Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 29.09.2008, 13:19
pok Uporabnik pok ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce pok
Član od: Mar 2006
Sporočila: 166
Privzeto

Pred parimi tedni se mi je uničil(ne vem kako bi opisal) Internet explorer 7 . Nato sem ga zbrisal in ostal mi je IE6 ki pa tudi ni delal(windows update tudi ni delal)nato sem preko torrenta dobil IE8 beta 2 in si ga namestil ki pa dela super razen Windows Update mi ne dela napiše mi da je nekaj narobe z mojo povezavo in naj zaženem neko stvari ki pregleda mojo povezavo.In ko jo pregleda napiše da ni nobenga problema. Isto se mi zgodi ko grem na kakšno stran od microsoft support.

Lepo prosim če mi lahko kdo pomaga.

Aja windowse mam legalne.
Staro 30.09.2008, 06:15
Slowhand Uporabnik Slowhand ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Slowhand
Član od: Sep 2005
Sporočila: 2.546
Privzeto Re: Windows Updat ne dela!!!

hm,če bi ie7 deinstaliral,bi ie6 normalno deloval - ker pa si najbrž nekaj ročno pobrisal,zadeva pač ne deluje
ie8 beta pa še prek torrentov pa najbrž še kak cukrček zraven...
če maš original winse ti vsekakor posodobitev ni treba iskat drugje,kot na uradni strani - le v nadzorni plošči moraš met omogočeno pa kak validation tool naložen (sej ti že ob prenosu posodobittev ponudi in preveri legalnost sistema),pa najnovejši netframework je potrebno namestit (če se že ob posodobitvi ne namesti sam) - če maš pa že vse posodobitve prenešene,se pa itak nima kaj posodabljat - drugo pa je,če ročno kaj pobrišeš,vnosi v registru pa ostanejo - pol je pa še najhitrejša varianta ponovna namestitev sistema...

bi rekel,da maš komp mal okužen - tisto napeljevanje na pregled povezave je že eden od znakov
superantispyware,malwarebytes,ccleaner (da tud mal register spuca) - pol boš pa že kaj več vedel...
Staro 30.09.2008, 12:52
robida
Guest
Sporočila: n/a

Ne vem kaj ima torrent skupnega z IE8.

IE8 se dobi na tej strani:

http://www.microsoft.com/windows/int...a/default.aspx

Lp
robida
Staro 02.10.2008, 13:58
pok Uporabnik pok ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce pok
Član od: Mar 2006
Sporočila: 166

snet sm ga mogu prek torrentev ker ku sem dau tm download mi je snel samo 39.kb velik fajl in vsak fajl k sm ga downloadou je biu velik od 10 do 60 kb.
S CClenar sm pošistiu register in po ponovnem zagonu komp ni hotu pridt v windowse zato sem mogu uporabiti NOrthon Ghost da sem sformaterou C disk in ga na novo naložil
Staro 02.10.2008, 22:05
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Bodite malo resni in se zavedajte, da vsi čistilci systemov ali registrov, počistijo tudi preveč. Sam sem uporabil program za čiščenje registra le enkrat in moral na novo naložiti Winse. Zato imam zdaj raje malo več neškodljive nesnage in že več kot dve leti brezhibno delujoče Winse.

Značke
dela, updat, windows

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Internet ne dela lp1 Računalništvo in internet 22 26.03.2008 18:32
Kaj je tole naredil Podobnik? Mad Gandhi Slovenija 115 30.03.2007 12:15
Bluetooth v Windows XP SP2 JohnnyEnglish Mobilna telefonija 0 07.02.2005 21:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:36.