Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.09.2006, 16:20
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018
Privzeto Sagem firmware

Ker je kolegica nabavila se dodaten komp, me je prosila da ji uredim, da bo njen Sagem deloval kot router. Nic lazjega, poklicem 080 in v 10 min bi morala zadeva delovat.
Vendar zal ni tako. Narocnica Siol ADSL ni niti 1 leto in njen Sagem ima firmware verzije 6.19, kar pomeni, da ga ne morejo nadgradit iz strani Siola. "Modem bo potrebno nesti v najblizjo Teletrgovino", mi pove prijazen gospod na 080. Se zahvalim in odlozim. Cez nekaj minutk me gospod poklice nazaj in pove, da tega v nasi najblizji teletrgovini ne izvajajo in da me bodo v naslednjih 2 dneh poklicali s Telekoma in povedali kako in kaj.

Sedaj pa me zanima:
- a ni Klemen v eni izmed radijskih oddaj javno dejal, da so (oz. bodo v roku 1 tedna) vsi Sagemi nadgrajeni na "latest firmware" ?
- zakaj se mora clovek zopet ubadat s Telekomom, ko je bilo jasno receno, da ce si narocnik Siola nimas opravka s Telekomom ?
- kako lahko ima manj kot leto star Sagem tak firmware, da ga ne morejo nadgradit remote ?

hvala in lp.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2006, 17:53
MrBoombastic Uporabnik MrBoombastic ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MrBoombastic
Član od: Apr 2006
Sporočila: 279
Privzeto Re: Sagem firmware

1.Klemen stoji za lastnimi besedami; če pa njihovo zaoredje da neresnično celoto, bi se pa dalo diskutirat. :D 2.Ker tvoja prijateljica ni na polno razvezanem dostopu, ji povezavo zagotavlja Telekom Slovenije. 3.Problem nadgradnje v remote varianti ni v 6.19, ampak nekje drugje. Probaj še enkrat poklicati na 080100, mogoče bo kakšen drug operater znal nadgraditi.
Staro 09.09.2006, 18:53
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

6.19 se ne da več nadgraditi z Siola. Obiskat te bo moral telekomov tehnik in nadgradit ročno. Tako je blo pri meni.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2006, 18:53
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Dej mi sporoč njeno uporabniško ime na ZS, pa bom v ponedeljek zjutraj pogledal kako je stanje...

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2006, 11:45
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

modeme so po več tednov nadgrajevali, verjamem, da jih je velika večina nadgrajenih, vendar se zgodi, da imajo takrat izklopljene modeme, oz so na tak ali drugačen način nedosegljivi. Pošlji mi username (ali pa veron-u) pa bomo pogledal kaj lahko naredimo.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2006, 12:53
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Poslano.

Se opravicujem za malo hude krvi. Najprej priporocas nekomu naj vzame Siol, ker je tam naboljsa podpora in vse, potem pa izpades kot najvecji krivec.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
firmware, sagem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:30.