Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.09.2014, 01:23
marko2222 Uporabnik marko2222 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2013
Sporočila: 249
Privzeto ena pohvala za tk (da ne bodo samo pritožbe)

Vsi se radi razburjamo, kako ima konkurenca to ali ono ceneje in tako naprej. Vendar pa, vse ima svojo ceno. Drugi mobilni operater me je ta prejšnjo nedeljo neupravičeno in brez opozorila/obrazložitve odklopil in ne, ne gre se za nobene neplačane položnice, od kar sem bil pri njih sem vse plačal v roku. Podal reklamacijo na to, da so se mi zlagali in sem zaradi njih brezveze porabljal čas in denar (bencin)... par ur po reklamacij, je bila št. čudežno mrtva.. v parih dneh so celo uspeli poslati en nov kup laži kot razlago za to.

V istem času se je tk osebje (tako trgovine in pomoč uporabnikov), trudilo, da smo rešili par manjših težav, čeprav sem bil, kolikor so vedeli samo nek bv predplačniški uporabnik (v resnici imam naročen tud internet in te reči, ampak jim tega nisem nikoli povedal, da bi vedeli sami od sebe pa dvomim, ker sem klical z neke nepovezane št. oziroma pošiljal maile z enega x naslova). Tudi med v nedeljo 24.

Aja, signal je dejansko povsod delal kot je treba, ne pa samo ko so bile zvezde v pravem položaju.

Z moje strani si eno ornk pohvalo zaslužijo (upam da to bere katera od oseb, ki so dejansko obravnavale primer) + s tem so dobili novega naročnika še za mobilno telefonijo.

ps
Da ne pozabim, tudi ostale naročene storitve delajo bp (ne spomnim se, kdaj bi mi crknil net/tv/voip, če ne štejem lastne neumnosti) + ravno dan pred 24. sem jih spraševal glede nekih sprememb na paketu in je spet vse potekalo super.

Nazadnje uredil marko2222 : 01.09.2014 ob 01:23. Vzrok: sem na pol pismen
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2014, 09:17
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384
Privzeto Re: ena pohvala za tk (da ne bodo samo pritožbe)

marko2222, veseli nas, da smo ti v pomoč in si želimo še veliko let skupnega sodelovanja.

Lp
Jure
Staro 10.09.2014, 01:28
marko2222 Uporabnik marko2222 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2013
Sporočila: 249

enako z moje strani
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2014, 21:13
zeleniboki Uporabnik zeleniboki ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2013
Sporočila: 59

Evo tudi jaz imam pohvalo za siol, še posebej njihove tehnike, ki so mi odlično svetovali/ uredili, kar je bilo treba, da lahko sedaj nemoteno gledamo, ne samo na 2 temveč na 4-ih tv-jih
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2014, 22:24
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

jaz bi jih tud pohvalil ker že 2 leti nimajo v ponudbi niti enega programa o zgodovini.

in ker že 2 leti nočejo dat nazaj viasat programe.

kar tako naprej siol
Odgovorite s citatom
Staro 13.03.2015, 23:11
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 388

Še ena pohvala. Odpovedal mi je modem. Kličem, sporočijo napako. Čez 10 minut me že kliče tehnik, da bo čez 20 minut pri meni. Modem ekspresno zamenjan!
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 00:28
koble Uporabnik koble ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce koble
Član od: Aug 2007
Sporočila: 435

Siol tvin samo šteka pa šteka . Pa nebi rekel da bi bla neka stranska funkcija (gledanje ) ampak je glavna pa ne dela kot mora . Malo kdaj se naredi da čez noč zdrzi ne da bi moral osveziti stran itd...
Hitrosti na optiki ponujate tako majhne da še je kabelska hitrejša pri dowloadu če primerjamo malo .
Ne-vem kot da bi imel ferarija pa bi ga izposojali da bi bil zablokiran na 45km/h pa 60kw .

Nazadnje uredil koble : 14.03.2015 ob 00:41.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 09:08
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.768

Citat:
Objavil-a koble Prikaži sporočila
Siol tvin samo šteka pa šteka . Pa nebi rekel da bi bla neka stranska funkcija (gledanje ) ampak je glavna pa ne dela kot mora . Malo kdaj se naredi da čez noč zdrzi ne da bi moral osveziti stran itd...
Hitrosti na optiki ponujate tako majhne da še je kabelska hitrejša pri dowloadu če primerjamo malo .
Ne-vem kot da bi imel ferarija pa bi ga izposojali da bi bil zablokiran na 45km/h pa 60kw .
Mi, lahko v zasebnem sporočilo zaupate uporabnipko ime in napravo prek katere spremljate TViN, da lahko preverimo zakaj prihaja do prekinitev.

Lp, Miha G.
Staro 04.04.2015, 13:34
pol3ni Uporabnik pol3ni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2009
Naslov: Idrija
Sporočila: 106

No da še jaz malo opišem telekomove pohvale oz. pritožbe.
Ob vsej poplavi sprememb paketov top trio in mobilnih paketov sem včeraj obiskal telekomov center da malo spremenim oz.kaj privarčujem pri naročnini
Kot prvo da objasnim glede same kvalitete delovanja in vse kar spada zraven nimam nobenih pritožb vse dela kot mora brez raznih izpadov tv,int,in pač kar spada zraven.
Motijo pa me cene pri menjavi raznih paketov,ki so za moj okus pa verjetno nisem edini absolutno previsoke.
Torej imel sem namen spremeniti naslednje
Vzel sem paket top trio-B,mobitel neomejeni C za dva,imel sem tudi SIM2 ampak ker jo nisem več uporabljal sem jo prekinil.
In sedaj cenik njihovih storitev

paket top trio-B-spremeba naročnine 20€
mobitel neomejeni C za dva-spremeba naročnine 40€ 20€ zame +20€ žena
Preklic SIM2 kartice -12 €

Torej mi je včerajšnji obisk stanjšal denarnico za 72 €.Tako da se mi je še sam zaposleni
opravičeval nad takimi cenami.Ni mi problem določeno storitev plačat pač vem da ni nič zastonj, samo tole je pa preko meje dobrega okusa.
Očitno tudi ni važno da sem že dooolga leta naročnik vseh njihovih storitev oz.nikoli sploh nisem bil pri kakšnem drugem ponudniku.
Vendar ob takih cenah ki jih računajo pri spremembah paketov pa bom v prihodnje verjetno razmislil tudi v to smer.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2015, 15:15
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

To je res pretirano. Lahko bi nam omogočili da unovčimo točke zvestobe tudi za take stvari. Ali pa da plačaš 20€ za spremembo paketa, pa če narediš eno spremembo al pa pet.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bodo, ena, pohvala, pritožbe, samo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 15:02
Kako pa kej faks (2. del)? sadie_007 Izobraževanje in šola 435 16.10.2008 21:19
Policisti bodo merili zenice Knez Svet in ljudje 92 25.07.2006 08:30
Pravila, vprašanja, pritožbe, pohvale... bluesy Glasba 75 02.02.2006 19:56
[ PRAVILA SKLOPA LJUBEZEN IN SPOLNOST ] mrjerry Ljubezen in spolnost 0 24.05.2005 16:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:50.