Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.10.2009, 19:45
bernuldek Uporabnik bernuldek ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 18
Privzeto Ni tehničnih možnosti

Ker sem en lolek bolek, me zanima, če kdo ve, kaj pomeni Telekomov odgovor: Ni tehničnih možnosti.
Takole je to: imam in (hvala bogu) še kar v redu delujoč ADSL internet in siol TV. Pa jo sosed ( med nama je cca 30 m) primaha k meni na en pir in potarna: "Spet sem dobil odgovor od Telekoma, da ni tehničnih možnosti, da dobim to, kar imaš ti". Pa me (naju) sedaj resno zanima, zakaj in v čem je problem: ali je morda pri sosedu bolj redek zrak, da to ni možno? Ali je morda sestava tal kako drugačna, da to ni možno? Pa zakaj, pri hudiču, ne povedo konkretno, zakaj to ni možno! Lepo, lepo, prosim, vas pametne glave, razložite to meni, loleku boleku, kaj to pomeni.
Staro 04.10.2009, 21:02
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Ni tehničnih možnosti

Vse kapacitete na centrali so zasedene, bi bila ena od možnosti.
Staro 05.10.2009, 13:59
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Žal nekaterim naročnikom ne moremo ponuditi želenih storitev, ker tehnične možnosti ne izpolnjujejo vseh kriterijev. Razlogi temu so lahko šumi na liniji, napeljava, oddaljenost in pa sama kapaciteta na centrali. Svetujemo Vam, da se obrnete za podrobnejše informacije na brezplačno številko 080 8000 ali elektronski naslov info@siol.net.

Nazadnje uredil 080 Informacije : 05.10.2009 ob 14:02.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2009, 19:37
Novinec

Sori, 080 Informacije, tale o raznih šumih, napeljavah, oddaljenosti je precej bosa. Pa tista pokličite... ali pa pišite... Ne me zezat, no. Mi na vaseh smo za Telekom stranski produkti, kmetje in bolje je vlagati miljone v propadle projekte po svetu, kot pa na eni vasi razširiti eno bogo centralo, da boste lahko ponudili željene (ne želene) storitve. Saj jih ponujate, le realizirati jih nočete. Da, nočete! Najlažje je reči: ni tehničnih možnosti. In zakaj jih ni, vas vprašam?
Staro 06.10.2009, 19:54
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a bernuldek Prikaži sporočila
Sori, 080 Informacije, tale o raznih šumih, napeljavah, oddaljenosti je precej bosa. Pa tista pokličite... ali pa pišite... Ne me zezat, no. Mi na vaseh smo za Telekom stranski produkti, kmetje in bolje je vlagati miljone v propadle projekte po svetu, kot pa na eni vasi razširiti eno bogo centralo, da boste lahko ponudili željene (ne želene) storitve. Saj jih ponujate, le realizirati jih nočete. Da, nočete! Najlažje je reči: ni tehničnih možnosti. In zakaj jih ni, vas vprašam?
V ZS nam posredujte vašo telefonsko številko, ki jo imate pri Telekomu Slovenije, da preverimo zadevo.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2009, 14:52
Novinec

Pridite v Rovte nad Logatcem, oglejte si centralo, napeljavo in vse, kar vliva na "ni tehničnih možnosti", pa potem na tem mestu (da vidijo še drugi) objavite vaše ugotovitve. Sicer pa: preberite začetek tele debate. Jaz imam tako ADSL internet, kot Siol-TV, veliko pa je takih, ki bi radi (in pošteno plačali), pa zaradi tehničnih.... da se ne ponavljam.
Staro 07.10.2009, 15:50
fiber Uporabnik fiber ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 15

Pa kaj ti si da ne rečem kaj.... Vse parice so lahko zasedene, mogoče slab kabl,..... zato tvoj sosed ne more dobit širokopasovnega dostopa. Ja kaj češ tak pač je.......
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2009, 16:12
antireal Uporabnik antireal ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 76

bernuldek kaj ti mislis da si telekom ne želi novih naročnikov in si zmišljuje take in drugačne stvari? Malo premisli preden pišeš neumnosti...
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2009, 16:46
Imi Uporabnik Imi ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 113

Plus tega vsi (tudi jaz) "bentimo" čez Telekom. Ali je kdo T-2 vprašal zakaj ne položijo kablov v malce odrinjeno vas?
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2009, 18:47
Novinec

Citat:
Objavil-a fiber Prikaži sporočila
Pa kaj ti si da ne rečem kaj.... Vse parice so lahko zasedene, mogoče slab kabl,..... zato tvoj sosed ne more dobit širokopasovnega dostopa. Ja kaj češ tak pač je.......
Sem že sam zapisal, da sem en lolek bolek, ki takšne poslovne politike enostavno ne morem sprejemati (niti je ne razumem). Morda je to, morda je ono, želim konkreten odgovor, zato sem strokovnjake tudi povabil, naj si ogledajo situacijo na terenu in potem konkretno odgovorijo. Ne pa takole splošno. Vse parice so lahko zasedene, pa kaj! Kaj se ne da tega problema rešiti z razširitvijo centrale? Samo sprašujem.

Značke
možnosti, tehničnih

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Naenkrat katastrofalna slika in prenehanje možnosti gledanja HD vsebin biagio SiOL TV 17 19.09.2009 16:42
Možnosti paketa trio zlatko69 O storitvah 4 30.03.2008 21:52
Slovenska mračna preteklost Tukaj_je_SLOVENIJA Slovenija 137 05.09.2007 17:54

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:07.