Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.10.2012, 04:26
Morphy55 Uporabnik Morphy55 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 6
Privzeto Dodatek siol Nogomet

Lep pozdrav !

Mene pa zanima kako je s tem dodatkom. Na programskem mestu 500 mi napiše, da ga je potrebno naročiti. V opisu sicer piše, da je za uporabnike Top trio brezplačen in že vključen.
Sicer ne vem kaj pomeni top trio, sam sem naročnik že vrsto let, že preden so uvedli Top trio (imam Trio paket, internet do 10 M, siol tv Mega paket + HBO + telefon). Tako mislim, da bi bil upravičen do siol nogometa brezplačno.
Prav tako pri očetu ni vključen siol nogomet, pa ima od letos Top trio paket s standart tv shemo.
Ali je torej treba posebej naročiti ta dodatek v mojih primerih, da bo delovalo ali bi že moralo biti vključeno ? ne bi rad nekaj brezveze klikal, da bi bilo potrebno dodatno plačilo storitve.
Če kdo ve kako je na stvari, se zahvaljujem za informacije.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 09:22
Tine1 Uporabnik Tine1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2011
Sporočila: 279
Privzeto Re: Dodatek siol Nogomet

Če boš želel gledat tekme se boš moral naročit. Če ti bodo storitev zaračunali pa boš itak videl na naslednji položnici ...
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 10:40
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.750

Citat:
Objavil-a Morphy55 Prikaži sporočila
Lep pozdrav !

Mene pa zanima kako je s tem dodatkom. Na programskem mestu 500 mi napiše, da ga je potrebno naročiti. V opisu sicer piše, da je za uporabnike Top trio brezplačen in že vključen.
Sicer ne vem kaj pomeni top trio, sam sem naročnik že vrsto let, že preden so uvedli Top trio (imam Trio paket, internet do 10 M, siol tv Mega paket + HBO + telefon). Tako mislim, da bi bil upravičen do siol nogometa brezplačno.
Prav tako pri očetu ni vključen siol nogomet, pa ima od letos Top trio paket s standart tv shemo.
Ali je torej treba posebej naročiti ta dodatek v mojih primerih, da bo delovalo ali bi že moralo biti vključeno ? ne bi rad nekaj brezveze klikal, da bi bilo potrebno dodatno plačilo storitve.

lp

Naročniki paketov TopTrio, TopTrio optika in TopTrio HD imajo dodatek SiOL Nogomet že vključen v ceno. Vsi ostali naročniki SiOL Televizije (med njimi tudi naročniki TRIO paketa) pa si lahko dodatek SiOL Nogomet naročijo preko računa Moj Telekom ali na programskem mestu 500.

Mesečna naročnina: 5 EUR ali Naročnina na sezono 2012/2013: 39,90 EUR

Več informacij je dostopnih na spletni strani: http://www.siol.net/televizija/siol_...istant=visible

V primeru, da naročniku TopTrio paketa na programu 500 izpiše, da dodatek SiOL Nogomet ni naročen predlagam, da sporoči uporabniško ime in opis težave na ZS.

Lp,
Nina Nia
Staro 01.10.2012, 12:24
likid Uporabnik likid ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2012
Sporočila: 95

Citat:
Lep pozdrav !

lp
Točno enako je bilo tudi pri meni, ni me spustilo na ogled tekme (sem želel nekaj pogledati iz prvega kroga). Sem šel na servis.siol.net in sem si tam pod TV pri paketih kliknil na nogomet da se mi je obarval zeleno. Potem sem pogledal na prvo stran (kjer imaš seznam vseh naročenih storitev) in mi je pod posebno postavko označilo "nogomet - dodatno naročilo" oz. nekaj podobnega.

Me je zaskrbelo in sem poklical siolovo pomoč po telefonu. Tam sva skupaj z operaterjem pogledala in mi je zatrdil, da je vse OK, da vsem naročnikom top trio paketa ne bodo pošiljali nobenih dodatnih položnic za ligo prvakov.

Ampak če boš hotel gledati ligo prvakov, si boš to moral na servisni strani (ali pa na TV) vklopiti. Sam bom vseeno pozoren na naslednjo položnico, če je vse zračunano tako kot mora biti.

