Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 07.02.2008, 11:47
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676
Privzeto Slovenija kdo bo tebe ljubil

Po toliko pljuvanja po lastni državi v medijih in forumih , se sprašujem kdo ( razen mene) v tej državi se še smatra za lojalnega Slovenca, po zavedanju in delovanju, če se lastnemu vodstvu poizkuša odvzeti kredibilnost.
Saj potem bi bilo vseeno, če bi namesto volitev objavili razpis: Delovno mesto- vodja države slovenije.
Pogoj: Ne sme se narediti nič.
Staro 07.02.2008, 11:51
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935
Privzeto Re: Slovenija kdo bo tebe ljubil

A lojalen Slovenec si, če ze zavedaš oz. sam sebe prepričuješ, da vlada vse kar naredi, naredi prav, če pa naredi kaj narobe pa moraš to spregledati in je ne smeš kritizirati........
Staro 07.02.2008, 12:17
slehernik Uporabnik slehernik ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2005
Sporočila: 504

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Po toliko pljuvanja po lastni državi v medijih in forumih , se sprašujem kdo ( razen mene) v tej državi se še smatra za lojalnega Slovenca, po zavedanju in delovanju, če se lastnemu vodstvu poizkuša odvzeti kredibilnost.
Dvema gospodarjema ni moč služiti hkrati. Če si lojalen vodstvu, nisi lojalen narodu, Neslovenec.
Staro 07.02.2008, 14:04
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Citat:
Po toliko pljuvanja po lastni državi v medijih in forumih , se sprašujem kdo ( razen mene) v tej državi se še smatra za lojalnega Slovenca
Heh??? Nisem opazila kakšnega masovnega pljuvanja po državi Sloveniji. A ti mogoče enačiš vlado z državo? Saj pravzaprav nam res vlada zelo intenzivno poskuša dopovedati, da je vsako negativno stališče do vlade izdaja domovine, nisem si pa mislila, da ji še kdo naseda.
Staro 07.02.2008, 14:30
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Še nikoli nisem pljuval po naši obali, vršacih ali poljih. Še po Krasu ne, čeprav mu vlaga prav pride. Tudi čez prijatelje in ostale gostoljubne ljudi, ki tu žive, ne udriham in ne pljuvam po njih.

Je pa, na žalost tudi precej takih, ki so po nekem čudnem sklopu okoliščin zasedli mesta, kjer njihova pokvarjenost in neumnost (ali zgolj nesposobnost?) mečeta slabo luč na pododbo, ki sem si jo o Sloveniji naivno ustvaril v srcu. Tem pa rade volje orosim oko...

Staro 07.02.2008, 18:25
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Saj potem bi bilo vseeno, če bi namesto volitev objavili razpis: Delovno mesto- vodja države slovenije.
Si ti razočaran nad nami Slovenci, ali nad tistimi, ki si jih volil, ker so se spustili na nivo pljuvalnika?

Staro 07.02.2008, 18:27
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Kdo je že sproduciral T-shirt z napisom "Jaz nisem volil teh volov!"? Mladina?

Staro 07.02.2008, 19:00
Merlin58 Uporabnik Merlin58 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Merlin58
Član od: Mar 2007
Sporočila: 171

Citat:
Kartako saj vidiš da opozicija kuha stalno neke neužitne packarije,ko pospravi eno že kuha novo.Na vse načine se matrajo za zrušitev sedanje vlade ampak na žalost brez uspeha.Bogve kakšnega hudiča bodo še skuhali da bi ja do konca očrnili predvsem predsednika vlade.To so ljudje brez vesti ki se jim gre samo za oblast pa četudi uničijo državo samo da bi vladali.
Staro 07.02.2008, 19:14
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a Merlin58 Prikaži sporočila
Kartako saj vidiš da opozicija kuha stalno neke neužitne packarije,ko pospravi eno že kuha novo.Na vse načine se matrajo za zrušitev sedanje vlade ampak na žalost brez uspeha.Bogve kakšnega hudiča bodo še skuhali da bi ja do konca očrnili predvsem predsednika vlade.To so ljudje brez vesti ki se jim gre samo za oblast pa četudi uničijo državo samo da bi vladali.
Države ne uničujejo pred vladanjem, temveč med njim.
In to vse vlade, ki smo jih do danes imeli.

Staro 07.02.2008, 20:19
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a Merlin58 Prikaži sporočila
Kaj pa je drugega počela sedanja vlada, ko je bila še opozicija?

Značke
kdo, ljubil, slovenija, tebe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tv slovenija in siol fazan SiOL TV 14 10.03.2008 19:12
Notranja politika Slovenija ali smo v državljanski vojni biz Slovenija 12 11.10.2007 17:06
Bojkot Hrvaške kot turistične destinacije - je to sploh realno? suum Slovenija 444 20.02.2007 18:29
Slovenija po zaposlenosti starejših na repu evropskih držav zlati13 Slovenija 28 17.12.2006 16:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:11.