Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Evropska unija

Evropska unija vaše mnenje o EU, o vstopu Slovenije ...

Orodja za teme
Staro 27.08.2005, 22:13
cigan
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava castor

cigan, a je tale tema kaj povezana s tisto v sklopu spolnosti. :D
delno
Staro 27.08.2005, 22:15
cigan
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Knez

Koga misliš pod "Nemci"? Njihovo oblast, ali navadne ljudi?

Odnosi med državama so uradno odlični.

Povprečen Nemec pa o Sloveniji po moje komaj kaj ve, ko skuži, da je to ex Jugoslavija, pa najbrž zamahne z roko in si misli "eh, Balkan pač".

NISMO tako pomembni, da bi se prav vsak Nemec obremenjeval z nami in nas imel rad ali pa ne.
mislim bolj na folk kot tak.
Staro 27.08.2005, 22:34
kekez Uporabnik kekez ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce kekez
Član od: Oct 2004
Sporočila: 3.612
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Knez

Kaj si pa povprečen Slovenec misli npr. o Čehih?

A vi vete, kako se slovenska maldina pogovarja.Če hočejo reči, da je nekaj zanič, rečejo, da je "češko".

Kdaj smo se Slovenci navzeli takšne velepomembnosti napram Čehom, pomembnemu zgodovinskemu narodu, ki je še bolj v Evropi, kot mi?

Ta debata odpira zanimiva vprašanja in ruši iluzijo o malem slovenskem narodu, ki "ima vse rad".
Češka je bila včasih najbolj razviti del Avstro-Ogrske.
Staro 27.08.2005, 23:32
matt Uporabnik matt ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce matt
Član od: Jun 2001
Naslov: SCO
Sporočila: 0
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava cigan

Mene pa zanima če kdo kaj ve kakšno predstavo imajo o nas Nemci. a nas marajo ali sovražijo, a smo za njih mi še vedno balkan ipd. kaj si mislijo o nas?
V glavnem pojma nimajo ... no, za njih smo "ta dobri jugosi", tisti k pridn delajo pa ne tezijo. Aja, za prose smo sam eni butasti catsi.
Je pa treba razumet, da nemcija ni homogena drzava. Ossiji te bodo gledal k boga (za njih je bla juga orgazem), samo pazt mors, da te zarad naglasa ne zamenjajo za poljaka. Bolj jugos kot poljak, to se mors zapomnt. Bavarci (pa baden-wuettenberg) te bojo gledal k tazadnga cafurja. Ti itak gledajo tud druge nemce zviska. Svabi pa hessencani te bojo mel za jugosa, kar pomen, da te majo za enga, k je bl na izi, ne pa tko k oni, k morjo ornk delat. Gor na severu (od vestfalije do hamburga) pa itak ne bojo vedl vot d fak sploh si ... so pa tkoaltko vsi na socialni podpori, se prav da ti bojo samo mal fous.

Ce pa misls na pecanje tiste bejbe, pa sam brez panike. Sam bod kul, pa bo dol padla ko hruska. Nemci so itak najbl dolgocasn folk z najmanj seksipila, tko da je vsak tujc za njihove babe terna. Sam se je bos prejalslej navelical. K so po defoltu butaste.
Staro 28.08.2005, 00:05
juki
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava matt

Citat:

Mene pa zanima če kdo kaj ve kakšno predstavo imajo o nas Nemci. a nas marajo ali sovražijo, a smo za njih mi še vedno balkan ipd. kaj si mislijo o nas?
V glavnem pojma nimajo ... no, za njih smo "ta dobri jugosi", tisti k pridn delajo pa ne tezijo. Aja, za prose smo sam eni butasti catsi.
Je pa treba razumet, da nemcija ni homogena drzava. Ossiji te bodo gledal k boga (za njih je bla juga orgazem), samo pazt mors, da te zarad naglasa ne zamenjajo za poljaka. Bolj jugos kot poljak, to se mors zapomnt. Bavarci (pa baden-wuettenberg) te bojo gledal k tazadnga cafurja. Ti itak gledajo tud druge nemce zviska. Svabi pa hessencani te bojo mel za jugosa, kar pomen, da te majo za enga, k je bl na izi, ne pa tko k oni, k morjo ornk delat. Gor na severu (od vestfalije do hamburga) pa itak ne bojo vedl vot d fak sploh si ... so pa tkoaltko vsi na socialni podpori, se prav da ti bojo samo mal fous.

Ce pa misls na pecanje tiste bejbe, pa sam brez panike. Sam bod kul, pa bo dol padla ko hruska. Nemci so itak najbl dolgocasn folk z najmanj seksipila, tko da je vsak tujc za njihove babe terna. Sam se je bos prejalslej navelical. K so po defoltu butaste.
Jah ni vidt. Tale sam še o Nemčiji pa <s>Nemcih</s> Nemki piše. Ga je zgleda mala kr fajn namešala.
Staro 28.08.2005, 00:43
dubidus
Guest
Privzeto

Nemke na dopustu so da best
Staro 28.08.2005, 00:49
eisenhower Uporabnik eisenhower ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce eisenhower
Član od: Dec 2004
Naslov: In the middle of the town of Nowhere
Sporočila: 349
Privzeto

:D, dajmo pebi, mal rsnosti

Silent enim leges inter arma
Staro 28.08.2005, 01:03
matt Uporabnik matt ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce matt
Član od: Jun 2001
Naslov: SCO
Sporočila: 0
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava eisenhower

:D, dajmo pebi, mal rsnosti

Sej se drzimo teme a ne?
Staro 28.08.2005, 01:05
eisenhower Uporabnik eisenhower ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce eisenhower
Član od: Dec 2004
Naslov: In the middle of the town of Nowhere
Sporočila: 349
Privzeto

sam tavate na zlo zlo tanki črti, ti rajš napiš, kaj si škoti mislijo o nas

Staro 31.08.2005, 12:03
manya
Guest
Privzeto

Citat:

Tiste, ki jih jaz poznam - pa jih ne malo, nimajo pojma kje Slovenija je

Značke
nemčija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:10.