Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.09.2009, 16:28
MitjaP Uporabnik MitjaP ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MitjaP
Član od: Feb 2008
Sporočila: 26
Privzeto Re: Račun, reklamacija, ja pa kaj še

Če si poslal reklamacijo boš odgovor tudi dobil, to vsekakor drži.

Iz terena so ti tudi sporočili, da odprava napake ni možna, niso se pa oglasili pri tebi? Načeloma obisk niti ni potreben, večino meritev opravijo iz centrale, tako da obisk ni potreben. Vseeno navadno seznanijo stranko z nezmožnostjo zagotavljanja storitve v živo. Prosim, če sporočiš na ZS up ime, da preverim, čemu se ni nihče oglasil.

Nazadnje uredil MitjaP : 16.09.2009 ob 16:42.
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2009, 19:07
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Od tega je poteklo ze precej casa naceloma. Stanje pri nas je na zalost taksno da imamo vsi na centrali taksne in drugacne napake, slabe sihronizacije (centrala menjana oktobra, kabli stari cca 8 let, torej bi moralo bit super kar se tice sihronizacije), tako da je verjetno napaka na centrali. Odpravljene seveda niso ker se niti ne gleda. Za telekom je to novo in to je to. Kot sem rekel je zadeva odlicno delala pol leta, potem se je pa zacelo. Ni blo sihronizacije ker me je lokalni delavec telekoma po nerodnosti odklopil in od tedaj naprej nikakva sihronizacija. Iz zacetni 21500 pri meni doma je padlo na 16xxx, tako da so me nazadnje vrgli na mpeg4. Pa se vedno ne dela 10/768 ko sta oba stb prizgana. Tilen je postimal da vsaj tako dela kot da. Beli modem pa meni konstantno kocka na 3 do 10 sekund in imam sivega ki se obnese veliko bolje. In dejansko net dela z 10/768 edino ce je vsaj en tv ugasnjen, drugi pa dela. Ce oba delata, je download nizji cca 3M, hehe. Ok, napisal v reklamaciji da naprosam da popravilo linije, oz. ce mislijo da bi nizal net al pa tv kenslal se zal nemorem strinjat kajti zadeva je delala prvih pol leta brez ene same napake, ce odmislim tu in tam kakssna kockica. Naj razmislijo o nizji narocnini glede na dejansko stanje. Upajmo na najbolje, hehe. Pa hvala za ponujeno pomoc, vendar mogoce bolje da ne sprobavam bilo kaj popravljat da se to neha delat. Edino ce si ziher da bo bolje, hehe. Ce bos se potrudil postimat profil ali kaj druzga rade volje dam username, ni panike. Sicer pa mislim da ga lahko ze tako pogledas ali se motim?
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2009, 19:43
Hrushka Uporabnik Hrushka ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hrushka
Član od: Dec 2007
Sporočila: 220

jasa, mogoče vseeno poskusiš zaupat 'ta rumenim'? tlele jih je kar nekaj pohvalilo, da jim že nekaj časa TV deluje BP.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kaj, račun, reklamacija, še

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Servisne trani, račun, ... izpad zaradi pretrganja kabla zpz O storitvah 2 11.08.2009 10:16
skupni račun listek O storitvah 0 21.10.2008 14:14
Kako poteka reklamacija? d28 Tehnična pomoč 30 11.04.2008 07:04
račun damjankunc Gospodarstvo 6 10.04.2008 14:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:28.