Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 15.03.2008, 12:29
Patcher Uporabnik Patcher ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2
Privzeto Re: PrvaLiga Telekom Slovenije 2007/08

Zakaj ni prenosa na PLANET TVJU???
Staro 15.03.2008, 18:10
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

V 23. krogu nogometne PrveLige Telekom Slovenije branilci naslova iz Domžal gostijo Maribor. Tekmo lahko v živo spremljate tudi na SiOL TV (sedmi kanal-Planet TV).

Kje je danes prenos, ***em vam ... u 3pm! Zakaj reklamirate potem???? PM, če bi vedel, bi šel na tekmo ...

Sramota ...
Staro 16.03.2008, 15:09
sportas Uporabnik sportas ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 43

Kopirano iz drugega foruma (predlagam, da kopirate naprej po drugih forumih, ker v naši banana republiki nekatere stvari postajajo nevzdržne).

...

Ze tradicionalne dogodivscine in problemi navijacev Maribora na gostujocih tekmah (kateri prakticno edini hodijo na vsa gostovanja v stevilki 100+ - ne govorim samo o Violah). Kdaj bo kateri od medijev opozoril na to problematiko? No ja. Glede na medijsko pokritost same SNL to niti ni za pricakovat. Tudi ne po tem, ko vsaki vecji pretep v Lj ali Mb nasi vrli mediji senzacionalisticno brez dokazov oznacijo za boje med GD in Violami (ko se potem ugotovi, da navijaci niso imeli prstov vmes pa niti opravicila ali popravka). Na zalost je SLO 'novinarjem' tako lazje prodajat in vecat naklado, kot pa da bi se podali v eno resno novinarsko raziskovalno delo. Posnetki dogodkov (opisanih spodaj) bi sigurno bila vecja 'bomba', kot pa (povecini) izmisljeni senzacionalizem katerega prodajajo trenutno.

Izjave nekaterih po tekmi Domzale-Maribor:

...pohvalil bi tudi Domazale za vzgledno organiziranost tekme z svojimi ocmi se mi je zdelo vse skupaj na nivoju, kritike pa lahko izrecem preko SLOVENSKE POLICIJE saj so ze spet dokazali, da je SLOVENSKA POLICIJA skupina ljudi, ki pac delajo po narocilu vladarja s tem pa polnijo proracunske luknje zraven pa se presneto uzivajo kar je pa najbolj zalostno...

Sicer pa nima se smisla ukvarjat z njimi saj z njimi ne prides nikoli do konca... najboljse pustit drek na miru, saj bolj ko drezas vanj bolj smrdi.

--

1. Organizacija spet v takem ****u da joj. Policija slovenska katastrofa, bli smo ko največji teroristi.

--

Navijanje - vsaka čast kaj delamo po stadionih, policije je bilo kto da je na Busu sam George Bush.

--

Organizacija tekme slaba, pošiljali so nasi od enega vhoda do drugega, sami niso vedeli, kam naj gremo oz. kam ne.

--

res je..sploh se ne ukvarjat z njimi..lepo smo videli zadnjic na dnevniku kaksni so to ljudje..ko so uprizorili huliganski pohod, katerega se ne bi sramovali niti anglezi al pa svabi (celje)..takrat smo tudi videli, da nismo vsi pred zakonom enaki (nihce ni bil ne kaznovan ne opozorjen..niti ni bil nihce vrzen s tiste sole..).

--

Organizacija...če ti varnostnik reče,da ne moreš naprej (s plačano karto!) samo zato,ker imaš šal svojega kluba okoli vratu...nadaljnji komentar ni potreben.

--

hvala slovenski neolikani podkupljivi policiji. če daš deset evrov nisi pijan in lahko vidiš tekmo, če ne, pa si huligan.

--

Morem še povedat, da gledanje tekme skozi one rešetke je k***c, vidi se za en k***c...

