Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 17.02.2007, 10:04
foninamchara Uporabnik foninamchara ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 12
Privzeto ga samo pogrešam ali je to ljubezen?

Pozdravljeni!

To vprašanje se mi že 4 dni pojavlja neprestano v glavi.
Vse se je začelo takole: hodila sva približno 1 leto in 5 mesecev, nakar mi je začel hodit na živce
in sicer ne vem zakaj, še vedno sva se razumela dobro, samo vedno pogosteje sem ga začela
nadirati in on je to mirno prenašal, jaz pa nism hotela da je tako, ker ubistvu se mi je smilil ker mi ni nikol rekel
da ga kaj moti, kljub temu da sem ga že skoraj začela poniževati. Jaz sicer nisem tak človek da bi hotela
koga prizadeti sam pri njemu mi je kar letelo iz ust vse možno, da se še zdaj zgražam sama nad sabo
kako lahko komu kaj takega rečem. To je trajalo še približno dva meseca nakar sem ga pustila. On je bil
sicer potrt in se nekaj dni ni mogu pobrat, tako mi je vsaj rekel.... Sedaj po dveh mesecih odkar sem ga pustila mi je pa strašansko žal, sedaj se on že "pogovarja"z drugo punco in od kar sem to zvedela me grize
ljubosumje. Včasih mi solze kar same od sebe pritečejo ko na to pomislim, kdaj si pa mislim itak ni pravi zame.

Sicer vem da je vse odvisno od posameznika ampak če mi lahko kdo pove ki je že prekinil tako zvezo
če se lahko pojavi tako močno pogrešanje... po pravici povedano niti sama ne vem kaj hočem.

Lp, fony

Ps. verjetno je tudi to pomembno dejstvo da je moj prvi resni fant, sicer sem pa stara 16 let, kar ima verjetno tudi velik vpliv na moje dojemanje....
Staro 17.02.2007, 22:08
Splash Uporabnik Splash ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 3
Privzeto Re: ga samo pogrešam ali je to ljubezen?

ubistvu,pogrešaš neko osebo v življenju pred katero si lahko točno to kar si in ga lahko tudi po mili volji nadiraš...njega kot osebnst pa niti ne pogrešaš toliko.glede na tvoja leta pa izgleda da nekako ti je postalo všeč da se lahko na nekoga spravljaš in zdej ti to manjka....jah....good luck...
Staro 18.02.2007, 10:52
sanjci Uporabnik sanjci ni prijavljen
Novinec
Naslov: Posavje
Sporočila: 5

No, naj ti odgovorim, da sem se podobno pocutila tudi sama, ko sem pustila fanta, razlika je bila le v temu, da ga nisem tako zalila in da sva bila skupaj 3 leta. Enak obcutek sem imela, ko se je sprva metal dobesedno po kolenih za menoj, puzal, me klical, jokal... Po 2 mesecih pa menjaval zenske kot gate in sedaj je z eno, ki je kar 5 let starejsa od njega. To custvo, ki ga cutis je posledica jezen in zmede, neka mesanica, ki bo minila, ko spoznas novega. Pa srecno

Sanja
Staro 18.02.2007, 12:55
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

res ne veš kaj bi rada ... najprej ga nadiraš potem ponižuješ, zdej bi mogu pa še jokat za tabo ...

ne pogrešaš ga, ne ... ampak se je zdaj pojavila še tvoja posesivnost ... dokler namreč nisi vedela da se meni z drugo, si bila ok ... zdaj pa že 4 dni objokuješ ...

res ni pravi zate ... on si zasluži nekoga, ki ga bo cartal in imel za njega nežnosti ... zato kar lepo globoko vdahni in se v naslednji zvezi brzdaj ...
Staro 18.02.2007, 18:48
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Tudi meni tole diši bolj po razočaranju, ker te je fant prebolel, kot po razočaranju, ker nisi z ljubljeno osebo...
Staro 18.02.2007, 20:03
mrki62 Uporabnik mrki62 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mrki62
Sporočila: 287

Citat:
Objavil-a foninamchara Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

.

Ps. verjetno je tudi to pomembno dejstvo da je moj prvi resni fant, sicer sem pa stara 16 let, kar ima verjetno tudi velik vpliv na moje dojemanje....
Vsekakor so leta zelo pomembna pri takih stvareh . Še vedno se izoblikuješ in še sama ne veš kaj bi rada .
Mislim da je tukaj stvar navade , navadila si se ga in ga sedaj pogrešaš . Zanimivo je da ga nisi pogrešala koje bil potrt in sam. Sedaj , ko veš da ima drugo v tebi se je nekaj predramilo in se pojavi neki čut posesivnosti - ne želiš ga deliti z drugo . Želiš ga samo zase ,... toda , zakaj ?????????
Staro 18.02.2007, 20:57
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

posesivna si in tega se reši čimprej
Staro 18.02.2007, 22:52
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a roxa Prikaži sporočila
posesivna si in tega se reši čimprej
Brez cepetanja in hlipanja v blazino. Dvakrat globoko vdihni pred ogledalom pa bo.

In če si vprašala, preberi in upoštevaj vse napisano, ne samo kar ti paše. Vse je napisano dobronamerno, samo eni smo štori in napišemo bolj direkt.
Staro 18.02.2007, 23:10
mertseger Uporabnik mertseger ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mertseger
Član od: Apr 2006
Naslov: LJ City
Sporočila: 241

kot sem že napisal pa so tudi že zbrisali... jst bi te nekam poslal ti ga ***eš pa misliš da ti bo on oproščal ene punce ste pa res naivne.....preveč
Staro 19.02.2007, 06:46
foninamchara Uporabnik foninamchara ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

najepša hvala vsem za odgovore, upam da me bo to res minilo.
Lp, fony

Značke
ljubezen, pogrešam, samo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 15:02
Kako pa kej faks (2. del)? sadie_007 Izobraževanje in šola 435 16.10.2008 21:19
Verjeti ali (z)Vedeti galeb Religija in filozofija 218 25.12.2006 18:50
10 planet je v resnici samo 10. "skala" od sonca... twarlock Znanost in okolje 18 01.05.2006 11:09
Uporabljamo samo 10% možgan? twarlock Znanost in okolje 75 23.03.2006 22:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:08.