Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 28.03.2021, 18:31
SavoSlo Uporabnik SavoSlo ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2019
Sporočila: 24
Privzeto Re: SiOL TV bogati programsko shemo

Spoštovani na Siol TV,

Prva dirka Formule 1 je mimo, vi pa nam NISTE OMOGOČILI OGLEDA FORMULA 1 in vsega dogajanja okoli tega.
Sprašujem Vas, kdaj in kako boste omogočili ogled dirk formule 1 na Siol TV?
Če že ne morete dodati SpoktKlub programa, pa dodajte vsaj Servus TV Austria, da bomo lahko spremljali prenose dirk. Pa ne mi težit z zatemnitvami kanalov.!
Odgovorite s citatom
Staro 29.03.2021, 07:53
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 504

Citat:
Objavil-a SavoSlo Prikaži sporočila
Spoštovani na Siol TV,

Prva dirka Formule 1 je mimo, vi pa nam NISTE OMOGOČILI OGLEDA FORMULA 1 in vsega dogajanja okoli tega.
Sprašujem Vas, kdaj in kako boste omogočili ogled dirk formule 1 na Siol TV?
Če že ne morete dodati SpoktKlub programa, pa dodajte vsaj Servus TV Austria, da bomo lahko spremljali prenose dirk. Pa ne mi težit z zatemnitvami kanalov.!
Na žalost je realnost drugačna. Sportklub, kot lastnik ekskluzivni pravic za prenose na območju Slovenije, lahko kadarkoli zahteva temnitev ostalih kanalov, ki predvajajo F1. Včeraj so temnili ORF, ko so predvajali ponovitev. Podobno počnejo tudi pri prenosih kvalifikacij za SP v nogometu. Smešno pa je, da temnijo tekme, ki jih niti sami ne prenašajo. Po mojem mnenju gre tukaj za grobo kršitev pravic potrošnikov, ki tako ne moremo spremljati tega, kar plačujemo. Torej, nič nam ne pomaga, če Telekom vklopi Servus tv, ker bo itak zatemnjen. Paradoks je, da SK večini v Sloveniji sploh ni na voljo (Telekom, T-2, A1). Žal smo gledalci žrtve umazane vojne med srbskimi tajkuni.
Na srečo je na voljo aplikacija F1 tv, kjer imate vse od A do Ž z vrhunskimi komentarji ljudi, ki šport dejansko poznajo od blizu.
Odgovorite s citatom
Staro 29.03.2021, 09:45
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 373

kaj bo pa s slovenskim klubskim fuzbalom, če ga večina SLO sploh ne bo mogla gledat, ker je idiotska NZS dala pravice SKju? ti garantiram da je gledanost prve slovenske fuzbalske lige ogromno krat večja od gledanosti F1 v SLO.

mi lahk kir konkretno pove, zakaj ta srbska gospoda enostavno nočejo dat svoj kanal vsem ostalim operaterjem v SLO? a zato ker služijo s kanalom predvsem v Srbiji, Hrvaški, BIH, Makedoniji, Črni Gori, Slovenijo pa ko ***e, važno da smo na enem samem operaterju da lahko potem obratujemo na polno v vseh teh omenjenih drugih državah?
Odgovorite s citatom
Staro 29.03.2021, 10:54
Uporabnik

Citat:
Objavil-a ViolaMB Prikaži sporočila
kaj bo pa s slovenskim klubskim fuzbalom, če ga večina SLO sploh ne bo mogla gledat, ker je idiotska NZS dala pravice SKju? ti garantiram da je gledanost prve slovenske fuzbalske lige ogromno krat večja od gledanosti F1 v SLO.

mi lahk kir konkretno pove, zakaj ta srbska gospoda enostavno nočejo dat svoj kanal vsem ostalim operaterjem v SLO? a zato ker služijo s kanalom predvsem v Srbiji, Hrvaški, BIH, Makedoniji, Črni Gori, Slovenijo pa ko ***e, važno da smo na enem samem operaterju da lahko potem obratujemo na polno v vseh teh omenjenih drugih državah?
Gre za političen spor med srbskimi lastniki. SK je v lasti United Group, ki ima v lasti tudi Telemach. Lastnik je povezan z opozicijo v Srbiji. Na drugi strani je Arena Sport v lasti Telekom Srbije, ki je pod vplivom vladajočih (Vučić) in gre za neposredne konkurente. In tako se je ta spor prenesel tudi na druge države bivše Juge. Telemach ima samo SK programe, ostali operaterji pa samo Areno, ne pa SK. Najbolj pa nastradamo potrošniki, ki smo kolateralna škoda.
Odgovorite s citatom
Staro 29.03.2021, 11:59
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.692

Jaz sem gledal prek "alternative", brez reklam in odlični komentatorji, resda v angleščini pa mene osebno to ne moti. Tako kot se poslužujem gledanja nhl tekem, tako bo očitno tudi z F1. Pa naj imajo SK in naj si ga nekam vtaknejo, ker zdaj na kakšno povišanje položnic zaradi vključitve omenjenih kanalov ne pristanem.
Nogomet me pa osebno ne zanima, še posebej ne en kup larifari lig iz celega sveta.
Staro 30.03.2021, 03:34
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 910

Tudi sam sem gledal prek F1TV. Fenomenalno pa ni samo formula 1,res pa je letna naročnina 65€.
Kdaj boste dodali C&I, History2,Fox news,NHK pa še kakšen kvaliteten HD program?
Odgovorite s citatom
Staro 30.03.2021, 12:17
Uporabnik

Jaz sem ubral zastonj varianto...
Staro 01.04.2021, 08:02
Uporabnik

NADGRADNJE PROGRAMSKE TV-SHEME
01.04.2021
V programsko shemo z današnjim dnem ponovno vključujemo programe Sportklub (SK HD, SK1 HD, SK2 HD, SK3 HD, SK4 HD, SK5, SK6 in SKGolf HD). Na vseh programih bo omgočen ogled nazaj za 7 dni. Programi bodo v aprilu brezplačno na voljo v vseh programskih shemah. Od 1.5.2021 pa bodo na voljo za doplačilo 5 EUR mesečno, razen v paketu MEGA HD, kjer bo doplačilo 3 EUR.
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2021, 09:59
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.310

Če ne bi bil 1.April bi ti še verjel
Staro 03.04.2021, 17:16
Uporabnik

Ne da so dodali, verjetno se je promocijski čas iztekel pa so jih še ene par odstranili, vsaj iz kakšne sheme (jaz imam mini)...
Ampak ok, vsaj zaenkrat niso še omenili podražitve zaradi dodajanja programov.

Značke
bogati, eksplozivni, hd programi, mega, mega hd, programska shema, programsko, shemo, siol, siol tv

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV in DODATKI sladzan SiOL TV 21 28.02.2013 20:28
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:22.