Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.04.2013, 21:02
liverpool_9 Uporabnik liverpool_9 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce liverpool_9
Član od: Jul 2009
Sporočila: 110
Privzeto Re: Egipt

Pozdravljeni.
Osebno mislim, da je premier le reve hotel veliko boljši, zanj sem se odločil tudi sam...in tja grem junija. hotel je po nekaterih lestvicah med 3. najboljšimi na rdečem morju. Movenpick hurghada pa sicer ni slab hotel ampak mislim, da se hotela po kakovosti močno razlikujeta.
glede agencije pa vam svetujem, da izberete odklop ali last minute.si z oasistoursom nimam izkušenj. ponavadi pa morate pri teh agencijah potovati iz bližnih letališč, kar pa se vam še vedno mnogo bolj izplača, kot pa če greste iz lj kjer imajo oderuške cene. ponavadi jaz letujem 14 dni v egiptu za ceno, ki bi jo prek slovenske agencije plačal za en teden v istem hotelu. najbolj oderuška agencija pa se mi po cenah sodeč zdi palma.
Bil sem v egiptu že večkrat zato, če vas karkoli zanima vam bom z veseljem pomagal.

Nazadnje uredil liverpool_9 : 15.04.2013 ob 21:05.
Odgovorite s citatom
Staro 18.04.2013, 22:04
fritz221067 Uporabnik fritz221067 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 8
Question Re: Egipt

Hvala za informacijo, bi pa še potreboval kakšen nasvet.Le reve sem odstranil iz seznama ker sem dobil informacijo da na večerje ne moreš v kratkih hlačah in natikačah in da so obvezne dolge hlače in primerna obutev. Sedaj se odločam med STEIGENBERGER AL DAU BEACH 5* in Movepickom, bolj se nagibam k prvemu, ki ga pri Oasisu dobiš veliko bolj ugodno kot pri Relaxu. Me pa zanima če slučajno veš kakšna je ta glavna promenada ki poteka mimo teh hotelov. Ali je na tej promenadi zvečer kaj življenja in če se kaj na njej dogaja. Povej mi še kakšno je morje pred hoteloma. Ali je koralni greben ali peščena plaza, ker se na Google earth malo tega vidi.

Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2013, 14:06
tajci03 Uporabnik tajci03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 12
Angry Re: Egipt

lEP POZDRAV!

Jaz pa z družino odhajam v Hurgado in nisem zasledila nič o hotelu Titanic Aqua beach&spa. Na nekaterih forumih ga ful hvalijo na nekaterih pa pravijo, da je plaža in hrana zanič. Kakšen nasvet tudi glede izletov? V puščavo sem zasledila 2 in sicer enega s 4kolesniki in enega z jeepi. Nekdo pa je napisal, da je to vse združeno v enem izletu? Se je kdo vrnil pred kratkim in ve ali je možen izlet v LUXOR? Vsak info bo dobrodošla, prosim. Aja, kar se hrane tiče, sem zasledila, da so kao majhne porcije, če hočeš pizzo ali hamburger ali pomfri? Je to res?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Egipt vragec Potovanja 1057 03.06.2008 10:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:49.