Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.02.2015, 18:57
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.848
Privzeto Re: SiOL BOX tehnične težave

Tu ne gre za težave, ki bi se pojavljale splošno v omrežju, temveč za posamične težave z BOXi. Prosim, da na ZS sporočite svoje uporabniško ime storitev SiOL. Preverili bomo zakaj se to pojavlja.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 24.02.2015, 13:12
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Jaz bi samo v povezavi z sporedom in ogledom nazaj povedal naslednje.

Tisti, ki imate SiOL Box S izven garancije in vam je crknil pomnilnik in spored oz. zamik ne delujeta več (ne moreta se shranjevati nikamor), enostavo odprite SiOL Box S in za pomnilnik je dejansko v SiOL boxu USB ključek, ki ga samo zamenjate. Priporočeno je, da USB ključku odstranite ohišje (zaradi pregrevanja) in ga vstavite v USB vhod. Nato nazaj sestavite SiOL box in MORATE FORMATIRATI USB ključek preko SiOL boxa (pod nastavitvami) in potem še ponastavite spored in počakajte in woila deluje
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2015, 14:44
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a mattejci Prikaži sporočila

Tisti, ki imate SiOL Box S izven garancije in vam je crknil pomnilnik in spored oz. zamik ne delujeta več (ne moreta se shranjevati nikamor), enostavo odprite SiOL Box S in za pomnilnik je dejansko v SiOL boxu USB ključek, ki ga samo zamenjate. Priporočeno je, da USB ključku odstranite ohišje (zaradi pregrevanja) in ga vstavite v USB vhod. Nato nazaj sestavite SiOL box in MORATE FORMATIRATI USB ključek preko SiOL boxa (pod nastavitvami) in potem še ponastavite spored in počakajte in woila deluje
Tvoje navodilo je delujoče.

Sam sem že pred časom takšen poseg opravil na enem box-s in normalno deluje.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2015, 14:42
Runnagain Uporabnik Runnagain ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 18

Sam imam podobne težave, s tem, da se spored in možnost ogleda nazaj občasno pojavita...torej DND sistem (dela, ne dela).

Bom poskusil trik s ključkom...verjetno je lahko katerekoli velikosti? Ali pa je velikost omejena v eno ali drugo velikost (najmanjša velikost, največja velikost)?
Odgovorite s citatom
Staro 26.02.2015, 15:25
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Citat:

Zanimivo,hvala za informacijo.Sam sem imel enak problem ,ampak je srečo bilo pod garancijo in smo dobili novega-novejšega box's stb.Imam pa še vedno v škatli ta stari box's,ki bo kdaj pa kdaj morda prav prišel in predvidevam ,da bo v roku 2 let sigurno krepal pomnilnik,saj večina box's kot sem prebral so ljudem zamenjali prav zaradi tega razloga.Hvala za info.
Odgovorite s citatom
Staro 26.02.2015, 16:38
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Citat:
Objavil-a Runnagain Prikaži sporočila
Sam imam podobne težave, s tem, da se spored in možnost ogleda nazaj občasno pojavita...torej DND sistem (dela, ne dela).

Bom poskusil trik s ključkom...verjetno je lahko katerekoli velikosti? Ali pa je velikost omejena v eno ali drugo velikost (najmanjša velikost, največja velikost)?
Jaz sem dal 8 GB (siolov tehnik je reku da je dal njegov kolega vec kot 4GB in da je delovalo). Jaz nebi dal vec kot 8GB ker v pdfju od siol boxa pise (2,4,8GB). Te dajejo oni notri.
Odgovorite s citatom
Staro 26.02.2015, 19:42
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Jaz sem dal 8 GB (siolov tehnik je reku da je dal njegov kolega vec kot 4GB in da je delovalo). Jaz nebi dal vec kot 8GB ker v pdfju od siol boxa pise (2,4,8GB). Te dajejo oni notri.
Vse kar je več kot 4Gb je nepotrebno...Še to sploh ne uporabi.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2015, 07:21
Runnagain Uporabnik Runnagain ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 18

Sem naredil kot ste svetovali in stvar zaenkrat funkcionira.
Ključek sem vzel ven (4GB je bil notri), ga sformatiral v PC-ju, ga preizkusil, z njim ni bilo nič narobe.
Dal sem ga nazaj v Box S, ga sformatiral in prenesel še enkrat spored...zaenkrat deluje BP. Zna pa prenos sporeda kar trajat (tudi več kot pol ure), čeprav sporočilo o prenosu že izgine. Enako je bilo tudi z drugim, 8GB ključkom.
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 08:34
mat11 Uporabnik mat11 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2004
Sporočila: 39

Včeraj med gledanjem filma iz USB ključa, so kar naenkrat izginili podnapisi. Od takrat jih več ne vidim niti iz USB ključa niti media player(iz pc-ija). Tudi če jih preimenujem v kratko ime brez pik. Klical na Siol pomoč pa pravijo da to ni pri njih????
Kdo ve odgovor?
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 08:42
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Si probal drug film s podnapisi? Če tisti dela pol je nekaj s temi narobe.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, boxu, brenči, center, glasno, hdd, isto, media, prikazovanje, signala, siol, slika, tehnične, težave, tudi, vaš, vedno, zunanji disk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prehod na siol trio? anzex1 Tehnična pomoč 1 24.08.2010 07:48
Težave - SiOL Internet - Cisco Linksys RV4000 faca5 O storitvah 2 11.06.2010 21:34
SIOL PLAC Težava po registritriranju v moj siol pixi69 SiOL PlaC 10 08.04.2009 12:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:07.