Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 29.03.2009, 10:22
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto Re: nasveti za zaljubljene

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
Ne, lahko pa uporablja možgane pri svojih dejanjih No, odrasle osebe naj bi jih. Zrele. Take, za 23 let zrele
Tudi za obče "veljavno zrele osebnosti" ti lahko dam primer; mož in žena, oba preko 50, z dobro vzgojenimi otroci polnimi vrlin, izredno pošlihtano finančno situacijo, spoštovanjem okolice od blizu in daleč, z visokim nivojem statusa v družbi, z neomadeževano biografijo njunega zakona sta naredila naslednje...

oba sta si dobila mlajša partnerja in šla narazen....sedaj pa nagradno vprašanje; ali je to zrelo?
Staro 29.03.2009, 16:04
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

Povabiš sebe in ostale v trojčka.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 29.03.2009, 18:59
freestar Uporabnik freestar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce freestar
Član od: Jun 2008
Sporočila: 124

Citat:
Objavil-a damyanslo Prikaži sporočila
mene zanima oz. iščem nasvet kaj storiti če si zaljubljen v dve osebi hkrati???
hvala za nasvete!
Ljubezen je nekaj povsem neobvladljivega. Je stanje ki ga zanetijo čustva, fiziologija in biokemije. Poleg pa je obvezno še človekov čut za estetiko. Ko se zaljubimo na prvi pogled je vizualizacija predmeta poželenja prva, ki nas pritegne. Šele potem pride do globljega spoznavanja. Včasih pa tudi ne. Zadostuje en nor večer in še bolj nora noč. Sicer pa "hoditi z dvema" ni nič napačnega. Problem nastopi, če se ne moreš odločiti. Danes takšne zveze niso nič nenavadnega. Živimo v času drugačnih vrednot, potreb in pričakovanj. Klasične zveze ne bodo propadle. So pa v modi tudi "drugačne" zveze, na katere pred leti nismo niti pomislili. Skratka, potrpljenje je božja mast. Človek se mora sam odločiti kdo ti je ljubši. Kateri od obeh se bolj prilega tvoji duši in telesu.
Staro 29.03.2009, 19:29
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Citat:
Objavil-a spartan Prikaži sporočila
Tudi za obče "veljavno zrele osebnosti" ti lahko dam primer; mož in žena, oba preko 50, z dobro vzgojenimi otroci polnimi vrlin, izredno pošlihtano finančno situacijo, spoštovanjem okolice od blizu in daleč, z visokim nivojem statusa v družbi, z neomadeževano biografijo njunega zakona sta naredila naslednje...

oba sta si dobila mlajša partnerja in šla narazen....sedaj pa nagradno vprašanje; ali je to zrelo?
ja, je. ne vem, zakaj je to sploh vprašanje

na kar sem jaz ciljala z zrelostjo, je bilo vprašanje avtorja teme, da je fuuul zaljubljen v dve bejbi, pa nima pojma, kaj naj naredi, ker se povrh vsega še poznata, pa nasploh imajo ljudje njega za bolj zrelega... mislim, da se to precej razlikuje od tvojega primera. saj nikogar ne obsojam, ampak meni se pač prvo ne zdi znak bogvekake zrelosti, ki presega biološko starost osebe, ki postavlja tako vprašanje, drugo pa ne vem, zakaj bi bilo problematično. sta pač spoznala, da si želita nekoga drugega, in skladno s tem ukrepala, hvalevredno celo tako, da nista poskušala s sedenjem na dveh stolih.
Staro 29.03.2009, 20:12
Veteran

Citat:
ja, je. ne vem, zakaj je to sploh vprašanje

na kar sem jaz ciljala z zrelostjo, je bilo vprašanje avtorja teme, da je fuuul zaljubljen v dve bejbi, pa nima pojma, kaj naj naredi, ker se povrh vsega še poznata, pa nasploh imajo ljudje njega za bolj zrelega... mislim, da se to precej razlikuje od tvojega primera. saj nikogar ne obsojam, ampak meni se pač prvo ne zdi znak bogvekake zrelosti, ki presega biološko starost osebe, ki postavlja tako vprašanje, drugo pa ne vem, zakaj bi bilo problematično. sta pač spoznala, da si želita nekoga drugega, in skladno s tem ukrepala, hvalevredno celo tako, da nista poskušala s sedenjem na dveh stolih.

khmmm....spoznala, da si želita nekoga drugega. Najprej je on spoznal, šele potem ona
Staro 29.03.2009, 20:29
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Citat:
khmmm....spoznala, da si želita nekoga drugega. Najprej je on spoznal, šele potem ona
saj vsaj jaz ne bi pričakovala, da bosta imela do sekunde usklajen urnik kaj ima to veze?
Staro 30.03.2009, 07:30
Veteran

Citat:
saj vsaj jaz ne bi pričakovala, da bosta imela do sekunde usklajen urnik kaj ima to veze?
...da je eden od partnerjev bolj nagnjen k entropiji, drugi mu pa sledi.

Da so stvari kot so; skupna odločitev za nakup avtomobila, skupen nakup zakonske postelje, skupni budžet, enakopravnost, misel da sta obe strani krivi za razpad zveze, skupni interesi itd. ena velika utopija ki živi samo v idealih. Mogoče to
Staro 30.03.2009, 08:01
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Ah, vunderšon... me like that
Se spartan levi v še enga "razočaranega", ki se bo trudil (ostale?) prepričat, da je hepi lajf samo opij za množice?
c-c-c...

Za nekoga, ki je v življenju videl samo tri črne ovce, verjetno velja, da so vse ovce črne - ni pa nujno, da je temu res tako...
In če hočeš, obratno, za nekoga, ki je v življenju videl samo 1000 belih ovc... khm...
Staro 30.03.2009, 08:29
Veteran

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
Ah, vunderšon... me like that
Se spartan levi v še enga "razočaranega", ki se bo trudil (ostale?) prepričat, da je hepi lajf samo opij za množice?
c-c-c...

Za nekoga, ki je v življenju videl samo tri črne ovce, verjetno velja, da so vse ovce črne - ni pa nujno, da je temu res tako...
In če hočeš, obratno, za nekoga, ki je v življenju videl samo 1000 belih ovc... khm...
...ma ne...neko srednjo pot pa ravnotežje pa to. Seveda pa ni easy...
Staro 30.03.2009, 10:03
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:

Men se zdi to prou kul sam upam lahko, da bom lahko sama pri 50ih zamenjala za mlajšega in uživala naprej

Značke
nasveti, zaljubljene

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
kratka vprašanja, nasveti, predavanja ... kalin Gospodarstvo 176 29.10.2009 19:39
Outlook - nasveti, težave, pomoč ... Babi2 Računalništvo in internet 9 03.11.2008 14:38
hja...nasveti nasveti spartan Svet 0 10.01.2008 07:08
PC konfiguracija - nasveti Luka2k Računalništvo in internet 6 19.10.2007 20:39
Nasveti: potovanje za parčke ... Smith Potovanja 6 18.07.2006 09:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:30.