Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.03.2013, 13:03
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.308
Privzeto Re: SiOL TV bogati programsko shemo

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
No, glede tega da vsi na bakru nimate moznosti za hd kanale in se vam racun visa za 2,5€... Smo pa vsaj na optiki enkrat delezni izboljsav. Ze tako placujemo dodatnih 7€ za opticni priklop.
Se podpišem pod to objavo..

končno nekaj za nas ki smo na optiki ki plačujemo 7€ brezveze za nek digitalni dostop..
Staro 05.03.2013, 13:52
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.018

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
No kar takole na počez delati primerjavo med optiko in bakrom je skoraj brezvezna.
Na optiki je poleg zanesljivosti,zmogljivosti sigurno najpomembneje dejstvo da gledanje televzij ne vpliva na internetno hitrost.

Kakorkoli gledaš je optika cenejša.

Da ne govorim o tem,koliko enih prošenj,koliko udarniških ur in še plus tega ogromno mark je stalo,da smo si napeljali telefone do domov. !!

Samo kdor si je to izkusil,ve kakšne borbe so bile to.

lp
Optika ni cenejsa. Tudi mi smo imeli v prejsnjem rezimu isto situacijo glede prikjuckov. Nic ni podarjenega.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 14:27
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Za končnega uporabnika je cenejša. Da ne govorimo, da za isto ceno in za tv in za internet dobite boljšo storitev (in SD in HD kanale v boljši kvaliteti). Tako, da tista da ste enkrat končno deležni izboljšav ne drži. Vseskozi ste na boljšem pa četudi morate plačat digitalni dostop.

Nazadnje uredil Schime : 05.03.2013 ob 14:35.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 16:24
grega34 Uporabnik grega34 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2012
Sporočila: 83

Ja Siol res bogati shemo samo ne za vse.
Ali je res tako težko dati tudi nam kaj ko imamo standardno tv shemo, kot so že mnogi tukaj apelirali na siol naj doda 24 kitchen v standardno shemo se tudi jaz pridružujem še enkrat:

SIOL DAJTE 24 KITCHEN V STANDARD PROGRAMSKO SHEMO!!!

LP
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 16:49
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.018

Naj potem naredijo izbor, pa dodajo nekaj kanalov v standard, pa recimo tudi za 2€ dvignejo ceno, pa bo ok.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 16:51
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.684

Jaz bi rade volje plačeval 10€ dodatka za digitalni dostop če bi imel optiko in plačeval za 20/20 tako kot nekoč za 1/256. Oz. jaz sem plačeval še malce več, saj sem imel blaznohitro 4/512

Tako kot sem že napisal, ne moreš primerjat polni hd in mini hd. Pa da smo si na jasnem, tu uporabniki niso nič krivi, le politika Siola ki zopet (preračunano) "izboljšuje" svoje storitve.
Če se nekdo s tem strinja naj se in naj plačuje (jaz itak ne bom), ampak realno takih storitev NE moreš posploševat. In sedaj bi oni dvignili sinhronizacijo na 7.5 in s tem omogočili mini hd na meji le da bi lahko nekomu rekli, saj imaš lahko hd sliko. Pa lepo vas prosim no...
Staro 05.03.2013, 17:22
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Jaz bi rade volje plačeval 10€ dodatka za digitalni dostop če bi imel optiko in plačeval za 20/20 tako kot nekoč za 1/256. Oz. jaz sem plačeval še malce več, saj sem imel blaznohitro 4/512

Tako kot sem že napisal, ne moreš primerjat polni hd in mini hd. Pa da smo si na jasnem, tu uporabniki niso nič krivi, le politika Siola ki zopet (preračunano) "izboljšuje" svoje storitve.
Če se nekdo s tem strinja naj se in naj plačuje (jaz itak ne bom), ampak realno takih storitev NE moreš posploševat. In sedaj bi oni dvignili sinhronizacijo na 7.5 in s tem omogočili mini hd na meji le da bi lahko nekomu rekli, saj imaš lahko hd sliko. Pa lepo vas prosim no...
Edino pošteni približek bi bil sinhronizacija modema na cca25Mb.
V tem primeru bi imeli nekaj več manevrskega prostora za televizije in hkrati še dovolj pasovne za internet.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 17:52
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235
Talking Re: SiOL TV bogati programsko shemo

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Optika ni cenejsa.
Točno tako.* Pojdi na http://www.siol.net/storitve/izbirni.../izbirnik.aspx in si izračunaj najcenejši paket na xDSL in najcenejši paket na optiki.

Upoštevaj ceno po koncu 6 mesečne akcije in z "digitalnim" dostopom.

Jaz sem našel:
29€ / mesec za xDSL
33€ / mesec za FTTH

Preko AMIS na TS omrežju pa dobiš:
23€ / mesec za xDSL
36€ / mesec za FTTH

Kolikor se spoznam na matematiko, 29€ < 33€, velja pa tudi da 23€ < 36€...

* Da se ne bo kdo zapičil: govorimo o stroških končnega uporabnika, ne o stroških, ki jih ima operater oziroma ponudnik z izgradnjo in vzdrževanjem omrežja, tako pasivnega kot aktivnega dela.

Nazadnje uredil Mislim : 05.03.2013 ob 17:56.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 18:07
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a Mislim Prikaži sporočila
Točno tako.* Pojdi na http://www.siol.net/storitve/izbirni.../izbirnik.aspx in si izračunaj najcenejši paket na xDSL in najcenejši paket na optiki.

Upoštevaj ceno po koncu 6 mesečne akcije in z "digitalnim" dostopom.

Jaz sem našel:
29€ / mesec za xDSL
33€ / mesec za FTTH

Preko AMIS na TS omrežju pa dobiš:
23€ / mesec za xDSL
36€ / mesec za FTTH

Kolikor se spoznam na matematiko, 29€ < 33€, velja pa tudi da 23€ < 36€...

* Da se ne bo kdo zapičil: govorimo o stroških končnega uporabnika, ne o stroških, ki jih ima operater oziroma ponudnik z izgradnjo in vzdrževanjem omrežja, tako pasivnega kot aktivnega dela.
Glede na dejstvo kaj optika nudi,je absolutno cenejša.
Pa ko si že prepisal cenik,bi bilo pošteno,da bi zraven dopisal hitrost prenosa.In pri optiki bi še moral dopisati,skoraj neomejeno število televizorjev,brez vpliva na prenosno hitrost.
Pa ne se norcev delat iz nas ki smo na bakru.

Če imate občutek da ste s ceno oškodovani,odklopite in se vrnite na baker.

lp

Nazadnje uredil cveto : 05.03.2013 ob 18:10.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2013, 18:15
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Glede na dejstvo kaj optika nudi,je absolutno cenejša.
Pa ko si že prepisal cenik,bi bilo pošteno,da bi zraven dopisal hitrost prenosa.In pri optiki bi še moral dopisati,skoraj neomejeno število televizorjev,brez vpliva na prenosno hitrost.
Pa ne se norcev delat iz nas ki smo na bakru.
Primerjava je bila za OSNOVNE pakete, ki zadostujejo večini ljudi. Če upoštevaš dodatke za višje hitrosti, potem so ti dodatki VELIKO dražji na optiki, kot na xDSL...

Ne pozabi, da nekateri sploh nimajo možnosti priklopa na bakreno omrežje, imajo na voljo zgolj optiko...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bogati, eksplozivni, hd programi, mega, mega hd, programska shema, programsko, shemo, siol, siol tv

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV in DODATKI sladzan SiOL TV 21 28.02.2013 21:28
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:45.