Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Orodja za teme
Staro 28.05.2006, 16:58
55 Uporabnik 55 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 109
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Čakata v Zavetišču GMAJNICE, Gmajnice 30, 1000 Ljubljana, 01 256 0279

PUPA: Moje ime je Pupa. Sem kužika stara 1 leto in sterilizirana. Imam prekrasen kožušček v črni in nogavičke v rjavi barvi. Sem vesela, živahna kužika z veliko energije. Vsakič, ko pride kdo mimo mojega boksa, veselo maham s svojim repkom in komaj čakam, da me pelje na sprehod. Vzemi si čas zame in me pridi obiskat v zavetišče in zagotovo te bom očarala. Želim si nekoga, ki me bo posvojil in me imel rad.
slika: http://www.moj-album.com/slike/24726...SOZo2UuNM3.jpg

TACO: Sem Taco, samček star 1 leto, kastriran. Moj kožušček je črne barve. Imam bele tačke in slinček. Sem zelo prijeten in prijazen kuža in rad se božam. Odkar prebivam v začasnem domu, sem spoznal ogromno prijateljev in prijateljic. Rad imam družbo in tako dnevi neizmerno hitro bežijo. Vem, da nekje obstajajo dobri ljudje, ki bodo opazili moj mili pogled in me vzeli za svojega novega družinskega člana.
slika: http://www.moj-album.com/slike/24726...vmyMRk4O8V.jpg

Nazadnje uredil 55 : 21.06.2006 ob 20:38.
Staro 28.05.2006, 17:36
Pripravnik
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Zavetišče Gmajnice, sedaj prinašajo tudi veliko mladičev:slike in info na, imajo čez 90 muck:
http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=10131

Nekaj jih je tudi v Zonzaniju - zavetišče http://users.volja.net/lenko469/zavetisce.htm

- Še OGROMNO MUCKOV IŠČE DOM:
http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=10389

In pa še opozorilo, da bo takih revčkov v prihodnje čim manj.
KASTRACIJA / STERILIZACIJA HIŠNEGA LJUBLJENČKA

Kastrirajte in sterilizirajte svoje živali (psi, mačke), če se sami z vzrejo ne ukvarjate, če za to nimate pogojev in nujno potrebnega znanja. Zaradi prevelikega števila živali je v Sloveniji vsako leto zavrženih več kot 4000 psov in mačk, mnogo teh najdenčkov tako mladičkov kot odraslih živali žalostno konča.

S kastracijo samca in sterilizacijo samice boste preprečili nezaželena rojstva mladičkov, prenos spolno prenosljivih bolezni med mačkami (te bolezni se ne prenašajo na človeka), potepanje in pobege vaših ljubljenčkov, pretepanje, smrt pod avtomobilskimi gumami in lahko tudi različne bolezni ( npr. rak,… ). Za podrobnejše informacije o kastraciji in sterilizaciji se obrnite na veterinarje, ponekod vam nudijo popuste, plačilo na obroke,...

Nezaželene, odvržene ali najdene živali prosim odpeljite v bližnje zavetišče za živali ali pokličite v zavetišče, da pridejo po žival ali se obrnite na društvo za zaščito živali, kjer vam bodo pomagali z nasveti in informacijami ali tudi z oddajo te najdene živali. V zavetišču bodo živali zdravstveno oskrbeli, pregledali in zdravo živali ponudili v posvojitev.

Nazadnje uredil 55 : 21.06.2006 ob 20:37.
Staro 24.06.2006, 20:40
Pripravnik

Kopiram

3 leta stara pitbullka, prijazna in bojeca, isce nov dom.
Lastniki so se je po zelo zelo slaben skrbnistvu (so jo tudi stradali) namrec navelicali in jo bodo dali uspavati.
Casa ni veliko!, zato, ce si zelite vecno hvalezne kuzke ali vsaj koga poznate, PROSIM poklicite!!!
Edino, kar uboga Lili potrebuje, je malo neznosti in ljubezni!

Natali 040/758-975

Išče dom ali začasno namestitev. Samo resni.
Staro 28.06.2006, 16:14
klavdija Uporabnik klavdija ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 4
Cool Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

OJ!

JAZ PA IŠČEM KUPCA ZA MLADO SIBIRSKO HUSKICO. ČE KDO VE ZA KOGA, KI JE ŽE PO NARAVI BOLJ AKTIVEN IN BI ĆELEL PRI TEM SPREMLJEVALKO... JE ZELO SIMPATIČNA IN BRIHTNA, ČISTOKRVNA, VENDAR NIMA DOKUMENTOV. IME JI JE ŠANA, STARA PA JE 10 TEDNOV. VAJEN PA JE ČISTOČE.
Staro 29.06.2006, 10:52
Novinec

Oj!

