Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Orodja za teme
Staro 25.02.2007, 21:57
doody Uporabnik doody ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce doody
Član od: Jan 2005
Naslov: Ljubljana - okolica
Sporočila: 2.208
Privzeto Re: Izgubljena KraŠka OvČarka

Lahko bi se konačalo usodno za psičko.Imeli ste srečo.Drugič bolj pazljivo z njo.
Staro 16.03.2007, 22:47
mocha Uporabnik mocha ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 1
Smile Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Če kdo želi posvojiti kužka ali muco jih kar nekaj najde na zivalice.com
Staro 22.03.2007, 11:05
volunteer-ka Uporabnik volunteer-ka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 34
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

gdo ve za kakšno voljero? Ampak ne iz trgovine
Staro 23.03.2007, 11:06
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

V mesecu maju bomo imeli za oddati dve prijazne psičke mešanke oče je pes šar planinec mati mešanka.Vse informacije lahko dobite preko zasebnega sporočila na tem forumu pišite .
bomo jih pa oddali pomeni prideš in odneseš.
Staro 23.03.2007, 11:18
volunteer-ka Uporabnik volunteer-ka ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 34

iščem črnega labradorca za paritev z mojo rumeno psičko - v maju -
Staro 28.03.2007, 12:30
Miccy Uporabnik Miccy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 18

Citat:
Objavil-a 55 Prikaži sporočila
Znanka odda več kunčkov in morskih prašičkov. Samo ljubiteljem

Irena, 041 575 159 vse info na gsm.
Kunčki so domače vzreje, prašički so bili zavrženi. V soboto 17.3.07. bodo tudi na Tv Slo1, oddaja o Živalih ob 17:50.
ojoj.. škoda, da sem komi zdej vidla, to za morske prašičke.. 21.3. mi je mrču moj mali, pa sem iskala povsod, kje bi dobila drugega iz ne-trgovine.. iz katerga kraja pa je znanka? če se odločimo povečat našo družinico..?

in, ni mi jasno, kdo ima lahko gnil kamen sred telesa, da gre in zavrže mala bitjeca..
Staro 29.03.2007, 12:50
TANJCI
Guest
Sporočila: n/a

živjo vsem en prav lep pozdrav. Imam činčilo 5 let staro a bi jo sedaj nekomu rada oddala, namreč imamo malega mulca in je prisotna alergija. Če bi si jo kdo želel, da bi lepo skrbel zanjo naj mi se javi.040-846-361
Staro 29.03.2007, 16:50
55 Uporabnik 55 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 109

Če kdo potrebuje pomoč pri oddaji svojih, najdenih živali se lahko za pomoč pri oddaji obrne tudi na društva za zaščito živali.
Kontakti: http://zavetisca.mojforum.si/zavetisca-forum-25.html
Staro 30.03.2007, 16:08
Goody Uporabnik Goody ni prijavljen
Goody
Prikazne slike uporabnika/ce Goody
Član od: May 2001
Naslov: Nekje k je lepu ...
Sporočila: 712

tole sem dobila po mailu (če je kdo zainteresiran lahko piše meni na mail: imenik@siol.net), da ne bom telefonskih tuki objavljala

K nam (Gaj pri Pragerskem) se je zatekel kuža, star pribižno osem ali devet tednov, črne barve, pod vratom in na zadnjih tačkah ima belo liso. Po vsej verjetnosti ga je nekdo brez vesti odvrgel iz avta ali tako nekako. Ker imamo pri hiši že dva psa, naprošam dobre ljudi, da mu ponudijo dom.

Prosim, posreduj naprej!!!
Lep pozdrav!!!
Simona in Sašo

Staro 10.04.2007, 10:37
TANJCI
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a TANJCI Prikaži sporočila
živjo vsem en prav lep pozdrav. Imam činčilo 5 let staro a bi jo sedaj nekomu rada oddala, namreč imamo malega mulca in je prisotna alergija. Če bi si jo kdo želel, da bi lepo skrbel zanjo naj mi se javi.040-846-361
Vesela novička naša činča je dobila novi topel in ljubeč domek, kjer jo bodo verjetno razvajali in crkljali kot smo jo mi

Značke
domače, hrtji, hrtom, izgubil, krysarikov, maček, muc, mucka, oddam, oglasi, podarim, pomagajmo, praških, prodam, rejci, slovenije, stiski, svet, živalice

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:57.