Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 04.06.2008, 20:47
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Junkiji, droge in vaš pogled na našo zadeto družbo...

Ne pozabimo, da je droga je tud kava, cigarete in še marsikaj
Staro 04.06.2008, 20:54
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

pa res ...ne pozabimo
Staro 04.06.2008, 22:33
keyCaSh Uporabnik keyCaSh ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce keyCaSh
Član od: Jul 2004
Naslov: Ultimate Fighting Championship
Sporočila: 4.175

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
hvala pa alkohol...pa je bolj škodljiv kot pa marihuana...

monster v smeh me spravljaš čez 5 let bom šele v formi..kljub marihuani..

Nazadnje uredil keyCaSh : 04.06.2008 ob 22:35.
Staro 04.06.2008, 22:52
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

itaq ... samo, da si dobre volje
Staro 05.06.2008, 10:26
keyCaSh Uporabnik keyCaSh ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce keyCaSh
Član od: Jul 2004
Naslov: Ultimate Fighting Championship
Sporočila: 4.175

Citat:
Objavil-a monster Prikaži sporočila
itaq ... samo, da si dobre volje
ee too vidiš
Staro 06.06.2008, 07:07
Dalmatinec Uporabnik Dalmatinec ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Dalmatinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.065

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
Že, ampak težko bi rekli, da kava in cigarete razdirajo družine, povzročajo propad osebnosti in vzpodbujajo kazniva dejanja...
Staro 17.07.2008, 19:19
sch0ll7 Uporabnik sch0ll7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 23

Problem je v druzbi in v vzgoji, ker tesko vrjamem da otrok, ki ima 16. let zna sam presoditi o dobrem in slabem ampak mu je vse zabava, dogodivscina, ki se spremeni v odvisnost!

1. Primer druzbe oz. okolice....na Jesenicah poznam vsaj 20 najstnikov [od kakih 16. do 20. let], ki so se sli zdravit zaradi odvisnosti od drog in to so samo tisti, ki jih js poznam...ampak to ni niti 10% "drogerasev" ali zasvojencev pri nas!
Tukaj je kot prvo kriva druzba [ policija, obcina, sosescina, itd.], ki se niti ne zmigajo da bi naredili kaj glede drog na Jesenicah!
Kako je lahko mesto varno za zivljenje, ce Policijska Postaja Jesenice zmore najvec 10 policajev, zvecer po 22. uri so mogoce trije na terenu [beri: nekje se skrivajo]...in normalno, da bo droge na vsakem koraku, ce se ne znajo spravt skupaj pa zapret dilerje in podobne tipe.

To ne govorim zato, da bi delou propagando na temo Jesenic [kako smo hudi pa to] ampak zato, ker na dnevniku vidite le 1% stvari, ki se dogajajo na Jesenicah...ker policija zaradi svoje sramote in neucinkovitosti prekriva podatke in se raje skriva kot pa da povejo, da je kriminal velik problem!
Primer : mogoce 2 mesca nazaj sta 2 modela razbila policaja ker ju je ustavil in jima zatezil da stopita vn iz auta...sta sla vn in opravila stvar....ne tega ni bilo na 24ur, ker noben ni prijavil!...in takih primerov je prevec.

2. Pri vzgoji pa drugi pac ne moremo kaj prevec pomagat...vsaka druzina ima svoje in vzgaja otroka kot se ji zljubi.
Staro 12.08.2008, 22:03
japaja Uporabnik japaja ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce japaja
Član od: Aug 2008
Sporočila: 1

Citat:
Objavil-a šnela Prikaži sporočila
O Babi2 in vsi ostali. Odvisniki ogrožajo svojo okolico? Ne morem verjet, da kljub vsemu še vedno obstaja na svetu človek, s tako ozkim pogledom. Se morda kdaj vprašate, kaj je pa njega OGROŽALO, da je sploh postal odvisnik? In ne mi rečt, da ste se vi pač odločili rečt temu sranju 'ne', ker bi bilo naravnost primitivno. Ne zagovarjam nikogar. Zavedam pa se, da je odvisnost bolezen in ne nekaj, kar bi si nekdo izbral za prosti čas ali zato, da bi hotel ogrožati koga. In vzroke za vse splošno zadevanje (na katerkol način) je treba iskat drugje. Je kriva družba, je kirv posameznik? Vsi.
Hmm...ko bi res misla tk..v resnici si se pokazala v čistem nasprotju.Zakaj si potem mnenja, da "odvisnik" ogroža mene? tud js sm sestavni del družbe oz. okolice.
Glede primitivnosti..kdo je primitiven? vprašanje je retorično, kar že verjetno veš.
Sama veš kako je, če si odvisen od neke stvari, da ti "tisto" kontrolira življenje, te omejuje, da se ne razvijaš, kot "normalni" ljudje, kot večina tvojih vrstnikov.
Upam, da boš še kdaj prebrala svoj post in se ga začela zavedat...če bi že prej tako misla, ne bi prišlo do določenih situacij v preteklosti.
škoda.
Staro 02.10.2008, 20:26
Pujsi Uporabnik Pujsi ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 2

Citat:
Sama veš kako je, če si odvisen od neke stvari, da ti "tisto" kontrolira življenje, te omejuje, da se ne razvijaš, kot "normalni" ljudje, kot večina tvojih vrstnikov.
Lep pozdrav. Sem nov na forumu in tale tema me nekako pritegne, sploh ta stavek, ki ga je napisal/a japaja. Zanima me razlaga za razvijanje kot "normalni ljudje". Kako se pa "normalni" ljudje razvijajo? Je za "normalne" ljudi normalno da jim avto, hiša in denar pomenijo vse? Sebe pa zanemarjajo?
Sam sem mnenja, da je trava rastlina, katera lahko reši našo družbo pred propadom, če se seveda sveta zel uporablja s pravilnimi nameni. Drugace pa obstaja velika razlika med drogami in zelišči. Kokain, heroin, ecstasy,...so droge...

Toliko o tem..

Love & Unity
Staro 02.10.2008, 21:12
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

Citat:
Objavil-a Pujsi Prikaži sporočila
Lep pozdrav. Sem nov na forumu in tale tema me nekako pritegne, sploh ta stavek, ki ga je napisal/a japaja. Zanima me razlaga za razvijanje kot "normalni ljudje". Kako se pa "normalni" ljudje razvijajo? Je za "normalne" ljudi normalno da jim avto, hiša in denar pomenijo vse? Sebe pa zanemarjajo?
Sam sem mnenja, da je trava rastlina, katera lahko reši našo družbo pred propadom, če se seveda sveta zel uporablja s pravilnimi nameni. Drugace pa obstaja velika razlika med drogami in zelišči. Kokain, heroin, ecstasy,...so droge...

Toliko o tem..

Love & Unity

bolš da sploh nisi napisal tega odstavka ker mam pritisk na max...se vidi da plenice nosiš in pojma nimaš kaj govoriš....:ma d::ma d:

Značke
droge, družbo, junkiji, našo, pogled, vaš, zadeto

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:10.