Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.03.2019, 11:06
Lvc Uporabnik Lvc ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2019
Sporočila: 3
Privzeto NEO in igre

Pozdravljeni, zanima me kako kaže implementaciji iger preko NEO boxa? Rečeno je bilo, da jih lahko pričakujemo Marca. Imate kakšne informacije v zvezi z priklopom kontrolerjev (xbone, ds4) ali bomo igrali z daljincem?

Lp!
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2019, 17:20
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 345
Privzeto Re: NEO in igre

Ne moreš jih pričakovat marca, če niso odpravljeni bugi, ki so bili javljeni v novembru. Torej že skoraj 5 mesecev nazaj. Morda marca 2020.

Ne delajo ok osnovne funkcije kot so vrtenje naprej/nazaj, zginjanje sporeda v ogledu nazaj, zvok je neenakomeren, na zvončku kaže 3 notifikacije že od začetka, v nastavitvah ne kaže pravega paketa in sheme in dodatkov, "Prišlo je do napake" je del vsakdanjika, smart home dela kadar se mu da, lahko bi bila kakšna nova aplikacija že v tem času (npr. brskalnik, rtv4d, netflix, amazon (slednje 2 težje)), tole mi pade napamet na hitro.

Stereo ali domači kino, v obeh primerih mi predvaja tako na tv prek hdmi kot na soundbaru prek optičnega kabla.

Ne deluje nadaljuj ogled, ne deluje snemanje, ne delujejo opomniki, vsaj nazadnje ko sem preveril.
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2019, 10:33
Novinec

Ah bejž no, ne dela vse čisto 100% ma je še zmeraj v veselje. Zanima me samo če je kakšna nova informacija, če kdorkoli pogrunta kako nalozim Retroarch je to to in Telekom fante pustim pri miru.

Zvonček s tremi notifikacijami je kar tečen to je res, pa Cartoon Network ne dela že od nekdaj, ampak jaz bi vseeno tamalemu stisnu igrce, da mi ni treba še Switcha kupovat.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2019, 14:17
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508

Novih informacij glede iger še nimamo. Catroon netword dela normalno že od samega začetka. Kakšno napako na njem pa beležite vi?

Lp, Črt
Staro 03.03.2019, 15:00
Novinec

Recem Cartoon Network in napise da program ni na voljo, ze od zacetka. Prav nobenih informacij ni? Retroarch?
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2019, 21:20
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508

Citat:
Objavil-a Lvc Prikaži sporočila
Recem Cartoon Network in napise da program ni na voljo, ze od zacetka. Prav nobenih informacij ni? Retroarch?
Prosim, da mi na ZS sporočite svoje uporabniško ime. Možno je, da imate paket Modri in vam je po dveh mesecih potekla Mega HD naročnina. Ker na komunikatorju NEO to zaenkrat še ni mogoče, jo morate brezplačno podaljšati prek portala Moj Telekom:

https://www.telekom.si/pomoc-in-podp...ogramske-sheme

Če to ni pravi odgovor, mi na ZS sporočite svoje uporabniško ime, prosim.

Lp, Črt
Odgovori

Značke
igre, neo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
(xbox360 igre) Pozdravljeni ama gdo za prodat kake dobre igre za xbox360 bandogin Mali oglasi 0 05.02.2011 11:13
Družabne igre a.k.a. Arkham horror, middle-earth quest, Runebound, talisman ,... Lighteens Prosti čas in igre 0 11.10.2009 11:47
A pozna kdo igre podobne GTA? Gamer_freak Igre, konzole 18 06.05.2008 20:35

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:28.