Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.08.2009, 10:12
phoenixX Uporabnik phoenixX ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce phoenixX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 17
Exclamation Nedelovanje AMINOTA na novi shemi.

Pred kratkim sem dobil informacijo da stari amino na novi siolovi shemi ne bo deloval več. Imam 2 siol TV. Enega aminota in enega sagema.
Aminota sem kupil sam pred leti za tistih 30 TSIT.
Lansko leto se mi je prvotni amino pokvaril tako da sem podaljšal za dve leti in dobil SAGEMA. OK.
Letos pa siol spremeni programsko shemo ali kako se ze temu učeno reče, in stari amino ne deluje več.
O tem da stari amino ki sem ga kupil sam ne bo deloval več, me siol ni obvestil, niti mi ni poslal kakršne koli nove pogodbe za v podpis.
Sem klical na 080 8000 in so mi dejali da moram kupiti novega za 140 EUR ker drugače ne bo delovalo. In da ni pogojev da ga dobil subvencioniranega za 1 EUR.

To se mi zdi s strani siola nateg na kvadrat ali pa še kaj več.
Enostranska sprememba paketov, brez mojega podpisa, brez obvestila da stari amino ne bo deloval več in potem si pa še kupi novega za 140 EUR?!?
Staro 25.08.2009, 10:44
joze Uporabnik joze ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 238
Privzeto Re: Nedelovanje AMINOTA na novi shemi.

Zelo podobno zgodbo imam tudi sam. Na koncu je fotr kupil Sagema za 140 evrov, čeprav je pred časom kupil tudi Aminota za 30 jurjev. Je pa dejstvo, da je to nategancija, ki ji ni para. Žal nimam možnosti menjave operaterja, drugače......
Odgovorite s citatom
Staro 25.08.2009, 10:49
phoenixX Uporabnik phoenixX ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce phoenixX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 17

Citat:
Objavil-a joze Prikaži sporočila
Zelo podobno zgodbo imam tudi sam. Na koncu je fotr kupil Sagema za 140 evrov, čeprav je pred časom kupil tudi Aminota za 30 jurjev. Je pa dejstvo, da je to nategancija, ki ji ni para. Žal nimam možnosti menjave operaterja, drugače......
Kot pravi pregovor :
"Ta pametni odnehajo, zato pa nam vladajo idioti"
Staro 25.08.2009, 23:48
srus012 Uporabnik srus012 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce srus012
Član od: May 2006
Sporočila: 214

Ne sekiraj se preveč - pred leti sem v Telekomovi trgovini kupil PCMCIA wireless kartico za Sagemov modem. Kartica je morala biti Sagemova, ker druge v modemu ne delujejo. Zraven sem v isti trgovini nabavil še dve Netgearovi PCI kartici, ki sta pod XP in Linux delovali brez težav, s prihodom Viste pa nista več uporabni. Gre za nekompatibilnost določenih serijskih številk PCI kartic z Visto. Glej ga vraga - obe kartici kupljeni v Telekomovi trgovini sta iz serij nekompatibilnih z Visto. Kam naj se sedaj pritožim, da mi je Telekom podtaknil napol uporabno robo? Na sončno upravo?
Odgovorite s citatom
Staro 26.08.2009, 07:39
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

@Phoenixx: obvestilo, da Aminoti ne bodo več delovali si dobil po klasični pošti.
Odgovorite s citatom
Staro 26.08.2009, 12:20
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Tudi jaz imam še vedno amino in deluje brez težav. Tako naj bi bilo najmanj do konca oktobra, kot lahko prebereš v siolovih obvestilih - pa še potem naj bi postopno ukinjali možnost uporabe. Najbrž je nekaj narobe s tvojim aminom (?).

Obveščanje o tem, da sčasoma ne bodo več uporabni, je bilo zelo obširno, preko siolovih internetnih strani kot tudi z običajno pošto, ki smo jo vsi naročniki dobili na dom.
Staro 27.08.2009, 07:36
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

Če ti ne dela Amino, ti lahko prodam, dva
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
aminota, nedelovanje, novi, shemi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Naj vas ne "prinesejo okoli" in rabim dalinjca za Aminota mattadox SiOL TV 5 11.04.2009 10:07
Menjava hitrosti na novi Telekomovi shemi - KOLIKO CASA??? pskrlj Tehnična pomoč 3 01.07.2007 10:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:27.