Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.08.2017, 08:20
tones Uporabnik tones ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2017
Sporočila: 2
Privzeto 3rd party TV BOX

Pozdravljeni!

Zanima me, kako je z možnostjo, da bi TV BOX, ki ga je nekdo uporabljal pri drugem operaterju (npr. Motorola VIPxxxx pri T2), prekonfiguriral za delovanje na Telekomu? Kakšne vse nastavitve sploh vpišejo operaterji (verjetno ip naslov strežnika itd.)?

LP, Tone
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2017, 11:36
veso266 Uporabnik veso266 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2016
Sporočila: 118
Privzeto Re: 3rd party TV BOX

@tones bo pa bolj teško
Motorola namreč pobere svoj FW z Multicast strežnika (lahko tudi z TFTP ali HTTP ampak T2 nuca Multicast (za HTTP tabiš novejši FW) kateri URL je napisan v DHCP Strežniku potem ko iz Multicasta pobere (motorola orodju ki to nudi pravi InfoCast) FW pa je notri zapisano kje je TV Portal ki je v bistvu spletna stran z specifičnimi API calli za Motorolo

če bi ti hotel to pri SIOLu pognat bi najprej jo moral prepričat da potegne FW iz DHCP strežnika ki je za Aminota (tam ni časovnega zamika) (ampak FW od Aminota ne bi delal na Motoroli), ko ti to uspe je pa še problem ker ima Amino druge API calle kot motorola in Aminotov portal verjetno sploh ne bi prav delal (prikazal verjetno bi se (ampak nebi znal programov menat, itd)

če imaš T2jevo motorolo se samo igraj koker ti srce da ker se z njo da fajn igrat
s temi je***be***ni***mi Netgemi pa se ne da igrat ker ne samo da Netgem ne da SDKja ampak rabiš še SSH Ključe (jim ima samo Telekom!!) da lahko se gor na SSH server povezeš in daš portal gor (sam kaj ker nimam SDKja nevem specifičnih API callov zanj)

če bi se pa z motorolo igral pa pošlji ZS
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2017, 10:12
tones Uporabnik tones ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2017
Sporočila: 2
Privzeto Re: 3rd party TV BOX

Aja tako, no FW sem sicer že prevedel, ampak vidim da je bolj zakomplicirana zadeva, kot sem mislil, tako da se ne bom s tem ukvarjal. Hvala vseeno za informacijo!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
3rd, box, party

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nastavitve 3rd party modema krusic22 Tehnična pomoč 5 18.10.2015 18:46
Koncerti, ki nas bodo razveseljevali Smaug Glasba 767 23.02.2015 19:20
Iščem naslov pesmi,izvajalca, besedilo, note.... Madbringer Glasba 990 18.02.2008 11:35
Worms World Party Octapus Igre, konzole 0 12.12.2006 19:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:26.