Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 09.07.2009, 17:56
Liberalec Uporabnik Liberalec ni prijavljen
Banned
Član od: May 2009
Sporočila: 261
Privzeto Re: Novi trend: Napaka

Citat:
Objavil-a king16 Prikaži sporočila
Saj ga ne moreš. Spomni se Virantove reforme plač v javni upravi, in koliko so zaradi te reforme porasla sredstva za plače letos v javni upravi ( cca 12%, si sam ugotovil nekje).
Pa nadalje nevzdržnost blagajne SPIZ-a zaradi Janševega zakona o poviševanju penzij.
lepo dediščino je zapustila prejšna vlada tej.
12,3 % rast plač v javnem sektorju je rast povprečnih plač glede na obdobje, v katerem je bila že v celoti implementirana Virantova reforma. torej ali so jo 2x implementirali ali pa ti zavajaš.

In ja....ko se vlada zadolžuje zaradi recesije, pričakujem da bo z dolžniškim denarjem ravnala racionalno in ga čim več vložila v dela, stvari, dejavnosti ki bodo v relativno kratkem času prinesle tudi nekaj prihodkov, da se bo ta dolg lahko serviral.....tega pa vlada ne počne, kajne? Da pa vlada lahko počne z dolžniškim denarjom traparije se pa ne opravičuje s kiksi pretekle vlade. To je ravno tako kot če bi rekel, sosed je skočil pred avto, zato tudi jaz lahko skočim... Res nazadnjaško, vendar hkrati tipično razmišljanje določenega razreda/sloja ljudi....

Da se ne strinjam s fiskalno politiko janševe vlade sem že večkrat napisal....ja, v tem delu se s tabo strinjam, vednar kolikorat boš še to na plano potegnil? Jaz ti dajem sto kiksov trenutne vlade ti pa vehamentno KIKS prejšnje vlade vlečeš na plano. Sedaj ali ne najdeš drugih kiksov ali pa se pač premalo izviren....
Staro 26.07.2009, 19:06
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215

Citat:
Objavil-a Liberalec Prikaži sporočila
12,3 % rast plač v javnem sektorju je rast povprečnih plač glede na obdobje, v katerem je bila že v celoti implementirana Virantova reforma. torej ali so jo 2x implementirali ali pa ti zavajaš.

In ja....ko se vlada zadolžuje zaradi recesije, pričakujem da bo z dolžniškim denarjem ravnala racionalno in ga čim več vložila v dela, stvari, dejavnosti ki bodo v relativno kratkem času prinesle tudi nekaj prihodkov, da se bo ta dolg lahko serviral.....tega pa vlada ne počne, kajne? Da pa vlada lahko počne z dolžniškim denarjom traparije se pa ne opravičuje s kiksi pretekle vlade. To je ravno tako kot če bi rekel, sosed je skočil pred avto, zato tudi jaz lahko skočim... Res nazadnjaško, vendar hkrati tipično razmišljanje določenega razreda/sloja ljudi....

Da se ne strinjam s fiskalno politiko janševe vlade sem že večkrat napisal....ja, v tem delu se s tabo strinjam, vednar kolikorat boš še to na plano potegnil? Jaz ti dajem sto kiksov trenutne vlade ti pa vehamentno KIKS prejšnje vlade vlečeš na plano. Sedaj ali ne najdeš drugih kiksov ali pa se pač premalo izviren....
ja če že hočeš, potem pa:

- prodaja deleža merkatorja v Janševi pisarni in s tem začetek nastanka tajkuna Šrota
- politične zamenjave predsednikov uprav v Luki Koper, Intereuropi, Petrolu itd, zaradi česar so nekoč uspešne firme spravili na kant
- neizpeljane reforme davčne politike v času konjukture
- neuspešna reforma plačilnega sistema v javni upravi
- poviševanje pokojnin hitreje kot plače namesto pokojninska reforma
- razna vmešavanja janševih tesnih sodelavcev v delo obveščevalnih služb in izguba kredibilnosti SOVE pri tujih obveščvalnih službah ter politiki
- nezmožnost reševanja spora s hrvati - celo zaostrovanje spora
- razsulo na zunanjem ministrstvu, ki je nastalo v zadnjih 4 letih
- itd
Za enkrat krat dovolj.
Staro 27.07.2009, 14:28
keops Uporabnik keops ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.004

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Kaj mislite kako se bo uveljavilo novo vladanje z staro ideologijo obogateno z odpustki, ker se zgodijo napake....... Kako se bi to lahko imenovalo ? Komuklerikizem ?
http://www.siol.net/Slovenija/Novice...Slovenije.aspx

Uf, uf...tile pa znajo. Kako, da jih nisem volil?

Značke
napaka, novi, trend

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi modem Sinope in kockice...Beri naprej. jasa SiOL TV 18 25.11.2008 08:10
exporer.exe napaka mode name xvid.dll šolarček Računalništvo in internet 2 08.10.2008 13:59
Napaka - Outlook Larysa Tehnična pomoč 3 08.02.2008 23:43
računalnik zanič ali moja napaka? firemen Računalništvo in internet 36 28.11.2007 17:20
RUNDLL - napaka Problems 24/7 Računalništvo in internet 4 15.11.2007 21:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:41.