Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.10.2015, 07:27
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 389
Privzeto Re: innbox v50-u

Zanima me (vprašanje bolj za Tehnično pomoč) katere modeme uporabljate pri zamenjavah pri VDSL povezavi. Ali so to še Innbox V50U ali so kakšni drugi.
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2015, 11:37
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

Teh praktično ni več, če se ne motim je 60ka ali pa fritz
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2015, 21:21
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.749

Citat:
Objavil-a Dravlje Prikaži sporočila
Zanima me (vprašanje bolj za Tehnično pomoč) katere modeme uporabljate pri zamenjavah pri VDSL povezavi. Ali so to še Innbox V50U ali so kakšni drugi.
Za VDSL povezavo se uporablja Innbox V50U in V60U, FritzBox 7360 in univerzalni Gennet Oxygen.

Lp,
Gašper
Staro 30.10.2015, 20:04
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.677

Meni so pred časom dejali da samo še Fritz.
Staro 31.10.2015, 11:32
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.071

Treba je pa vedeti da na vdsl se najbolje postavlja v50u.To pride do izraza predvsem na linijah ki so bolj na "meji"...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 31.10.2015, 18:14
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Treba je pa vedeti da na vdsl se najbolje postavlja v50u.To pride do izraza predvsem na linijah ki so bolj na "meji"...

lp
Med vsemi naštetimi pa se daleč najslabše postavlja Fritz ...
Odgovorite s citatom
Staro 01.11.2015, 13:36
Uporabnik

Ko smo ravno pri Fritzu.
Ta vikend imam precej težav, do danes sem se lahko logiral na modem, sedaj so mi ga pa očitno zaklenili. Ob montaži mi je bilo povedano da porti so zaklenjeni in jih sam ne morem spreminjat, vse ostalo mi je bilo vidno. Pa me sedaj zanima, a bo zadeva ostala zaklenjena samo za čas težav, ali tudi vnaprej in ali sploh obstaja kakšno geslo za vpogled modema (Kot za sinope user-user, tu mi zahteva btw samo geslo) ali bo treba za vsako malenkost gnjaviti teh. pomoč. Ali vas je "bolelo" ko sem sam nastavil kakšno zadevo, tako da mi ni bilo treba vedno klicarit. Pa tisti ki je zaklenil naj (če ni) nastavi na max. performance, sam sem nastavljal na stabilno linijo, ampak takrat je bilo več omejitev, slednjih pa sedaj nočem več. In ne, ne sprejmem odgovora da linija ne pelje, ker sem imel dovolj časa vpogled do tega kaj linija zmore. Lahko vam pa prilepim kakšen event log izpred časa (sedaj normalno ne morem) ali pa screenshoot "nastavitev". Sicer bi se verjetno lahko še dodatno poigral, samo nočem si sam "pljuvat v skledo", pričakujem jutri tehnika in upam da burja ne poneha. Pa tudi pregled linije, ker vsakič ob burji imam dovolj težav, sedaj sem včasih sam kaj "rešil" sedaj bo pa pač vse na vas..

BTW niti wireless gesla si sedaj ne morem nastavit oz. spreminjat.
Staro 01.11.2015, 15:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.749

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Ko smo ravno pri Fritzu.
Ta vikend imam precej težav, do danes sem se lahko logiral na modem, sedaj so mi ga pa očitno zaklenili. Ob montaži mi je bilo povedano da porti so zaklenjeni in jih sam ne morem spreminjat, vse ostalo mi je bilo vidno. Pa me sedaj zanima, a bo zadeva ostala zaklenjena samo za čas težav, ali tudi vnaprej in ali sploh obstaja kakšno geslo za vpogled modema (Kot za sinope user-user, tu mi zahteva btw samo geslo) ali bo treba za vsako malenkost gnjaviti teh. pomoč. Ali vas je "bolelo" ko sem sam nastavil kakšno zadevo, tako da mi ni bilo treba vedno klicarit. Pa tisti ki je zaklenil naj (če ni) nastavi na max. performance, sam sem nastavljal na stabilno linijo, ampak takrat je bilo več omejitev, slednjih pa sedaj nočem več. In ne, ne sprejmem odgovora da linija ne pelje, ker sem imel dovolj časa vpogled do tega kaj linija zmore. Lahko vam pa prilepim kakšen event log izpred časa (sedaj normalno ne morem) ali pa screenshoot "nastavitev". Sicer bi se verjetno lahko še dodatno poigral, samo nočem si sam "pljuvat v skledo", pričakujem jutri tehnika in upam da burja ne poneha. Pa tudi pregled linije, ker vsakič ob burji imam dovolj težav, sedaj sem včasih sam kaj "rešil" sedaj bo pa pač vse na vas..

BTW niti wireless gesla si sedaj ne morem nastavit oz. spreminjat.
Pozdravljeni,

funkcionalnosti v modemu Fritz se lahko omejijejo znotraj fritza s kreiranjem uporabniških profilov ali z izbiro pogleda (Standard/Advanced). Med pogledi lahko preklapljate preko menija na spodnjem delu strani.

Če potrebujete pomoč pri navigiranju v meniju Fritza mi na ZS posredujte vaše uporabniško ime in kontaktno telefonsko številko.

LP
Sandi
Staro 02.11.2015, 08:07
Uporabnik

Smo rešili, gesla ni več. Tako je ko kdo (ki se ne razume, z naše strani seveda) dela kar nekaj in vpisuje gesla. Drugače pa ja, spet je vse vidno
Se oproščam za prejšnji izpad.
Staro 19.11.2015, 17:09
pol3ni Uporabnik pol3ni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2009
Naslov: Idrija
Sporočila: 106

V začetku tedna so mi priklopili optiko.Deluje vse o.k.Imam pa paket modri.
Težava se pojavlja pri uploadu.Speed test pokaže hitrost ki je za ta paket namenjena.
to je 100/20 Mbps.
Ampak pri sejanju torrenta pa je upload minimalen.Tja do par 100 kbs,do 1Mbs pride samo občasno. Ne glede na nastavitve samega programa,ne glede na to koliko pijavk ima določen torrent.
Imam pa innbox v50-u,ki je nastavljen v bridge mode sam pa imam router asus rt ac68u.
Čudno mi je to,ker prej ko sem bil na bakru pa sem moral imeti v utorrentu nastavljeno omejitev uploada da mi ni do konca obremenjevalo linije.
Ali ima kdo rešitev ali je imel mogoče podobno težavo.Hvala
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
innbox, v50u

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Innbox V50U Home Gateway Sawyer Tehnična pomoč 4 17.12.2017 21:42
Innbox V50U Home Gateway Sawyer Tehnična pomoč 150 27.10.2014 13:41
Komunikacijski prehod INNBOX V50 MOBIKING O storitvah 20 30.09.2011 07:36

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:26.