Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.08.2014, 07:41
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto seznam klicev v moj.telekom

Zakaj ni omogočeno pregledovanje klicev z mobilne številke, kot je to omogočeno za voip telefonijo? Kako lahko pridem do pregleda svojih klicev? Moram dat zahtevek ali kaj?

Mislim, to že vsi majo(tudi bob), da lahko preko portala pregleduješ klice, največji operater pa tega nima? wtf?!

Nazadnje uredil MIKO : 17.08.2014 ob 20:18.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2014, 09:09
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: seznam klicel v moj.telekom

Tole bi bilo res dobrodošlo. Sicer je takšna funkcionalnost mislim, da na voljo na monitor.mobitel.si (ne me držati za besedo). Tam je še veliko stvari, ki bi bile dobrodošle tudi na moj.telekom.si.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2014, 09:42
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.506

Pozdravljeni,

ogled klicev, je zaenkrat omogočen samo v spletnem Monitorju na naslovu:
https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/login.html

Za prijavo potrebujete osebno geslo ali certifikat. V prenovljenem portalu Moj Telekom, imamo tudi v planu omogočiti pregled klicev. Točnega datuma žal nimam, zagotovo pa bo v zelo kratkem času.

Lp Jernej
Staro 17.08.2014, 12:37
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 312

V monitorju je to možno samo moraš dati posebej zahtevek za spisek klicev, potem jih lahko pregleduješ kokr hočeš v excelu. Bi pa bilo fajn če bi to bilo tudi v mojem telekomu...
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2014, 19:56
Uporabnik

Sem se prijavil. Kje pa lahko vidim tekoče klice? Niti pretekle. Kje lahko to najdem?
Staro 17.08.2014, 20:54
Pripravnik

Če si se prijavil v monitor imaš mislim da pod naročila možnost naročiti spisek klicev samo točno kako se reče pa se ne spomnim več, ko sem jaz to delal je že minilo kar nekaj let. Ko ti to odobrijo potem lahko pregleduješ odhodne klice, dohodnih pa ni gor razen če si v tujini potem imaš tudi dohodne klice...
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2014, 20:58
Pripravnik

sem šel pogledat ko prideš not imaš pod poročila čisto spodaj pri meni je predzadnji piše razčlenjen račun, samo dokler nimaš aktivirano tega mislim da ne vidiš.
Za naročilo greš pod sporočila naročila in ko se ti odpre greš čisto spodaj imaš vklop/izklop e-razčlenjenega računa in potem izpolniš in oddaš zahtevek.
Odgovorite s citatom
Staro 18.08.2014, 06:12
Uporabnik

Pa to pol imaš pri računu razčlenjeno ali že takoj online vpogled?
Pa koliko se to plača?
Staro 18.08.2014, 07:20
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a tomy11 Prikaži sporočila
Če si se prijavil v monitor imaš mislim da pod naročila možnost naročiti spisek klicev samo točno kako se reče pa se ne spomnim več, ko sem jaz to delal je že minilo kar nekaj let. Ko ti to odobrijo potem lahko pregleduješ odhodne klice, dohodnih pa ni gor razen če si v tujini potem imaš tudi dohodne klice...
Ko te policaj iz ljubega dolgčasa obtoži, da si med vožnjo uporabljal telefon in se pritožiš ter poleg priložiš spisek klicev, ti enostavno zavrnejo pritožbo z obrazložitvijo, da si očitno sprejel klic. Prejeti klici pa na izpisku niso zabeleženi.

Se sam sprašujem, ali dohodnih klicev ni gor z namenom ali je to tehnično in/ali ekonomsko nemogoče zagotoviti?
Staro 18.08.2014, 15:00
Pripravnik

To imaš online vpogled, zraven računa ne dobiš spiska. Ne plačaš pa nič je brezplačano vse.
Kar se tiče dohodnih klicev zakaj jih ni pa ne vem, na to vprašanje pa lahko Telekom odgovori.
Kar se tiče spiska za policijo, pa kokr je meni znano moraš dobiti posebej in podati tudi posebej zahtevek, da ti ga pošljejo po pošti, ker ta ki ga ti vidiš in si ga lahko sprinataš je neveljaven, ker bi si ga lahko sam prilagodil kakor bi tebi pasalo...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
klicel, mojtelekom, seznam

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Seznam klicev uporabniško ime SiOL telefonija 1 27.05.2009 16:30
Karl May - seznam knjig (timeline) MIKO Kultura in literarni kotiček 5 29.04.2009 07:44
Seznam klicanih številk mare2 O storitvah 6 03.01.2009 19:20
Nova verzija VLC-ja 0.9.6 in spremenjen seznam predvajanja?! kikus20 SiOL TV 7 28.11.2008 18:11
Vse pripombe in ostalo Goody Pripombe in komentarji 579 25.10.2006 14:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:40.