Da ne bo nesporazuma, jaz imam paket "top trio optika".

p.s. zgoraj napisano velja za naročnike top trio paketa. Ti, ki si odprl to temo, nimaš top trio paket pač pa še star "trio paket" in če boš hotel gledati ligo prvakov, boš moral obnoviti naročilo paketa v "top trio paket" z dvoletno fiksno zavezo ali pa si ekstra naročiti samo ta nogometni paket za 5 EUR na mesec.

Nazadnje uredil likid : 01.10.2012 ob 12:30.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 14:30
valter Uporabnik valter ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 105

Citat:
Objavil-a likid Prikaži sporočila

p.s. zgoraj napisano velja za naročnike top trio paketa. Ti, ki si odprl to temo, nimaš top trio paket pač pa še star "trio paket" in če boš hotel gledati ligo prvakov, boš moral obnoviti naročilo paketa v "top trio paket" z dvoletno fiksno zavezo ali pa si ekstra naročiti samo ta nogometni paket za 5 EUR na mesec.
Zakaj bi pa se vezal za dve leti? Meni so danes spremenili paket iz Trio v TopTrio pa ni nikjer omenjena zaveza!!
Razen če vzameš Box......
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 14:36
likid Uporabnik likid ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2012
Sporočila: 95

Citat:
Objavil-a valter Prikaži sporočila
Zakaj bi pa se vezal za dve leti? Meni so danes spremenili paket iz Trio v TopTrio pa ni nikjer omenjena zaveza!!
OK, verjetno moja napaka. Nekako sem predpostavljal, da se pač na novo zavežeš in poleg za 1 EUR vzameš še SIOL Box. Nisem niti preverjal, ali je mogoče vzeti paket brez siol boxa in s tem brez dodatne vezave...

Ampak na koncu za mene to niti nima pomena, ker pač imam v tem trenutku možnost optike samo na SIOL-u...
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 14:40
Tine1 Uporabnik Tine1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2011
Sporočila: 279

Citat:
Objavil-a valter Prikaži sporočila
Koliko nižjo naročnino pa boš imel sedaj na novem paketu?
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 17:17
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Tine1 Prikaži sporočila
Koliko nižjo naročnino pa boš imel sedaj na novem paketu?
Trio osnovni: 33€
TV paket standard: 7€
Nadgradnja 10/1: 6€
Box dodatek: 4€

Skupaj: 50€

Top Trio 10/1: 47€

Račun bo torej nižji za 3€ ob istih pogojih.

PS:Imam označen SiOL Nogomet na servisni strani, vendar mi vseeno Box zahteva naročilo....

Nazadnje uredil valter : 01.10.2012 ob 17:21.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 17:51
Morphy55 Uporabnik Morphy55 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 6

Jaz še vedno ne vem čem je razlika med prejšnjim triom in novim Top triom ?? če imam Internet do 10 M, siol tv + mega shemo + HBO in telefon.... kaj je to drugače od top tria, ki so si ga izmislili letos.... ? in kaj moram zdej tukaj spreminjat , da bi dobil ta siol nogomet zastonj.... meni se zdi to malo butalska varjanta
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2012, 18:26
Pripravnik

Citat:
Jaz še vedno ne vem čem je razlika med prejšnjim triom in novim Top triom ?? če imam Internet do 10 M, siol tv + mega shemo + HBO in telefon.... kaj je to drugače od top tria, ki so si ga izmislili letos.... ? in kaj moram zdej tukaj spreminjat , da bi dobil ta siol nogomet zastonj.... meni se zdi to malo butalska varjanta
Saj je....ampak prišparaš 3€ in dobiš zraven nogomet. Spremeniš pa nič, edino ime (oziroma paket) in kar sem v prejšnjem stavku napisal.

Meni se ne zdi noben problem, če narediš par klikov in potem te pokliče prijazna Špela iz SiOL-a....stvar urejena.

http://www.siol.net/storitve/izbirni..._izbirnik.aspx
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dodatek, nogomet, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Šport klub na siol tv lepotec SiOL TV 2326 11.02.2012 20:29
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:55.