Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 23.04.2009, 20:17
Ali D Uporabnik Ali D ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 6
Privzeto Obdelava aluminija (za laptop stojalo)

Jou jou,

narest si moram laptop stojalo, na ta način:

Kdo bi mi lahko tako obdelal aluminij, po možnosti kje okoli Ljubljane, in čim prej, ker imam čas do torka.
Staro 23.04.2009, 21:38
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Obdelava aluminija (za laptop stojalo)

Stopi do nekega privatnika in se pogovori z njim. To je še najboljši uspeh. Kajti tvojega zapisa verjetno do torka niti ne bo prebrala kaka oseba, ki bi ti lahko kaj konkretnega svetovala.

Ni v tem, da napišeš in objaviš na internetu, največ narediš sam, ko se za eno stvar odločiš in resnično nekaj narediš na tej rešitvi. Vse ostalo je le zasilna pomoč.

Kot pa vidim iz narisanega, kupiš profile (barvna kovina) z malce spretnosti ukriviš na željeno in sam rešiš za minimalno ceno in v svoje veliko zadovoljstvo ta tvoj, kao problem. Veš kaj moraš narediti, roke imaš, voljo skoraj verjetno tudi, torej, delo te že čaka in tvoj uspeh bo popoln. To sploh ni zahtevna zadeva, seveda, če se ne smiliš sam sebi, če moraš poprijeti za delo in kako malce bolj hladno kovino. Prodajajo tudi rokavice
Staro 23.04.2009, 22:18
Novinec

Hja, sej po kakem privatniku sprašujem, da bi ga kontaktiral. Sprašujem, ker ne vem točno kakšne vrste mojstra sploh rabim. Ključavničarja? Sam bi se lotil tega, če bi mel orodje. Ker pa gre za krivljenje, in je izredno pomembno, da sta zadevi enako ukrivljeni, bi to zelo težko naredil sam. Poleg tega sem si svoje stojalo zamislil nekoliko drugače, kot tole na sliki, vendar te razlike bistveno ne vplivajo na potrebno tehniko obdelave.

Ključavničar, krovec, klepar? Kdo od tega bi bil najbolj primeren, oz. kdo bi še to znal narest?
Staro 23.04.2009, 22:20
Novinec

Sicer pa uživam v DIY projektih, in bi z veseljem to naredu sam, ampak ne vem niti kje bi dobil tak kos aluminija, niti kakšno orodje rabim. Navadn šraufštuk bi sicer mogoče zadostoval, ker bi pa rad da zadeva izgleda profesionalno, mora bit tako tut narjena.
Staro 23.04.2009, 22:46
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

hmmm... Ata Gugl najde idealno rešitev za tvoj problem: klikni Glede na opisano, so mojstri in ti bojo rade volje sestavili to kar si si zamislil...
Potlej so pa še drugi, ki jih najde Google
klik

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 24.04.2009, 00:00
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

mislim, da si malo falil temo. Tukaj se baje pogovarja o racunlanistvu in internetu ne u kljucavnicarstvo.
http://www.gabrijel.com/
A sem lahko radoveden in vprasam zakaj ravno taksno in zakaj ravno do torka. Glede na to, da pravis "da se na obdelavo ne spoznas veliko" najbrs ne potrebujes za solo.

Nazadnje uredil mckeky : 24.04.2009 ob 00:02.
Staro 24.04.2009, 08:48
Novinec

Hvala za linke, tut sam sem se pogovarju z atom Guglom in sem najdu par ključavničarjev, in jih bom zdele začel klicat.

@mckeky: Lahko si radoveden, takega rabim ker je lahek, sestavljiv in dobr zgleda. Rabim ga pa za vrtet, da dvignem laptop nad mikseto.
Staro 24.04.2009, 13:16
primozib Uporabnik primozib ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce primozib
Član od: Jan 2003
Sporočila: 6.182

Ko boš imel končan izdelek, bi se priporoču, da daš kako sliko na forum, ter zraven napišeš, kje si jo izdelal in kaka je bila cena izdelave!
Staro 25.04.2009, 00:14
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a Ali D Prikaži sporočila
Hvala za linke, tut sam sem se pogovarju z atom Guglom in sem najdu par ključavničarjev, in jih bom zdele začel klicat.

@mckeky: Lahko si radoveden, takega rabim ker je lahek, sestavljiv in dobr zgleda. Rabim ga pa za vrtet, da dvignem laptop nad mikseto.
Morem pohvalit!! glede na za namen uporabe res ful preprosta pa ucinkovita varianta

Značke
aluminija, laptop, obdelava, stojalo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:49.