Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 22.06.2006, 10:04
maestro II. Uporabnik maestro II. ni prijavljen
Banned
Član od: Dec 2005
Naslov: Ne povem
Sporočila: 2.547
Privzeto Re: a je to normalno...

kaj pa v onih cajtih, ko smo bili otroci še last kolektiva? takrat nas niso pretepal samo fotri pa mame, še sosedje so nas, pa učitelji in neznanci na ulicah, če so mel cajt... pa ne vidim da bi nam kej manjkalo...
Staro 22.06.2006, 10:33
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a Sharkica
Triletnega otroka ne moreš pustiti samega v Mc-u ali na igrišču!
Ne, sigurno ga je bols slepat po trgovini (po moznosti ne samo enega, ker je treba pazit na nataliteto ane in pridelat v cimkrajsem casu dovolj pamzev), kaficih in drugih destinacijah, kjer s svojo glasnostjo najedajo vsem po vrsti. To je definitivno veliko boljsa resitev za starsa, otroka in okolico, kot pa da se ga pusti nekje, kjer je za to varstvo. Kje tocno to je, ne vem, se pa bom pozanimal, ko bom to rabil. Otrosko varstvo najbrz ni lahko dobit, kar pa ne pomeni, da se ga ne da dobit

Citat:
Je pa res, da, če govorim kot starš, so ti shoppingi včasih za popi.... ti v eno stran, otrok pa vsako sekuno drugje. Pa ne govorim o šopingiranju za lastne potrebe, ampak recimo o kupovanju špecerije, ko nimaš otroka kam dat in mora pač s teboj. To je lahko živčna vojna - nenehna skrb, da se ne bo izgubil, da ga ne bo kdo odpeljal (sploh v velikih centrih), da ne bo česa prevrnil itd. S tega vidika razumem občasne po****itise. Seveda v mejah normale. To, da pa se fotr dere na 3-letno hči, da jo bo (spet!) nalomil, je pa pod vsako kritiko. Sploh ker zveni tako, kot da to redno počne.
Najhujs, kar se lahko nekomu, ki ni stars zgodi je, da se poleg mulca dere se fotr
Staro 22.06.2006, 11:24
Sharkica Uporabnik Sharkica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Sharkica
Član od: Jun 2005
Naslov: Deep blue sea
Sporočila: 1.516

Citat:
Objavil-a mrjerry
Ne, sigurno ga je bols slepat po trgovini (po moznosti ne samo enega, ker je treba pazit na nataliteto ane in pridelat v cimkrajsem casu dovolj pamzev), kaficih in drugih destinacijah, kjer s svojo glasnostjo najedajo vsem po vrsti. To je definitivno veliko boljsa resitev za starsa, otroka in okolico, kot pa da se ga pusti nekje, kjer je za to varstvo. Kje tocno to je, ne vem, se pa bom pozanimal, ko bom to rabil. Otrosko varstvo najbrz ni lahko dobit, kar pa ne pomeni, da se ga ne da dobit

Najhujs, kar se lahko nekomu, ki ni stars zgodi je, da se poleg mulca dere se fotr
Očlitno nisem bila dovolj razumljiva. Govorila sem za primere, kjer ni varstva. 3-letnika ne moreš pustiti v Macu, ker tam ni organiziranega varstva (vsaj da bi jaz vedela ne) in tudi sicer je bolj malo takih centrov, kjer bi varstvo bilo organizirano.
Staro 22.06.2006, 11:27
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

boga tvoja zena in otroc jerry...
Staro 22.06.2006, 11:29
Pacijent

Vse je pac odvisno od pristopa. Jest razumem primere, ko se ne da. Sam tuki niti ni problem v tem, kam froca dat, ampak je problem u tem, da starsi s froci ne znajo. Ker doloceni froci se SKOZ derejo, doloceni dajo pa skor skoz mir. Pol pa mal bolj natancno pogledas in vidis, da se starsi z otrocmi, ki dajo mir, pogovarjajo, uni, ki delajo sundr, jih pa ignorirajo, ko da niso njihovi.
Staro 22.06.2006, 11:31
Pacijent

Citat:
Objavil-a korenje
boga tvoja zena in otroc jerry...
nimam ne zene, ne otrok
Staro 22.06.2006, 11:31
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

... ko bo, ce bo.
Staro 22.06.2006, 11:32
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

obstajajo tudi razvajeni veš....s katerimi imaš potem skoz probleme , ki si si jih naredil sam/a....
Staro 22.06.2006, 11:36
Pacijent

Citat:
Objavil-a roxa
obstajajo tudi razvajeni veš....s katerimi imaš potem skoz probleme , ki si si jih naredil sam/a....
tud to ni moj problem

vcer sem videl v leclercu... en froc, letal gor in dol, skoz neki tezil mami, da bi to pa ono pa tretje... mama vidno zmatrana. Ko je mela dost, ga je vzela v narocje in nekam zginla. Mal kasneje sem jo videl, kako hodi s frocom. Tamal je pred sabo potiskal tamal vozicek in sta skupej sopala. Ona je jemala stvari iz polic in jih dajala njemu, on jih je pa zlagal u vozicek. Tamal se je mel noro in ni prov nc vec sitnaril. Ker mu ni blo vec dolgcas.

Na poti ven je pa mimo mene prifurjala ena druga mama, s priblizno enako starim (mogoce mal mlajsim frocom) v narocju, ki se je drl ko jesihar. Mama je samo hodila, ko da ni nic. Tamal je pa tulil. Slisal se ga je se pol, ko sem bil ze precej ven iz trgovine.

Tko da, ne mi govort, da se ne da. In ni problem u frocih, ampak u starsih. Eni znajo in se jim da, enim pa ne znajo in se jim ne da.
Staro 22.06.2006, 11:39
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

osebno se dobr poznam in vem....da sploh ne bi mela tacga froca, če pa že....ga ne bi gledala, kako arije izvaja in izsiljuje...sam enkrat bi to naredu...največji problem je da otroci pometajo s starši in oni to pustijo....

isto, kot bi pustila psu, da mi pohištvo grize....

Značke
normalno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:05.