--

Policija? Tradicionalno, pričakovano...Zaletavajo se v tebe kot da so sedem metrov široki, grozijo za vsako najmanjšo stvar...v kombinaciji z organizatorji in varnostniki so si izmislili tudi nov način vstopa na stadion. Vstopnica ni več pomembna...Važno je če maš šal....Če bi kupil karto za vip oblazinjene lože..in bi mel šal..si za v kletko. Bolano, neponovljivo in hkrati enkratno...Ko misliš da si doživel vse...Prav rad bi te organe videl v zimskih dneh v mariboru, ko se kak mulc sprehodi po mestu in ima namesto skvačkanega babičenega šala, okoli vratu violčno rumeni šal. Nemudoma bi priletele štiri karete, ven bi se vsipalo nekaj huliganov v oklepih in reveža premlatlo do krvi, kasneje pa bi tip dobil še kakih 6 mescev zapora. Ljudje ne razumejo da je NK Maribor več kot ura pa pol na teden, ne poznajo ponosa, pripadnosti... Kako tudi bi, svojo pripadnost služenju in zaščiti državljanom so najboljše pokazali posnetki njihovih kolegov... In ti ki so razbijali in divjali v tacnu so ali pa nekoč bodo med nami na tekmi..Bo kdo s prstom pokazal na njih? Dvomim...

--

Sedaj bom napisal nekaj kar vas morda ne zanima najbolj in morda niti ni najbolj v skladu s samo temo.
Včeraj se nas je 9 vračalo iz smučarskih poletov v Planici, nakar smo se odločili, da gremo še na tekmo v Domžale.
Na sam stadion smo prišli, ko se je tekma že začela. Kupili smo karte in se odpravili na tribuno. Nakar pa se je velecenjenemu gospodu redarju obdanemu z kakšnimi dvajstemi specialci posvetilo, da je moj Planiški kolega pijan.
Res je da smo bili obuti v planinske čevlje, da smo bili zaradi sonca (v Planici) rdeči v obraz in tudi to, da nismo ravno ves dan pili vode drži. Sedaj pa me zanima s kakšnim pooblastilom lahko en brkati redar, ki ima ravno 8 razredov osnovne šole, nekoga presodi da je pijan (in ne vinjen) in mu prepove vsop na stadion? Ostalih osem bi pa spustili na stadion,a ker nismo želeli pustiti kolega na cedilu smo se odločil, da vrnemo karte in dobimo nazaj denar, natančeje skupaj 90 eur. Karte so bile nedotaknjene, a so nam varuhi zakona kljub temu onemogočili, da jih damo nazaj v zameno za denar. Nato se je eden naših skušal z njimi na lep način pogovoriti , in kaj je dobil? pendrek po rebrih in 105 eur kazni zaradi motenja javnega reda in miru. In še to. Kolega, ki so ga ocenili za pijanega je od modrih mož zahteval naj mu dajo pihati in jim je tudi povedal, da vozi kombi. A za pihat ni dobil, ker to pač ni v njihovi pristojnosti. Torej potem takem lahko policist udari mladoletno osebo, pa se zagovarja, da ni vedel da je bila mladoletna, lahko pa človeka presodi, da je pijan in mu po redarjevem naročilu prepove vstop na stadion.
Na koncu smo ostali brez tekme, brez 90 eur in z kaznijo 105 eur, pa čeprav smo prišli na tekmo zaradi ljubezni do nogometa.
Še pred kratkim se mi je zdel slogan *stop represiji nad navijači* prezpredmeten, danes pa razumem tiste, ki so ga sestavili. Zanima pa me, če je kdo včeraj v Domžalah imel podobno izkušnjo ( čeprav srčno upam, da ne).

