Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.06.2007, 07:13
tavko Uporabnik tavko ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 1
Privzeto ADSL prekinja POMOČ

Spoštovani!
Že več kot dve leti sem naročnik na ADSL paket.

Imam skoraj nov računalnik star 1 leto, z antivirusnimi programi, Kasperski, racunalnik redno "vzdržujem" in čistim internetno nesnago etc...

Pristopam preko Siol-a, kjer sem dobil Callisto 821 modem.

Enostavno me meče dol z ADSL-a na vsake 10 minut vcasih še hitreje včasih pa je celo 2 uri v redu...

Napako sem prijavil na Siol, kjer so mi hitro pomagali, zamenjali so modem in bilo je en teden vredu, sedaj pa spet... Ko so preverili povezavo so povedali da je popolnoma čista - karkoli že to pomeni.

V podjetju kjer vzdrzujejo računalnike so mi zatrdili da je z računalnikom in virusi vse v redu, se pravi ni virusov etc...

Ali mi lahko kdo pove ce je imel podobno tezavo in kako jo je odpravil?
Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2007, 22:11
jagy Uporabnik jagy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 45
Privzeto Re: ADSL prekinja POMOČ

Jaz sem imel enake težave s prekinjanjem in so mi potem zamenjali modem.
Kakšen dan je bilo v redu, potem mi je crknil en od dveh telefonov, internet pa mi na momente dela blazno počasi.
Včasih pomaga, če vržem modem iz elektrike za nekaj časa, včasih niti to ne.
Upam, da bom dočakal, da mi bodo odpravili to. In hkrati mi je žal, da nisem ostal na prejšnjem paketu z ISDN.
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2007, 23:38
miran74 Uporabnik miran74 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 141
Privzeto Re: ADSL prekinja POMOČ

Mislim da tukaj računalnik ni nič kriv ker jaz imam podobne težave z občasnim prekinjanjem.
Kako je z sinhronizacijo v času prekinitve oziroma kaj se dogaja z adsl oziroma mislim da je calisto imel za prikaz linije iziroma sinhronizacijo wan lučko (naj me kdo popravi če sem se zmotil glede lučke ker tega modema že dolgo nimam pa sem malce pozabil kako je zadeva zgledala) kaj se dogaja lučka utripa ali neprekinjeno gori?
Ker če utripa potem pade sinhronizacija težava na liniji katero lahko telekom reši če želi z ustrezno nastavitvijo profila za tvoj adsl port.
Lahko da je modem kriv svetujem ti da preideš na nove pakete da dobiš nov modem makari sagem boljši je sigurno kot calisto.
Nekateri sicer pljuvajo po sagemu tudi sam sem dokler nisem ugotovil da ta modem tudi ni tako slab in da je za večino težav krivo omrežje in ne modem.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
adsl, pomoč, prekinja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 21:31
Ne morem ne več povezati na ADSL ... azislo Tehnična pomoč 12 11.08.2008 11:06
2X ADSL v eni hiši. Možno? dolphe Tehnična pomoč 18 06.01.2007 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:15.