Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.03.2018, 11:58
borisu Uporabnik borisu ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 107
Privzeto Pickbox - promocija - vprasanje za Siol

Dobil sem obvestilo da nam zvestim narocnikom Siol podarja brezplacen dostop do Pickboxa. Pohvale vredno da enkrat tudi ta stari narocniki nekaj dobimo za zvestobo.
Na TV zadeva deluje bp.
V obvestilu pise da se Pickbox lahko gleda tudi na tablici, racunalniku in telefonu. Tukaj pa se pojavi problem saj se z uporabniskim imenom in geslom od Siola ne da prijaviti v aplikacijo ne na njihovo stran.
Govoril sem s tehnicno pomocjo vendar je bil reultat vsega odgovor da so mu iz promocijskega oddelka povedali da je to namenjeno tv in ne ostalim napravam.
Vprasanje za Siol: zakaj je v vasem promocijskem pismu napisano, da lahko gledas promocijski Pickbox na vseh napravah v resnici pa po besedah vase tehnicne pomoci to ni res.
Pa brez skrbi da sva sla s tehnicno pomocjo cez vsa navodila in se ni dalo nic narediti.
Odgovorite s citatom
Staro 25.03.2018, 14:26
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.306
Privzeto Re: Pickbox - promocija - vprasanje za Siol

Citat:
Objavil-a borisu Prikaži sporočila
Dobil sem obvestilo da nam zvestim narocnikom Siol podarja brezplacen dostop do Pickboxa. Pohvale vredno da enkrat tudi ta stari narocniki nekaj dobimo za zvestobo.
Na TV zadeva deluje bp.
V obvestilu pise da se Pickbox lahko gleda tudi na tablici, racunalniku in telefonu. Tukaj pa se pojavi problem saj se z uporabniskim imenom in geslom od Siola ne da prijaviti v aplikacijo ne na njihovo stran.
Govoril sem s tehnicno pomocjo vendar je bil reultat vsega odgovor da so mu iz promocijskega oddelka povedali da je to namenjeno tv in ne ostalim napravam.
Vprasanje za Siol: zakaj je v vasem promocijskem pismu napisano, da lahko gledas promocijski Pickbox na vseh napravah v resnici pa po besedah vase tehnicne pomoci to ni res.
Pa brez skrbi da sva sla s tehnicno pomocjo cez vsa navodila in se ni dalo nic narediti.
Trenutno beležimo splošno napako, na portalu Moj Telekom pod Dodatne storitve ne ponudi možnosti vklopa spletnega Pickboxa. To rabite za ogled Pickboxa prek spleta, tablic in pametnih telefonov. Ko bo to urejeno, boste lahko gledali tudi tako. Kdaj bo napaka odpravljena še ne vem, ne pričakujem pa, da se bo na tem karkoli delalo pred ponedeljkom.

Lp, Črt
Staro 25.03.2018, 14:56
Pripravnik

Crt,
hvala lepa za konkreten odgovor.
Odgovorite s citatom
Staro 25.03.2018, 16:05
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 455

Citat:
Objavil-a borisu Prikaži sporočila
Na TV zadeva deluje bp.
jaz tega obvestila nisem dobil !!!
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2018, 11:22
Pripravnik

Tudo paket Eksplozivni je promocijsko vključen . za tega pa nisem dobil nobenega obvestila samo v Moj Telekom sem videl.
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2018, 13:12
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 407

Sem naročnik že več kot 10 let, pa nisem dobil nobenega obvestila.
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2018, 13:24
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 270

ENAKO!

Sem naročnik že več kot 10 let, pa nisem dobil nobenega obvestila.
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2018, 16:45
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.043

To je podobno kot je bilo pred časom da so nekaterim promocijsko vklopili Hbo...

Ko sem jih takrat povprašal kako to ,da nsiem cobil promocije ,je bil odgovor ,da to vklapljajo čisto naključno..

No tale picbox in explozivni sedaj sem pa videl da je vklopljeno. Res pa je ,da me to sploh ne zanima in bi mi bolj ustregli takrat s promocijskim Hbo...

Ampak tako pač je..

lp
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2018, 17:00
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 991

Kdaj se lahko pričakuje, da bomo lahko Pickbox spremljali tudi direktno prek spletne strani ali aplikacije?
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2018, 05:58
dott Uporabnik dott ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2009
Sporočila: 226

Citat:
Objavil-a g33k Prikaži sporočila
Kdaj se lahko pričakuje, da bomo lahko Pickbox spremljali tudi direktno prek spletne strani ali aplikacije?
Saj lahko.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
pickbox, promocija, siol, vprasanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 01:37
Račun: Optika Trio in dodatek kabelska TV AlienRex O storitvah 5 09.10.2013 16:14
SiOL Box, drugi TV in ADSL gorchi SiOL TV 2 20.03.2013 00:14
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 21:53

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:43.