--

Enako izkušnjo je imel včeraj ***. Ker so "možje v modrem" strokovno ocenili, da je vinjen, ga niso spustili v kletko. Potem se je človek oblekel v civil, kupil karto in se normalno vsedel na pokrito tribuno poleg domžalskih navijačev. Če to ni tumasto potem ne vem kaj je. In velikokrat se mi je zdelo, da nekateri pretiravajo, ko opisujejo take dogodk. Včeraj sem jim bil priča sam in moram reči, da nekateri nimajo pojma kakšno delo bi morali opravjati (govorim o policisitih) in je mene resnično lahko strah, v kakšni državi živim. Žal!

--

Pri vhodu sem skoraj dobil živčni zlom, koliko truda in časa sem rabil, da so me spustili na tribuno zraven kletke. Takoj ko smo prišli tja, sem si na stojnico šel kupiti karto (10€ in se že tam pozanimal če imam z njo zagotovljen vstop na tribuno zraven kletke, kar mi je prodajalka seveda zagotovila. Ob vstopu sem to isto vprašal vse varnostnike, ki so mi to tudi potrdili. Ko pa sem prišel do vrat zraven kletke, ki vodijo na drugi del tribune, me tamkajšnji vratar ni hotel spustioti skozi, ker sem imel vijolični šal. Sem ga prosil, naj pokliče odgovorno osebu, ter mu razlagal, da imam karto za drugi del tribune, ter da sem dobil zagotovilo, da lahko grem skozi. Seveda me ni spustil, le smejal se mi je. Ker mi ni hotel dati svojega priimka sem ga slikal (se je obračal vstran in sem komaj kaj slikal). Nato sem šel nazaj do vstopne točke, ter tam poskušal poiskati pomoč. Najprej so se muzali, da ravnokar kličejo odgovorne in naj počakam. Ker so mi oni onemogočali vstop na tribuno in so torej bili uradni predstavniki organizatorjev, sem od njih zahteval priimke, pa so mi odgovarjali, da za to nisem pristojen, ter da naj dam uradno pritožbo na policijo. Tako sem kar stopil do policistke, ki je vse le opazovala, ter ji ustno izrazil pritožbo na delo organizatorja, ter jo prosil, naj popiše vse sodelujoče. Gospodična je vsa prestrašena (ne vem sicer zakaj je morala biti prestrašena?!) odgovorila, da ona nima nič s tem, ter prosila želvake naj me umirijo! Enak pogovor sem imel še z vodjo želvakov, ki me je prepričeval, da kličejo odgovorne, ter da naj počakam. Po 10 minutni ceremoniji, mi zagotovijo, da me bodo spustili dalje, ter naj kar grem naprej. Vrnem se nazaj do točke vstopa, kjer je bla zbrana že kar velika množica jeznih navijačev. Stopim do "vratarja" in mu razložim, da je sedaj vse urejeno, naj še sam vpraša oz. nas kar spusti skozi. Seveda tega ni storil. Takrat nam je počil film in smo nasilo odtsranili njega, ter hotel vstopiti. Vse je opazoval en želvak, ki sem ga prosil naj posrduje ter odstrani butca na vratih, ki dela zmedo in povzroča konflikte. Ko je posredoval še en novinar se je "vratar" kočno predal in nas spustil skozi.

Ni mi jasno, zakaj od vseh Evropskih stadionov imamo probleme le na tem. To ne more biti več naključje in le zgolj izkaz njihove nesposobnosti! ***** in vsi ostali, ki ste dogajanje snemali oz. slikali; pošlite mi vaš material ker bom se probal pritožiti.

Nazadnje uredil sportas : 17.03.2008 ob 21:46.

Značke
prvaliga, slovenije, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zaračunavanje licence pri podaljšanju varnostnega paketa Dravlje Tehnična pomoč 24 21.06.2007 14:46
Prva liga Telekom Slovenije 2006/07 BMX Šport 163 19.05.2007 11:11
Banka Slovenije in SDS biz Slovenija 9 19.03.2007 08:43
Siol TV - PrvaLiga Telekom Slovenije - kje je? jema SiOL TV 6 18.03.2007 11:10

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:52.