Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.08.2010, 19:27
iuuuuan Uporabnik iuuuuan ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce iuuuuan
Član od: Jun 2008
Sporočila: 72
Privzeto Re: Okvara/ menjava TV komunikatorja

Citat:
Objavil-a IceBoX Prikaži sporočila
Ah, tako je pri Siolu...za pregled komunikatorja 20€, pa kaj ste zmešani, pa zgleda da niti pregleda še niso opravili.
Ok torej že vem kaj bom naredil, če mi crkne Sagem STB. Šel bom na drugega ponudnika, ker se ne splača popravljati ali kupiti nov Sagem STB ali bog ne daj najnovejši Siol Box - ime ma že pravo - gre za škatlo - od zunaj lepa in draga od znotraj prazna ...
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2010, 22:52
lupodimare Uporabnik lupodimare ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2

Sem uporabnik "TRIJA" ze svojih sest let. Moj komunikator se je v garanciji pokvaril ; verjetno strela ;.Na servisu so mi "pametno" povedali , da ne krijejo okvare,ce je komunikator skurjen - kako pa se drugace lahko pokvari - .Na SIOLU ste mi dali drugega in cez nekaj dni poslali dopis za nov podpis za 24 mesecev.Ker je bil moj komunikator v garanciji-nisem podpisal se enega aneksa za 1e. Cez nekaj casa sem dobil izvrzbo-RUBEZ -TELEKOM-Podpisana g.Marta Pelc - za nekaj vec kot 400e . Da vas ni sram na kaksen nacin sluzite. Mimogrede pokvarjen komunikator imam se zmeraj doma.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2010, 06:37
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

Če ti napravo poškoduje strela ti na nobenem servisu ne bodo priznali garancije.
Sagem je pa tvoja last tko, da ti novega ne dajo zastonj. Da je prišlo do rubeža je torej čisto tvoja krivda.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2010, 08:50
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a lupodimare Prikaži sporočila
Sem uporabnik "TRIJA" ze svojih sest let. Moj komunikator se je v garanciji pokvaril ; verjetno strela ;.Na servisu so mi "pametno" povedali , da ne krijejo okvare,ce je komunikator skurjen - kako pa se drugace lahko pokvari - .Na SIOLU ste mi dali drugega in cez nekaj dni poslali dopis za nov podpis za 24 mesecev.Ker je bil moj komunikator v garanciji-nisem podpisal se enega aneksa za 1e. Cez nekaj casa sem dobil izvrzbo-RUBEZ -TELEKOM-Podpisana g.Marta Pelc - za nekaj vec kot 400e . Da vas ni sram na kaksen nacin sluzite. Mimogrede pokvarjen komunikator imam se zmeraj doma.
Preden kogarkoli obtožuješ, preberi, kaj si podpisal. Da te ni sram, kako si se hotel okoristiti. Če ti kaj ni prav, priklopi skurjen komunikator in glej TV naprej.

Značke
komunikatorja, menjava, okvara or

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nakup drugega komunikatorja Skokica O storitvah 8 07.11.2010 21:57
Menjava TV komunikatorja aci SiOL TV 2 10.04.2009 05:49
Siol TV in dva komunikatorja borut123 SiOL TV 4 06.02.2008 17:10
Delovanje Komunikatorja V Visti RAST SiOL Komunikator 4 25.01.2008 20:24
Pošiljanje slike iz PC na TV preko komunikatorja Imhotep Računalništvo in internet 11 08.01.2008 10:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:42.