Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.11.2016, 21:08
NAJSTNIK Uporabnik NAJSTNIK ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2016
Sporočila: 42
Privzeto Italia1hd rete4hd canale5hd

POZDRAVLJENI

Mene pa zanima ali je še kdo zainteresiran da bi lahko za nas primorce dodali še kakšen dodaten program od MEDIASETA in že zgoraj navedene programe v HD ? Lepo bi bilo saj sem sam odraščal ob gledanju teh programov z strešno anteno , sedaj ko živimo v bloku pa antene ne moremo več imeti in teh programov ne moremo več spremljati , zato bi bilo lepo če bi se TELEKOM potrudil in nam omogočil gledanje čim več MEDIASETOVIH programov.

Če je še kdo s primorske prosim za mnenja in predloge.

HVALA

Nazadnje uredil NAJSTNIK : 13.11.2016 ob 13:02.
Odgovorite s citatom
Staro 13.11.2016, 13:11
ango Uporabnik ango ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Naslov: Slovenija
Sporočila: 78
Privzeto Re: Italia1hd rete4hd canale5hd

Glede na razširjenost FULL HD TV-jev, bi res lahko ponudili v uporabnikom
programske opcije RAI 1, RAI 2, RAI 3, ITALIA 1, RETE 4, CANALE 5 v HD tehniki, saj predvajana vsebina je v celoti enaka v SD in HD verziji. Že to, da je na primorskem mediaset je ogromen dosežek, saj so ljudje že davnega leta 2008 si ga želeli. S tem je Telekom pritegnil nekatere nove naročničke, da zamenjajo svoje obstoječe lokalne kabelske operaterje (zaradi slabe kvalitete slike, brez ponudbe časovnega zamika).
Bomo vidli kako se bo Telekom odločil, ali bo vključil HD ali ne. Je pa res da ljudje smo vedno bolj zahtevni glede ciljev
Odgovorite s citatom
Staro 15.11.2016, 11:44
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.383

V Telekomu Slovenije programsko shemo SiOL TV nenehno nadgrajujemo v skladu s ponudbo in z novostmi na trgu ter danimi možnostmi, pri čemer si prizadevamo za čim večje zadovoljstvo naših uporabnikov. Zato vedno prisluhnemo različnim mnenjem uporabnikov, žal pa vsem željam ne moramo ustreči, saj je naša ponudba vezana na poslovne dogovore s ponudniki vsebin. Če z njimi ne uspemo skleniti ustreznega dogovora, vsebin ne moremo predvajati. Vsekakor si bomo tudi v prihodnje prizadevali za čim bolj raznoliko programsko shemo, še posebej pa si želimo, da bi lahko našim uporabnikom ponudili TV-programe, ki jih pogrešajo.

LP,
Mojca
Staro 15.11.2016, 12:26
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 896

Zanimivo, da samo Telekom ne uspe. Kaj ko bi si take izgovore zataknili nekam?
Odgovorite s citatom
Staro 15.11.2016, 21:29
Novinec
Thumbs down Re: Italia1hd rete4hd canale5hd

Citat:
Objavil-a 080 informacije Prikaži sporočila
v telekomu slovenije programsko shemo siol tv nenehno nadgrajujemo v skladu s ponudbo in z novostmi na trgu ter danimi možnostmi, pri čemer si prizadevamo za čim večje zadovoljstvo naših uporabnikov. Zato vedno prisluhnemo različnim mnenjem uporabnikov, žal pa vsem željam ne moramo ustreči, saj je naša ponudba vezana na poslovne dogovore s ponudniki vsebin. če z njimi ne uspemo skleniti ustreznega dogovora, vsebin ne moremo predvajati. Vsekakor si bomo tudi v prihodnje prizadevali za čim bolj raznoliko programsko shemo, še posebej pa si želimo, da bi lahko našim uporabnikom ponudili tv-programe, ki jih pogrešajo.

