Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 28.04.2014, 14:11
chiara Uporabnik chiara ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2014
Sporočila: 1
Privzeto fdv?, ef?, na katero fakulteto se vpisati?

Pozdravljeni.
Obiskujem 3 letnik gimnazije in mi bo kakršnikoli odgovor in nasvet v veliko pomoč.

Veliko sem že razmišljala o izbiri faksov, nasploh me zanima diplomacija in mislim, da bi na tem področju lahko bila uspešna. Zanima me pa kateri faks, da najboljše predispozicije za omenjeno kariero, ter pri kateri imam še vedno dobre opcije za zaposlitev če se za diplomacijo ne odločim. Prva mi je na misel prišla fakulteta za družbene vede, smer politologija natančneje mednarodni odnosi. Predmetnik in nasploh predstavitev celotnega programa mi je všeč. Obenem pa sem na različnih forumih prebrala ogromno negativnih kritik iz strani študentov. Češ da nič kaj ne odneseš, sama piflarija, za zaposlitev pa izredno male možnosti. Naslednja opcija je tudi ekonomija ali meni ne tako priljubljena prava. Pri katerih seveda spet problemi z zaposlitvijo in prevelikem številu študentov. Zavedam se, da je povsod potrebna delavnost, iznajdljivost ter malo sreče. Pa vseeno me zanima kjer imam največje možnosti za uspeh.

Če ima kdor koli izkušnje z omenjenimi faksi, diplomacijo.. ali pa nasploh kakšno mnenje bi bila izredno hvaležna.
lp Chiara.

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Katero multifunkcijsko napravo kupit? elephant Računalništvo in internet 1 15.09.2012 21:07
katero opcijo naj izberem? bond008 O storitvah 2 03.12.2009 22:19
katero omrežje? niaeva Mobilna telefonija 10 18.02.2009 21:14
Katero napravo kupiti za zmanjšanje celulita s_m Zdravje 17 31.08.2008 21:44
Vpis na fakulteto... dzuko Izobraževanje in šola 14 02.03.2006 08:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:25.