Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 28.04.2005, 15:10
eol
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Djerba je super, hoteli fenomenalni glede na to v kateri državi letujete in plaže so ok.
Glede prevozov svetujem taxije ki so zlo poceni.

Glede agencije pa je res Intelekta najbolša. THE BEST
Staro 06.05.2005, 10:11
Matilda Uporabnik Matilda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Matilda
Član od: May 2002
Sporočila: 577
Privzeto

En veeeelik sori. Mal me ni biloo, mal sem pozabila na tale forum (se vidi da v naslednjem mesecu ne grem nikamor:-((()
Torej, Intelektini izleti:
- vodička ni imela pojma o Djerbi in Tuniziji nasploh (čeprav je bila tam nekaj mesecev - sploh ni bila na kontinentu le na otoku, kar sicer ni noben izgovor, ker obstajajo za to knjige, net ipd)
- vodila je tako, da je BRALA v busu (in belive me, da je bil njen ton enkraten za uspavanje otročičkov). Kar je imela napisanega je prebrala v enem šusu - 1/2 ure branja, na konkretna vprašanja pa ni imela odgovorov
Da ne bom pljuvala po bogi deklici, tudi ostale niso kazale kakšnega odstopanja v kvaliteti.
Sploh pa po mojih izkušnjah Intelekta nima pravih vodnikov temveč spremljevalce. Je pa Intelekta ena od poceni agencij, tako, da se iz tega vidika splača, ostalo pa se pač sam organiziraš.
Malo težje je ko z njimi potuješ po Grčiji in vsi v skupini vemo več o klasični Grčiji kot vodič.

Staro 16.05.2005, 11:32
ed
Guest
Privzeto

...nekdo je izrekel frazo o kolkor dnarja tolko muske, pa me zanima kaj je s tem mislil...udobje ???...zabava???...???
Ali je kdo že bil v Djerba Jasmina...vtisi...Hvala !
Staro 17.05.2005, 13:58
Matilda Uporabnik Matilda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Matilda
Član od: May 2002
Sporočila: 577
Privzeto

V Tunisu je hrana v glavnem zelo dobra, ne glede na ceno aranžmaja.
Cena se pa prav gotovo pozna v opremljenosti hotela. Njihove tri zvezdice vsekakor niso naše tri zvezdice. Je pa lahko hotel poceni in čist ali pa obratno.

Citat:
quote:Originalna objava ed

...nekdo je izrekel frazo o kolkor dnarja tolko muske, pa me zanima kaj je s tem mislil...udobje ???...zabava???...???
Staro 19.05.2005, 18:13
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto

Citat:

Jaz nisem bil, sem ga pa videl.
Hotel mi ni zgledal slab, ti pa priporocam, da vseeno vzames kak boljsi hotel. Penelope Beach, na primer. (Jasmin je manjsi, ne zgleda tok fancy... odvisno pac, kok si zahteven... jaz dam rajsi nekaj denarja vec, pa imam malo vecji hotel, vec dogajanja, vec folka, boljsi izgled...)
Staro 19.05.2005, 18:52
idrijcan
Guest
Privzeto

mrjerry,.... kok si pa ti dal recimo za aranzma za en teden?
lp
Staro 20.05.2005, 07:19
ed
Guest
Privzeto

...za Djerba Jasmina sem za 4. člansko družino pri Intelekti vplačal za 14 dni 310.000 sit !!! (...kompletno vse s taxami...). Za Penelope Beach bi nas prišlo cca. 480.000 torej. Torej, če je hotel urejen, čist z dobro hrano zakaj le bi dajal toliko več. Ne velja seveda za vas, ki ne sprašujete o ceni, toda... Povem, ko pridemo nazaj. Pred leti sem bil v Hammametu, hotel Dar Khayam, takrat cenovno predzadnji, pa vseeno super, če bo tu isto...LP
Staro 20.05.2005, 12:45
Pacijent
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava idrijcan

mrjerry,.... kok si pa ti dal recimo za aranzma za en teden?
lp
Slabih 100K SIT. Letalo, 4 zvezdice, AI
Staro 20.05.2005, 12:48
Pacijent
Privzeto

Citat:

...za Djerba Jasmina sem za 4. člansko družino pri Intelekti vplačal za 14 dni 310.000 sit !!! (...kompletno vse s taxami...). Za Penelope Beach bi nas prišlo cca. 480.000 torej. Torej, če je hotel urejen, čist z dobro hrano zakaj le bi dajal toliko več. Ne velja seveda za vas, ki ne sprašujete o ceni, toda... Povem, ko pridemo nazaj. Pred leti sem bil v Hammametu, hotel Dar Khayam, takrat cenovno predzadnji, pa vseeno super, če bo tu isto...LP
Ja, to je druga zgodba potem. Ker sem placal samo zase, me je prisla razlika okrog 15, 20 K SIT (za 1 teden), zato sem pac dal tistih 20 zraven. Ko bom moral placevati dopust se drugim, bom tud sam imel drugacne kriterije, o tem sem preprican. Ce pa naslednjic das se zraven podatke o tem, koliko ljudem bos placal dopust, se bom potrudil in odgovoril tako, da ne bom provociral zolcnih izpadov o tem, kako eni ne gledamo na ceno. Vprasal si pac, kaksen je hotel in dobil si odgovor. Ce je pa tvoj edini kriterij cistoca in hrana, sem preprican, da lahko na Djerbi dobis se cenejsega od Jasmina. Konec koncev imajo 110 hotelov.
Staro 21.05.2005, 20:38
pupa4x4
Guest
Privzeto

Pozdrav vsem

sem ravno na sveže iz tri tedenskega potepanja po Tuniziji. Djerbe smo se uspeli ogniti, so pa naši prijatelji po nesreči priromali tudi do tja.
Najslabše destinacije v Tuniziji so Djerba, Hammamet in Nabeul. Turistov kot toče, domačini vsiljivi kot ose, samo gledajo kako bi te obrali.
Resnična-prvinska afrika je nekaj drugega, mir, prijazni obrazi domačinov in predvsem največji biser Tunizije puščava, puščava in še enkrat puščava.....

LP

Značke
djerba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:48.