Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.03.2015, 20:32
vinkop Uporabnik vinkop ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2014
Sporočila: 239
Privzeto Zakaj reklame med sportnimi prenosi?!?

pozdravljeni,
tole bo bolj vprasanje za odgovorne iz SIOL-a in upam da bo nekdo od njih kontaktiral tv hiso sportklub....namrec zelo me motijo reklame med samimi prenosi športnih dogodkov in ker mi placujemo njihove storitve bi bilo tudi korektno da ne zmanjsujejo slike med prenosi....kako me to moti da bi kar znorel....prosim SIOL, pozanimajte se i ukrenite nekaj....ne pritozujem se samo jaz, poznam se kar nekaj ljudi, katere te reklame zelo motijo....naj jih vrtijo med pavza ali po koncani tekmi....
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2015, 21:06
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 463
Privzeto Re: Zakaj reklame med sportnimi prenosi?!?

Siol nima nič z tem.
Mene tud moti danes med formulo, smučanjem... nič nemoremo!
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 07:10
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 879

Citat:
Objavil-a vinkop Prikaži sporočila
pozdravljeni,
tole bo bolj vprasanje za odgovorne iz SIOL-a in upam da bo nekdo od njih kontaktiral tv hiso sportklub....namrec zelo me motijo reklame med samimi prenosi športnih dogodkov in ker mi placujemo njihove storitve bi bilo tudi korektno da ne zmanjsujejo slike med prenosi....kako me to moti da bi kar znorel....prosim SIOL, pozanimajte se i ukrenite nekaj....ne pritozujem se samo jaz, poznam se kar nekaj ljudi, katere te reklame zelo motijo....naj jih vrtijo med pavza ali po koncani tekmi....
Upam, da nisi še znorel. To moraš osebno rešiti s Sportklubom, Siol prenaša samo naprej. Pomaga kakšen apaurin, ali pa kaj močnejšega. Recimo Prozac. Ko ga boš jedel, ti bo vseeno za reklame med športom in tudi za šport.
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 07:32
focus Uporabnik focus ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 34

Prozac uživate tisti, ki gledate filme?
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 09:46
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a palceksmuk Prikaži sporočila
Siol nima nič z tem.
Mene tud moti danes med formulo, smučanjem... nič nemoremo!
Kar se istočasno vrti na več kanalih mi zadnje mesece ni več problem. Optika pač pripelje kar nekaj streamov istočasno. THJ MC na PC pa odlično pedena ogled le teh (PIP). Do 5 HD kanalov mlinček pod TV zmelje brez zatikanja, če bi bila potreba...
Se pa bojim, da se bo industrija zarotila proti tem obvozom, ki so nekoliko enostavnejši kot menjava kanala na slepo.
Če se spravim gledat osrednji informativni blok pa so ponavadi trije glavni SLO kanali na ekranu. Ko pride info blok kanal zamenjam. Z nekaj sreče videš isti dogodek z očmi druge TV hiše malo drugače politično konotiran.
Večji problem so dokumentarci, serije, filmi. Tu pa je marsikdaj edina rešitev KODI ali med vsakim blokom "čačkat" po netu.
Staro 16.03.2015, 11:06
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 316

Citat:
Objavil-a vinkop Prikaži sporočila
pozdravljeni,
To nima Siol nič z tem to se moraš obrnit na sportklub, drugače je pa tako narejeno z reklamami, TV hiše ki živijo od reklam jih lahko vrtijo, recimo programe ki jih plačuješ posebej kot so HBO in podobni programi pa ne smejo vrteti reklam. Tudi RTV ne sme vrtet nobenih reklam med nobeno oddajo ali čimerkoli razen ko se ena oddaja konča pa do začetka naslednje jih lahko vrtijo samo RTV se tega zakona ne drži, vse tuje TV hiše kot so ORF, HRT in podobni pač vsi nacionalni programi se tega držijo in nimajo reklam samo RTV je izjema, kar pa bi bilo potrebno to enkrat urediti jaz se že pripravljam da bom poslal enkrat eno konkretno sporočilo na RTV glede raklam fajn bi pa bilo če bi še to več ljudi poslalo, ker to sedaj zgleda tako ko plačujemo RTV prispevek da plačujemo da lahko gledamo reklame. Med prenosom F1 lahko po****iš vsakih par krogov reklame, nebi smeli vrteti pa niti ene reklame...
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 14:07
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 879

Citat:
Objavil-a focus Prikaži sporočila
Prozac uživate tisti, ki gledate filme?
Ne, vendar tisti, ki ga uživajo, pravijo, da jim je tudi za seks malo mar.
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 15:42
ebutaljib Uporabnik ebutaljib ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2009
Sporočila: 127

Če ne bi bilo reklam, ti ne bi gledal nobenega prenosa, ker le-tega sploh ne bi bilo. Ali morda misliš da so pravice do prenosov zastonj?
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 19:40
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a ebutaljib Prikaži sporočila
Če ne bi bilo reklam, ti ne bi gledal nobenega prenosa, ker le-tega sploh ne bi bilo. Ali morda misliš da so pravice do prenosov zastonj?
Odvisno od plač-nagrad športnikov in zaslužka organizatorjev tekmovanj.
Staro 17.03.2015, 10:38
ebutaljib Uporabnik ebutaljib ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2009
Sporočila: 127

A zato ni prenosov balinanja, ker balinarji preveč zaslužijo?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
prenosi, reklame, sportnimi, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zakaj je po vašem mnenju branje tako pomembno čudežni Svet in ljudje 35 23.01.2008 12:20
Zakaj smo tu? kopron Religija in filozofija 64 20.02.2007 08:27
Verjeti ali (z)Vedeti galeb Religija in filozofija 218 25.12.2006 19:50
Prenos številke. Zakaj toliko problemov? Wampek Tehnična pomoč 5 15.12.2006 19:52
Čakanje na kaj? Zakaj? Wampek Tehnična pomoč 8 08.09.2006 14:35

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:18.