem dal kar na TopTrio osnovni. Potem se najbolj splača vzeti TopTrio Mega HD za 58,90 - 10% in je naročnina 53,01.

Za bon pa pomoje tudi lahko kaj iztržiš. Ker po tvoji logiki Cveto Mobitel in ostali operaterji ne prodajo nobenega telefona na vezavo. Jaz sem pa prepričan da jih kar veliko. Tukaj je v ponudbi nekaj mobitelov, ki so za 1 evro. A jih dobiš kje v prosti prodaji pod 200? Glede na to da bon dobiš zastonj se ga tudi za 100 evrov splača prodat. In sta to 2 naročnini.
Ja,pač vsak ima svoje mišlenje. To da dobiš bon zastonj,tudi ni najbolj res.

Verjemi da je na telekomu kar nekaj ljudi računalo kako bi iz te akcije čim več potegnili oni,in ne mi.
Je pa res ,da v primeru da nimaš v planu kakšnih sprememb in bi tako nadaljeval naročnino pri siolu tudi takšno akcijo smiselno izkoristiti.Glede na to,da pa večina ljudi nima neke velikeizbire,sploh na bakru je akcija sprejemljiva.

Sem pa že enkrat napisal,da mislim da je tale akcija bolj maža za oči,ker velika večina ne pride zraven zaradi aktivnih vezav na box.Da boš pa sedaj odplačeval subvencijo za box pa nima smisla ker lahko hitro zapraviš vrednost tistih dveh mesecv brez naročnine in nisi naredil nič.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 21:00
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

se da spremenit iz top tiro hd v drug paket na top triu, ne rabim hdjev, ne rabim te hitrosti

rabim denar, pa ce je 5 eur mesecno pa 5 eur mesecno

rekli so mi, da se ne da, zadnjic je nekdo napisal, da je spremenil, kaj je zdaj res
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 22:07
Uporabnik

Če imaš vezavo se ne da. Če nimaš vezave potem se da. Ali pa odplačaš dolg in se potem da. In če vprašaš na SiOLu če lahko spremeniš paket in je njihov odgovor NE, vprašaj zakaj ne. NE ni odgovor. Če smo človeka spravili na luno bo tud SiOL sposoben spremenit paket. Niso tak nesposobni.
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2013, 16:27
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

ce pride do tega, da moram odplacat dolg za isti lulek od paketa samo s slabso programsko shemo potem pa tud lulek gleda siolovce
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2013, 16:50
Uporabnik

Kot sem že večkrat v preteklosti napisal... Ko si podpisal aneks si točno vedel kaj podpisuješ... In da bo zaradi ugodnosti, ki si jo dobil vezava na ta paket trajala dve leti... In če bi sedaj SiOL jamral da hoče svoj box nazaj bi rekel da lulek gleda njega... Ker bi pa ti rad da SiOL potegne ta kratko pa lulek gleda ...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kateri, paket, top, triu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kateri paket naj vzamem lp1 O storitvah 13 08.11.2011 08:42
Kateri paket je bolje izbrati? border1 O storitvah 8 14.03.2011 21:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:39.