Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.10.2008, 10:56
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119
Privzeto Re: Novi modem Sinope in kockice...Beri naprej.

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
od modema do komunikatorja imam originalne lite kable tako da to nebi smel bit problem, sem probal tudi z drugim pa ni delalo tak da to ni problem...

sploh pri optiki ni slabega kabla , al dela al pa ne..in meni dela ampak kocka...sem pa preprican da je z moje plati vse ok in da je finta nekje drugje..
Itak...saj nimamo vsi kable v k****
Odgovorite s citatom
Staro 30.10.2008, 11:08
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Tud meni tu pa tam šteka pa zakocka slika. Zadnja 2 meseca se je začelo zopet to bolj pogosto pojavljat, leto pa pol pa je bil relativno mir. Od začetka pa, ko so mi priklopli trio pa je bla kriza. Drugač pa tega ne prijavljam več, ker mi pol samo šarijo po profilu in mi zj... pinge itd, glede kockanja pa ni nič boljše, saj ko kocka CRC-jev in nihanja marginov na liniji ni. Seveda pa ne priznajo, da je pri njih problem.
Zdaj pa smo končno dobli T2 centralo tak, da grem tja ker mam zadosti tega zafrkavanja, arogance in norčevanja iz nas uporabnkov. Upam vsaj da bo tam boljše.
No zdaj so še uvedli, da na novih Sinopejih podatkov o liniji več ne vidiš in te lahko še dodatno naserjejo.

Nazadnje uredil miro74 : 30.10.2008 ob 11:10.
Odgovorite s citatom
Staro 30.10.2008, 11:17
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

me saj za***avali se z mano nebodo...pocakal bom se kak dan ali dva potem pa bom zadevo posnel s kamero, in jim poslal naj sami pogledajo kockanje...ce nebod znali porihtat pa bomo se vidli kako dalje :D

da pa bila krivda na moji strani povsem izkljucujem ker nima kaj biti narobe
Odgovorite s citatom
Staro 30.10.2008, 11:24
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Kolikor vem je meni v modemu pokazalo koliko je sinhronizacije, tako da ne vem nicesar o izklopu le tega. Edino ce ne mislis na optiko. Tam je pa verjetno vseeno, hehe. Profili pa pac tko k oni recejo, ane. Ce zelis 2 x tv in pa 4M paket ti odprejo cca 16-17M kar je za njih dovolj. Ocitno niti ni, hehe.
Odgovorite s citatom
Staro 30.10.2008, 11:41
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
Kolikor vem je meni v modemu pokazalo koliko je sinhronizacije, tako da ne vem nicesar o izklopu le tega. Edino ce ne mislis na optiko. Tam je pa verjetno vseeno, hehe. Profili pa pac tko k oni recejo, ane. Ce zelis 2 x tv in pa 4M paket ti odprejo cca 16-17M kar je za njih dovolj. Ocitno niti ni, hehe.
Pri novem Siope V2 tega nisem nikjer zasledil.
Drugač sm pa sm 1x tolk zagnjavo takrat, ko je kockalo da se je tehnik v centrali z modemom pa prenosnikom direkt gor na port priklopo in mu je že tam kockalo not.

Nazadnje uredil miro74 : 30.10.2008 ob 11:44.
Odgovorite s citatom
Staro 23.11.2008, 22:54
Pripravnik

Hum ugotovil napako. Upam da se to dogaja samo pri meni. Gre pa takole.
Modem sinope je zamenjan, popolnoma nov iz skatle, zadegan na polico, preklopljeni kabli in zagon. Sihronizacija bp. Slika na vseh TV bp. Zaradi zamenjave modema, klic na helpdesk, deklina rece da so problemi z telefonijo in da bo zapisala, tokom dneva bodo potimali da se foni delajo. Po cca 7 urah nedelovanja, poklicem ponovno, se javi en prijazen ded, skupaj greva cez (deklina ni aktivirala druge stevilke). Mozakar omeni da je na modemu starejsi FW ter da ga bo nadgradil. Se zahvalim in odlozim. Grem pred tv, nakar me prijazno pozdravijo moje prijateljice kockice, ki se pojavljajo na 3-5 sekunde. zategnejo mi slikico in zvok nekako zasteka, zamuja. Dobim rdece pike po telesu, rolete mi padejo na ucke, dobesedno odvihram v garazo, preklopim nazaj modem Sagem (bog naj ga pozegna in naj se dolgo dela), ponovno tecnarim za registracijo telefonov...Upam da me imajo polhn kufer in da me sami po sebi odklopijo da se farsa konca, hehe. Sedaj sem ze mislim da 4-5 dni BREZ kockic in slika "normalna". Pac kolkr se normalno lahko rece tej kvaliteti. Sem se pa resil prijateljic kockic...
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2008, 07:09
adri Uporabnik adri ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 29

jah tud jst mam iste probleme , kockanje itd... pa nc ne ugotovijo... pa vsak dan klicem.. nakar mi na konc recejo nej grem iz vdsl linije 5/2 prenosa na adsl linijo2m/400k prenosa al kok je ... za isto CENO???? . halo... ja pa ja .. nej lepo zrihtajo pa je .. ne pa mi ponujat slabi za isti kes... bedarija ... sam sej bomo pa tok cajta klicali d bo kej pomagal
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2008, 18:19
Pripravnik

Mogoce bi bilo pametno ce imas kje moznost sposoje sagem modema. Probati ni greh, hehe. Drugace pa ce se pojavljajo kockice med downloadanjem, potem je definitivno slaba linija in je potrebno spustit sihronizacijo...Zal.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2008, 08:10
adri Uporabnik adri ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 29

men se kocke pojavljajo v večernih urah, pa al downlodam kej al pa ne sam sej zdej mam drug problem... moj komunikator so mi dal na popravilo in sem mela zdele 1 mesc enga v najemi.. in vceri dobim svojga nazaj, ga prklopm in mam sliko full slabi kvaliteto k prej. ni mi jasn kako je lhka slika bla na unem komunikatorju k je bil u najemi tok cista zdej na mojem ja pa prov slaba... nimam vec besed
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kockiceberi, modem, naprej, novi, sinope

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sinope 568+ gloris O storitvah 225 04.06.2009 13:00
Problem ADSL - novi router - modem Jacques Tehnična pomoč 9 11.01.2008 23:39
Kdaj pride novi software za Modem Proteus Tony29 Tehnična pomoč 5 22.11.2007 14:04
Sinope modem markoajda Tehnična pomoč 1 09.08.2007 18:59
adapter za modem - ali ga lahko uporabim za Sinope? fazan Tehnična pomoč 3 03.01.2007 10:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:02.