Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.12.2007, 18:58
ursa Uporabnik ursa ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 95
Privzeto Anketa

Toliko časa smo težili za anketo, da so nam jo pripravili, sedaj je pa nikakor ne morem izpolniti, saj je strežnik že 4 ure prezaseden. Niste verjeli, da bo odziv tako velik? Mislim, da to kaže na določeno zaskrbljenost naročnikov. Ojačajte prosim pretok na strežniku, da lahko oddamo svoje mnenje. Danes ob tej anketi visim skupaj že več kot uro, pa ne pridem do polovice. Zanimivo, da nas sprašujejo, katere programe gledano, ne pa katere NE. A v tem primeru merjenje gledanosti ne deluje? Bi bilo potem verjetno težje krojiti programsko shemo?

Nazadnje uredil ursa : 10.12.2007 ob 19:41.
Odgovorite s citatom
Staro 10.12.2007, 21:33
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450
Privzeto Re: Anketa

tudi sam sem anketo "izpolnjeval" vsaj pol ure, ker je tako počasi nalagalo. Imam pa občutek, da je anketa usmerjena predvsem v ta Planet tv kanal al kako se imenuje (sem obkrožil da ga nisem še nikoli pogledal )

Ostala vprašanja so sam za mašilo
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2007, 16:06
Chris_R Uporabnik Chris_R ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 5

kje je kakšna anketa??
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2007, 17:05
Dred Uporabnik Dred ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 20

jaz sem vse skupaj prekinil po 4 vprašanjih ker se ne mislim zafrkavat par ur z neko butasto anketo.
naj porihtajo pretok na strežniku ali pa naj se ne grejo nekega ponudnika interneta!
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2007, 18:19
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a Chris_R Prikaži sporočila
kje je kakšna anketa??
Ta anketa:
http://svarog.up.telekom.si/raziskav...ndex.php?id=50
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2007, 18:58
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Obupno! Poskusila sem večkrat, ob različnih urah dneva, vedno je šlo po polžje, dlje kot do 8 vprašanja nikoli nisem prišla. Nimam toliko časa, da bi na anketo z nekaj deset vprašanji odgovarjala ure dolgo!
PS. Do vprašanja, katerih programov ne gledamo, tudi jaz še nisem prišla, pa bi bil to za SIOL gotovo zelo koristen podatek.

Predlog: Naredite anketo, v katero boste vpisali vse programe na SIOL TV, z možnostjo, da izpolnjevalec ankete postavi kljukice na programe, ki jih kdaj gleda in še nekaj praznih prostorov, kamor bi vsak vpisal programe, ki bi jih rad gledal na SIOL TV, pa jih sedaj ni.
Z upoštevanjem rezultatov take ankete bi končno vendarle nekaj naredili v naše zadovoljstvo.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2007, 20:41
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a Babi2 Prikaži sporočila
PS. Do vprašanja, katerih programov ne gledamo, tudi jaz še nisem prišla, pa bi bil to za SIOL gotovo zelo koristen podatek.
SiOL ima vpogled v to, koliko uporabnikov kaj gleda. Čeprav je tudi meni čuden podatek, da je bil ARD najmanj gledani program.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2007, 22:34
srus012 Uporabnik srus012 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce srus012
Član od: May 2006
Sporočila: 214

Citat:
Objavil-a dal Prikaži sporočila
SiOL ima vpogled v to, koliko uporabnikov kaj gleda. Čeprav je tudi meni čuden podatek, da je bil ARD najmanj gledani program.
Seveda pri Siolu zelo dobro vedo katere programe gledamo, kdaj in koliko, kje deskamo, kaj downloadamo, s kom komuniciramo po netu, s kom telefoniramo, kakšen je naš EMŠO, številka osebnega računa, davčna, če pa jim zaupaš še kreditno kartico, ti oprostijo provizijo pri plačevanju računov - big brother sistem, ni kaj.

Omenjena anketa je po moje namenjena nadaljnjemu profiliranju uporabnikov in pridobitvi podatkov, ki jim še manjkajo - kakšne interese imamo, naša izobrazba, koliko zaslužimo in promociji dodatnih storitev EPG, VOD, snemalnik, Planet TV.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2007, 07:57
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Citat:
Objavil-a srus012 Prikaži sporočila
Seveda pri Siolu zelo dobro vedo katere programe gledamo, kdaj in koliko, kje deskamo, kaj downloadamo, s kom komuniciramo po netu, s kom telefoniramo, kakšen je naš EMŠO, številka osebnega računa, davčna, če pa jim zaupaš še kreditno kartico, ti oprostijo provizijo pri plačevanju računov - big brother sistem, ni kaj.

Omenjena anketa je po moje namenjena nadaljnjemu profiliranju uporabnikov in pridobitvi podatkov, ki jim še manjkajo - kakšne interese imamo, naša izobrazba, koliko zaslužimo in promociji dodatnih storitev EPG, VOD, snemalnik, Planet TV.

LP
(malo za šalo, malo zares)

Zdaj bomo pa zavzeli svet.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2007, 09:18
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Sam res kolk se eni obremenjujete. Če vam paše izpolnite, če pa ne pa pač ne.

Jaz sem jo izpolnil in je delalo brez problema.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
anketa

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 08:57
Zanimiva anketa na Dnevniku LinkSyS Slovenija 9 22.11.2007 17:02
Nič več na Brnik Mowgli Slovenija 187 07.09.2007 17:12
Seminaske ... ntomsic4 Izobraževanje in šola 34 12.08.2006 10:18
Pogosta vprašanja ... XxSystemxX Navodila in obvestila za člane ... 6 20.06.2006 09:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:58.