Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 10.02.2008, 11:34
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273
Privzeto Re: Slovenija kdo bo tebe ljubil

no no fanta....ne obračat mojih besed....nikjer ne zagovarjam politikov oz. politike, ki jo vodijo določene države....

...je pa zanimivo....kako so npr. zapriseženi desničarji (ki so še kako glasni nasprotniki levih "komunistov") enačijo kritiko vlade z narodno izdajo.....hehe s tem nezavedno zagovarjajo totalitarne prijeme, ki jim kao nasprotujejo.....
Staro 10.02.2008, 12:14
keops Uporabnik keops ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.004

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Po toliko ..., se sprašujem kdo ( razen mene) v tej državi se še smatra za lojalnega Slovenca, po zavedanju in delovanju.....
Jaz!
Staro 10.02.2008, 12:21
keops Uporabnik keops ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.004

Citat:
Objavil-a Merlin58 Prikaži sporočila
Kartako saj vidiš da opozicija kuha stalno neke neužitne packarije,ko pospravi eno že kuha novo.Na vse načine se matrajo za zrušitev sedanje vlade ampak na žalost brez uspeha.Bogve kakšnega hudiča bodo še skuhali da bi ja do konca očrnili predvsem predsednika vlade.To so ljudje brez vesti ki se jim gre samo za oblast pa četudi uničijo državo samo da bi vladali.
Pahor,Potrč,Rop,Lahovnik,Širca,Potrata (+vsi nenavedeni) me, kot alternativa sedanjim, spravljajo v resno dilemo koga voliti jeseni.Voham, da ima Janez več šans ponoviti vajo, kot da bodo tile prišli na oblast...(hvala Bogu)
Staro 07.03.2008, 09:04
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Ja ampak očitno je da nekdo ljubi Slovenijo, glede na prizadevanja nekaterih po Slovenskem ozemlju.
Staro 07.03.2008, 12:59
Kajtimar Uporabnik Kajtimar ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kajtimar
Član od: Dec 2004
Sporočila: 2.961

Citat:
Objavil-a keops Prikaži sporočila
Pahor,Potrč,Rop,Lahovnik,Širca,Potrata (+vsi nenavedeni) me, kot alternativa sedanjim, spravljajo v resno dilemo koga voliti jeseni.Voham, da ima Janez več šans ponoviti vajo, kot da bodo tile prišli na oblast...(hvala Bogu)
Janez šanse za ponavljanje vaje? Kdaj drugič mogoče...

Lep dan vsem skupaj...

A. Einstein
Staro 07.03.2008, 18:57
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a Kajtimar Prikaži sporočila
Janez šanse za ponavljanje vaje? Kdaj drugič mogoče...

Lep dan vsem skupaj...
Če ne bojo Italijani že prej pokupili Krasa, Hrvati pa razprodali sečoveljsko dolino in zasedli Pomurje.

Staro 22.03.2008, 14:55
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Po toliko pljuvanja po lastni državi v medijih in forumih , se sprašujem kdo ( razen mene) v tej državi se še smatra za lojalnega Slovenca, po zavedanju in delovanju, če se lastnemu vodstvu poizkuša odvzeti kredibilnost.
Saj potem bi bilo vseeno, če bi namesto volitev objavili razpis: Delovno mesto- vodja države slovenije.
Pogoj: Ne sme se narediti nič.
Res je velika škoda, da svoje misli ne moreš videti v ogledalu. Še sam sebi bi se smejal. Malček bolj resno pa bi vzel saj prvih pet odgovorov na tvoj zapis. Se mi zdi poplnoma enako, ko eni tako udrihate čez komunizem v preteklosti in istočasno pa enako vehamentno podpirate vladajoče. Le v čem je razlika Ti napišem rešitev sam: samo v času. ostalo je isto jajce, le eni niste zmožni tega dojeti.
Staro 22.03.2008, 19:58
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 1.676

Bratstvo i jedinstvo je otišlo 90 te.
Kar se pa tiče dojemanja- ne vem kako bi to razložil mojim ( in še marsikaterim drugim) staršem, ki so udarniško garali "za to" kar imamo danes ?

Značke
kdo, ljubil, slovenija, tebe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tv slovenija in siol fazan SiOL TV 14 10.03.2008 19:12
Notranja politika Slovenija ali smo v državljanski vojni biz Slovenija 12 11.10.2007 17:06
Bojkot Hrvaške kot turistične destinacije - je to sploh realno? suum Slovenija 444 20.02.2007 18:29
Slovenija po zaposlenosti starejših na repu evropskih držav zlati13 Slovenija 28 17.12.2006 16:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:12.