Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Galerije slik

Galerije slik fotografije, nasveti o fotografiranju, raznorazne galerije, slilkovna umetniška dela, karikature, risanke, animacije ...

Orodja za teme
Staro 15.10.2006, 19:58
G3nius Uporabnik G3nius ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 50
Privzeto Re: Digitalne slike-Odrezana slika

Naročaj fotke 10x14 pa ne bo ničesar odrezano. Drugače pa se da s programi, kot je Photoshop npr. lepo sam odrezati dele fotografij in jih prirediti razmerju 2/3.
Jaz slike vedno naročam prek spleta in si jih sam priredim s programom.
Staro 19.11.2006, 04:48
Bobby Long Uporabnik Bobby Long ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Bobby Long
Član od: Jan 2006
Naslov: New Orleans
Sporočila: 32
Privzeto Re: Digitalne slike-Odrezana slika

Citat:
Objavil-a BLANKA
Saj nisem nikogar žalila. Povedala sem mu samo zakaj se to sploh dogaja., da so fotke odrezane. V fotoaparatih( nekaterih) se da "naštimati", različne formate... in s tem vplivate na fotko ali bo 10x15 ali 11x15...

In če se ne da menjati formata je druga opcija, da fotografiraš malo bolj odaljeno in pričakuješ da ti bo pol centimetra odrezal...

Hehehe. Vsaj nasmejal sem se ob tej izjavi
Staro 22.11.2006, 08:11
stansy Uporabnik stansy ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2001
Sporočila: 6
Privzeto Re: iščem slike

Ni problem v velikosti slik. Jaz bi na primer rada shranla kakšno s te strani:

http://216.239.59.104/search?q=cache...i&ct=clnk&cd=5

pa ne morem. A obstaja mogoče kak način da pridem tudi do teh slik?

Lep pozdrav
Staro 22.11.2006, 17:37
paradox Uporabnik paradox ni prijavljen
*One & Only*
Prikazne slike uporabnika/ce paradox
Član od: Jul 2003
Sporočila: 11.135

Citat:
Objavil-a stansy
A obstaja mogoče kak način da pridem tudi do teh slik?
Petra Kern Foto: Uroš Zagožen ...poglej po netu, ce obstaja fotografski studio Petra Kern...pa vprasaj kako lahko kontaktiras fotografa Urosa Z.
Staro 23.11.2006, 11:29
Novinec

Saj sem kontaktirala s siolom pa so mi dali njegov mail, ampak odgovora pa nisem dobila, tako da se mi zdi nimam dost šans da bi prišla do teh slik. Kdo drug se mi pa tud ni javil da ima kaj podobnega.

Pa hvala vseeno.
Staro 26.11.2006, 12:40
stanc87 Uporabnik stanc87 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Naslov: Tomaž
Sporočila: 3

Do teh slik ki so na strani ni težko prit, samo bodo v taki velikosti kot so prikazane. Pa mal časa si je treba vzet.
Staro 27.11.2006, 07:43
Novinec

Velikosti slik niti ni tako pomembna. Ampak me pa res zanima kako se to naredi. A mi lahko daš kak namig. Si bom že vzela čas. Hvala
Staro 27.11.2006, 21:37
stanc87 Uporabnik stanc87 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Naslov: Tomaž
Sporočila: 3

Glej ko gledaš sliko pritisneš Print Scrn na tipkovnici, nato odpreš slikarja in pitisneš prilepi za konec pa si še samo obrežeš sliko in jo shraniš. Lahko pa si z neta potegneš program WinSnap z tem programom pa si lahko označiš kar želiš in ti potem avtomatsko shrani. Lahko pa mi tudi pošleš tvoj msn prek zasebnega sporočila, pa ti jih jaz doj potegnem nekaj jih že sem, ker sem malo sprobaval program. In ti jih nato pošljem, sama se odloči.
LEP POZDRAV!
Staro 28.11.2006, 13:35
Novinec

Wow, tole pa res deluje. Pa ti si car. Najlepša hvala za pomoč. Mi je že uspelo.
No včasih je pa dobro da mal naokrog povprašaš za kakšno stvar.
Lep pozdrav tudi tebi
Staro 28.01.2007, 18:45
Srt Uporabnik Srt ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Srt
Član od: Jul 2006
Naslov: Lj
Sporočila: 52
Unhappy Rabim LINK

Mene zanima če gdo pozna kakšen LINK o risanju v glavnem o človeku. Pa da je res vse od A do Ž narisano, izgleda da sem preveč stupid da bi kej našel .Ker zelo rad rišem, bi se rad naučil res pravilno risat, ker kot vem sem že letu po parih knjižnicah pa nič ni o teh knjigah, majo sam v ITALIJI tiste res kul knjige o LEONARDU DA VINCI

Za vsak LINK se zahvaljujem

Značke
fotografij, info, interneta, iščem, kratki, photos, preko, prodaja, spletna galerija, stock, zanima

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov] jannick Dom in družina 223 02.12.2017 23:04
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 08:57
kratki info o živalih vilivolcini Živalski svet 95 30.11.2008 15:24
strašljivke - na splošno cornholio Filmi 522 28.02.2008 13:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:41.