Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.06.2009, 17:44
anto Uporabnik anto ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 47
Privzeto Re: Posodobitev komunikatorja

Danes je bila tudi pri nas nadgradnja In sedaj celo deluje zvok na HDMI Ker prej sem lahko gledal le na SCARTU, ker je na HDMI bila samo slika brez zvoka..Sedaj po nadgradnji pa deluje slika in zvok na HDMI
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2009, 18:17
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.008

Citat:
Objavil-a sauperle Prikaži sporočila
že probal, ampak ko ga priključim spet na elektriko mi ga začne
spet nadgrajevat in po nekaj minutah se pokaže Er 09(ure sploh ne vidim ko ga prikjučim nazaj na elektriko)
Meni se je to zgodilo trikrat, sicer je bil Er 11. V cetrto je bila nadgradnja uspesna. Verjetno je prislo do napake na liniji in je rec pogruntala da se checksum ne ujema (ce me spomin ne vara nadgradnje Sagema potekajo preko tftp protokola).
Odgovorite s citatom
Staro 17.06.2009, 07:09
Blond Uporabnik Blond ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 279

Citat:
Objavil-a Blond Prikaži sporočila
jaz imam pa drugo težavo... komunikator imam povezan z komponent kablom povezano na projektor.
Sedaj mi projektor vsakih tolko časa za sekundo zgubi signal in ga dobi nazaj.....

Fantje dajte to pogledat, ker to škodi žarnici..... če to crkne kdo bo plačeval novo ????

Blond

Fantje lepo vas prosim za staro verzijo nazaj ali pa to porihtat. Ker to ni zdravo za projektor....
Odgovorite s citatom
Staro 17.06.2009, 14:39
newone Uporabnik newone ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51

Citat:
Objavil-a Blond Prikaži sporočila
Fantje lepo vas prosim za staro verzijo nazaj ali pa to porihtat. Ker to ni zdravo za projektor....
Sicer ne uporabljam projektorja, se mi pa dogaja isto!!! Vsake tolk časa STB ugasne oz.zmanjka slike za sekundo, vendar sam komunikator ne ugasne. To se je začelo po zadnji nadgradnji komunikatorja! Se da to kako popravit, saj je moteče?!
Odgovorite s citatom
Staro 17.06.2009, 17:39
Blond Uporabnik Blond ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 279
Privzeto

televizija ob tem ne trpi toliko kot žarnica projektorja ..... žarnico pa to ubija....

Ne samo, da je to moteče ampak tudi škodo dela

seveda pa na 0801000 ne znajo povedati drugega kot .... držato power tpiko 5 sek in potem bo boljše
spet bom mogo montirat nazaj AMISov komunikator, da bo delalo BP
Odgovorite s citatom
Staro 17.06.2009, 21:13
slimy Uporabnik slimy ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce slimy
Član od: Aug 2008
Sporočila: 254

Od te zadnje posodobitve, je vse samo še slabše. Od kar sem oba komunikatorja posodobil, moram imeti srečo, da se sploh vzpostavita z omrežjem. Nato pa mi izpiše napako in da naj počakam 60s za prestop v "varni način" in nato gledam črni zaslon... Živa groza torej.
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2009, 10:00
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

samo nekaj glede projektorja....prosim ne kotalit buč...izguba signala ne ubija žarnice ker žarnica gori kot gori in se vmes ne vgasne...torej ne vpliva na samo žarnico.
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2009, 17:56
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659
Thumbs down Re: Posodobitev komunikatorja

Citat:
Objavil-a slimy Prikaži sporočila
Od te zadnje posodobitve, je vse samo še slabše. Od kar sem oba komunikatorja posodobil, moram imeti srečo, da se sploh vzpostavita z omrežjem. Nato pa mi izpiše napako in da naj počakam 60s za prestop v "varni način" in nato gledam črni zaslon... Živa groza torej.
to se tud meni dogaja.vklopim,čakam 5 minut in se nič ne naloži,samo kocke se vrtijo v desnem kotu,in pol nobena tipka ne prime,pomaga edino reset stb.ponovno vklopim in se mi prikaže obvestilo in mi vklopi začasni vmesnik.

se mi pa zadnje cajte dogaja tud da mi med šaltanjem kanalov slika zmrzne in spet ne prime nobena tipka in pomaga edino reset stb.
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2009, 14:34
slimy Uporabnik slimy ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce slimy
Član od: Aug 2008
Sporočila: 254

Citat:
Objavil-a bond008 Prikaži sporočila
to se tud meni dogaja.vklopim,čakam 5 minut in se nič ne naloži,samo kocke se vrtijo v desnem kotu,in pol nobena tipka ne prime,pomaga edino reset stb.ponovno vklopim in se mi prikaže obvestilo in mi vklopi začasni vmesnik.

se mi pa zadnje cajte dogaja tud da mi med šaltanjem kanalov slika zmrzne in spet ne prime nobena tipka in pomaga edino reset stb.
am meni je pomagalo, da sem spremenil port na modemu. iz neznanih razlogov sedaj vse deluje na prejšni video, sem spustil sedaj data, pa špila vse b.p.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikatorja, posodobitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Onemogočeni klici iz Komunikatorja mazorko SiOL Komunikator 4 24.06.2009 22:03
Nepravilna S/N komunikatorja Iaaan SiOL TV 1 19.08.2008 22:07
Delovanje Komunikatorja V Visti RAST SiOL Komunikator 4 25.01.2008 21:24
iz modema do TV komunikatorja po kaksnem kablu?? alexx_ SiOL TV 9 08.11.2007 13:26
Dva Sagem komunikatorja bassoon SiOL TV 4 29.06.2007 01:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:19.