Lp,
mojca
telekomu se ne da niti toliko potrudit za uporabnike bomo pa sli k drugim operaterjem. Isti odgovori vedno pomoje bi bilo potrebno kaj placati te programe a se telekomu ne zdi vredno se potrudit za uporabnike. Hvala telekom.Mimogrede tile programi so brezplacni!

Nazadnje uredil NAJSTNIK : 15.11.2016 ob 21:33.
Odgovorite s citatom
Staro 16.11.2016, 10:47
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.677

Brezplačni so verjetno zate, zame oz. za navadne ljudi, njih pa verjetno stane. Mogoče bi se splačalo izpogajati kakšno tako zadevo, čeprav Telekom in pogajanja ponavadi vodi v eno smer, katera pa nam naročnikom ni ravno ljuba.

Pa ko še vidiš da imajo nekatere odgovore pripravljene vnaprej in jih samo copy-paste-ajo, potem te včasih zadeva še dodatno odvrne...
Staro 16.11.2016, 11:29
kažin Uporabnik kažin je trenutno prisoten
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 364

Citat:
Objavil-a NAJSTNIK Prikaži sporočila
telekomu se ne da niti toliko potrudit za uporabnike bomo pa sli k drugim operaterjem. Isti odgovori vedno pomoje bi bilo potrebno kaj placati te programe a se telekomu ne zdi vredno se potrudit za uporabnike. Hvala telekom.Mimogrede tile programi so brezplacni!
Sej imaš čene drugače na Boxu (če ga imaš ali pa kar v tv) izhod za anteno, si sposodiš od sosedov za poizkus in jo usmeriš na italjansko stran in si jo nato kupiš za ~15€, pa tako spremljaš vse italjanske kanale, če si v bližini oddajnikov.

Nazadnje uredil kažin : 16.11.2016 ob 12:03.
Odgovorite s citatom
Staro 16.11.2016, 21:38
Novinec

Citat:
Objavil-a kažin Prikaži sporočila
sej imaš čene drugače na boxu (če ga imaš ali pa kar v tv) izhod za anteno, si sposodiš od sosedov za poizkus in jo usmeriš na italjansko stran in si jo nato kupiš za ~15€, pa tako spremljaš vse italjanske kanale, če si v bližini oddajnikov.
ja v ajdovscini jo bom dal na streho bloka in ob prvi burji bo antena na krasu. Pomoje ni nič narobe če vsak izrazi svoje želje saj navsezadnje vsak mesec plačujemo poloznice in zelimo programe ki jih bi radi gledali.

Nazadnje uredil NAJSTNIK : 16.11.2016 ob 22:35.
Odgovorite s citatom
Staro 16.11.2016, 22:34
kažin Uporabnik kažin je trenutno prisoten
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 364

Citat:
Objavil-a NAJSTNIK Prikaži sporočila
ja v ajdovscini jo bom dal na streho bloka in ob prvi burji bo antena na krasu. Pomoje ni nič narobe če vsak izrazi svoje želje saj navsezadnje vsak mesec plačujemo poloznice in zelimo programe ki jih radi gledamo.
Napisal sem sobno anteno, torej anteno zraven televizije
Z okolice Ajdovščine sem našel, da imaš italjanski oddajnik oddaljen ~30km zračne razdalje (Monte San Michele - Gorizia), torej z sobno anteno se bo dalo lovit po moje brez problema
Odgovorite s citatom
Staro 16.11.2016, 22:44
Novinec

Citat:
Objavil-a kažin Prikaži sporočila
napisal sem sobno anteno, torej anteno zraven televizije
z okolice ajdovščine sem našel, da imaš italjanski oddajnik oddaljen ~30km zračne razdalje (monte san michele - gorizia), torej z sobno anteno se bo dalo lovit po moje brez problema

a tudi v HD tehniki ?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
canale5hd, italia1hd, rete4hd

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Italia1hd rete4hd canale5hd NAJSTNIK SiOL TV 0 12.11.2016 20:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:44.