Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.11.2007, 16:39
amadej Uporabnik amadej ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce amadej
Član od: Apr 2006
Naslov: Over river Mura moving cake =)
Sporočila: 276
Privzeto vse deluje razen TV

pred več kot tednom dni sem na internetu spremnil paket DUO v paket TRIO....V sredo 28.11 sem po pošti preko TNT dobil Siol komunikator...ko sem preverjal hitrost je že gladko downloadal z 620kb/s kar pomeni da je hitrost priključena...na servisnih straneh sem preverjal podatke in sem še vedno imel registriran DUO paket 4M tako sem se odločil poklicati tehnično pomoč saj sem slutil da treba paket registrirati...gospod na siolu je rekel da bo to storil namesto mene in bom nekaj časa moral počakati da bom lahko TV uporabljal....danes slučajno grem na servisne strani in vidim da je paket že registriran(prilagam sliko):

torej priklopim komunikator in stvar ni delovala torej pokličem tehnično pomoč. po 20min končno dobim prostega operaterja kateri mi pomaga na vse možne načine preklopil sem tri različne kable za ethernet, sprobal na vseh vratih modema , resetiral najmanj 10X in na koncu mi je rekel da še ostane le da nesem komunikator v najbližjo teletrgovino....pa nemogoče da bi zdaj bil kriv komunikator saj je verjetno testiran, po mojem je kaj drugo narobe in upam da mi lahko kdo prej pomaga ne mislim zdaj spet čakat neven kolko časa da se stvar uredi z njihove strani...mama gre v noro pamet saj ne more gledati TV ker smo kabelsko že odklopili...kriza
prosim za koristne odgovore hvala

Značke
deluje, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nedelovanje SiOL-a Special Tehnična pomoč 49 09.11.2007 09:18
Ali brezžična tipkovnica deluje na vseh komunikatorjih? warandpiss SiOL TV 3 16.08.2007 18:26
Servisne strani/telefonija/dodatne storitve - NE DELUJE !! zubor Tehnična pomoč 8 29.09.2006 14:40
Upload ne deluje ... DeJvX Tehnična pomoč 6 05.09.2006 12:07

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:54.