Pozabla sem dodat kakršenkoli kontakt: 041 990 178 ali m_klavdija@yahoo.com

Lep pozdrav pa še priloga!
Pripete slike
Tip dokumenta: jpg shana.JPG‎ (21,4 KB, 228 ogledov)
Staro 29.06.2006, 12:33
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a

Mene pa zanima, kaksna je cena za tole psicko.
Staro 30.06.2006, 12:26
Novinec
Wink Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Oj!

Huskica je cistokrvna v smislu da so starši tut huskiji. Ja vem, da pravno gledano skozi papirje je mešanec ker nima papirjev. Jaz jih pač zase ne potrebujem s papirji, in tut takega zase nisem iskala. Jaz jih imam za šport in za to papirjev ne potrebujem.

Prodajam pa jo za 35000 SIT. Cena je simbolična. Je pa zato naprodaj, ker vem, da se bo zanjo odrekel tej vsoti le nekdo, ki jo resnično želi in vsaj malo ve da je huski malce drugačen kuža. Zastonj bi jo imel marsikdo.

Je pa ful lepa.... vredna ogleda. Ce ne bi imela ze cel trop doma, bi jo zihr obdržala!

lp
Staro 07.07.2006, 14:21
Cvetlični deček Uporabnik Cvetlični deček ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cvetlični deček
Član od: Jun 2002
Naslov: Kransterdaam
Sporočila: 12.028

Mi mamo pa mucke.. Bi kdo poskrbel za kakega? Čez kakih 10, 15 dni ? Tigrasti in šekasti, necepljeni, nevajeni stanovanja.

Moj blog

Staro 13.07.2006, 11:03
Goody Uporabnik Goody ni prijavljen
Goody
Prikazne slike uporabnika/ce Goody
Član od: May 2001
Naslov: Nekje k je lepu ...
Sporočila: 712

ŽIVJO!!!

V višku človeške neodgovornosti so bili na zelo grd način zapuščeni 4-
je mladički (na sliki), stari so okrog pet tednov, ki iščejo pravi dom in
resnično ljubezen. Če želiš imeti prijatelja, ki te nikoli ne bo izdal
in prav tako ne bi ti njega, POKLIČI NA ŠTEVILKO 041 798-181 (Matejka).

RAZPOŠLJI MAIL VSEM, KI JIH POZNAŠ IN NAM TAKO POMAGAJ NAJTI DOM TEM
NEBOGLJENIM PSIČKAM, KER DRUGAČE BODO ŠLE V ZAVETIŠČE, TAM PA JIM, ČE V
ROKU 30 DNI, NE DOBIJO LASTNIKA, SLEDI USPAVANJE- KAR SI SEVEDA LJUBITELJI
ŽIVALI NE MOREMO PREDSTAVLJATI!!!!!!ZATO PROSIM POMAGAJ!!!!!!!!!

SLikce:

In pa še tole :MUCKI
Klic na pomoč ...
Staro 15.07.2006, 10:49
aussie Uporabnik aussie ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce aussie
Član od: Jan 2006
Sporočila: 40

Citat:
Objavil-a klavdija
Oj Paris!

Psička nima dokumentov ker jih tudi mama nima. In da je imela mlade je to zato, ker sem želela obdržati mladička in sem tudi ga. Za to za kar imam jaz pse ne potrebujejo papirjev... za šport.
Kar se tiče denarja in garancije imaš prav, se strinjam. da sem postavila to ceno pa še vedno menim da sem storila prav, ker je neke vrste garancija . Ne vem kako dobro poznaš to pasmo, ampak so res malce trmoglavi psi in ljudje se tega ne zavedajo kljub temu če koga na to opozoriš.

Primer kot si ga napisala... take poznam tudi sama, zato se jaz z metodo podarjanja ne strinjam kar tko. Poznam nekoga ki je huskija kupil in ga dal naprej za darilo... največja neumnost. Novi lastnik psu ni bil kos... pes je po letu dni končal pod avtom.

Goody... kako pa je z muckom, ki je bil potreben operacije?

Lep pozdrav!

Klavdija, če so bili kužki tako zaželjeni - zakaj nisi vseh obdržala??? In zakaj potem zanje računaš 35.000 sit??? Kaj nudiš za ta denar? Cepljenega kuža?! Hm....nekam veliko za "ljubitelja" živali, se ti ne zdi? Kuže iz zavetišč (sem pa tja se najdejo tudi rodovniški!) pa dobiš za ceno med 7.000 in 10.000 in so: vet. pregledani, cepljeni proti steklini, razglisteni, čipirani in ponekod tudi kastrirani / sterilizirani.

Značke
domače, hrtji, hrtom, izgubil, krysarikov, maček, muc, mucka, oddam, oglasi, podarim, pomagajmo, praških, prodam, rejci, slovenije, stiski, svet, živalice

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:44.