Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.05.2011, 15:49
sdog Uporabnik sdog ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2011
Sporočila: 1
Privzeto Vprašanja

Spoštovani!

Imam nekaj vprašanj glede siolovih storitev. Zanima me kako bi lahko znižal račun na mesec s tem, da bi ukinil stari telefonski priključek, ki ga več skoraj ne uporabljamo in je nesmiseln. Zanima me tudi kako bi lahko preklopil na Trio 10M.
Trenutno imam paket Trio s povezavo 4096 / 512 Kb, enim telefonskim priključkom in enim televzijiskim priključkom.

Lp.
Odgovorite s citatom
Staro 16.05.2011, 12:45
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.732
Privzeto Re: Vprašanja

Spremembo za vaš paket lahko opravite na tej strani
http://www.siol.net/storitve/narocilo.aspx.
Če boste imeli problem pri spremembi, se pa prosim, kar obrnite na 080 8000, kjer vam bodo lahko pomagali naprej. In tudi za kakršno informacijo glede vaše spremembe se lahko obrnite na njih.

Lep pozdrav Jure
Staro 18.05.2011, 08:37
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.379

Citat:
Objavil-a sdog Prikaži sporočila
Spoštovani!

Imam nekaj vprašanj glede siolovih storitev. Zanima me kako bi lahko znižal račun na mesec s tem, da bi ukinil stari telefonski priključek, ki ga več skoraj ne uporabljamo in je nesmiseln. Zanima me tudi kako bi lahko preklopil na Trio 10M.
Trenutno imam paket Trio s povezavo 4096 / 512 Kb, enim telefonskim priključkom in enim televzijiskim priključkom.

Lp.
V ponudbi je tudi paket TRIO do 10Mbps na digitalnem dostopu oz. razvezanem dostopu.

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 18.05.2011, 10:07
rakovec1 Uporabnik rakovec1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Naslov: ljubljana
Sporočila: 113

Lahko pa se oglasite v najbližjem Mobitelovem centru, kjer vam bodo z veseljem svetovali pri odločitvi.
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2011, 13:20
Bogo7 Uporabnik Bogo7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Naslov: Ptuj
Sporočila: 68

Zanima me, zakaj spletna pošta do katere lahko dostopam preko http://siol.net deluje oziroma raje beri ne deluje kot bi morala. Dogaje se vse mogoče od tega da če hočeš pošto izbrisati jo moraš potrjevati 3-4 krat, če hočeš odposlati oz posredovati kakšno pošto moraš imeti veliko srečo da ne dobiš komentarja "poskusi kasneje", priponke se ne dajo odpirati in še bi se našlo kar nekaj tkšnih nepojmljivih napak, ki si jih privošči SiOL. To so zadeve, ki pa brez problema delujejo na vseh poštnih strežnikih pa tudi, če uporabljaš kakšen zastojnkarski email. Na Siol-u pa ne deluje NIČ!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2011, 13:29
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Citat:
Objavil-a Bogo7 Prikaži sporočila
Zanima me, zakaj spletna pošta do katere lahko dostopam preko http://siol.net deluje oziroma raje beri ne deluje kot bi morala. Dogaje se vse mogoče od tega da če hočeš pošto izbrisati jo moraš potrjevati 3-4 krat, če hočeš odposlati oz posredovati kakšno pošto moraš imeti veliko srečo da ne dobiš komentarja "poskusi kasneje", priponke se ne dajo odpirati in še bi se našlo kar nekaj tkšnih nepojmljivih napak, ki si jih privošči SiOL. To so zadeve, ki pa brez problema delujejo na vseh poštnih strežnikih pa tudi, če uporabljaš kakšen zastojnkarski email. Na Siol-u pa ne deluje NIČ!!!!
Preveri, če nimaš to ti kje napake.
Jaz odkar imam internet nisem imel pri SiOLu nobene težave glede pošte..
Kater brskalnik pa uporabljaš...?
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2011, 15:32
Bogo7 Uporabnik Bogo7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Naslov: Ptuj
Sporočila: 68

Ne dela ne doma na IE9 in mozili, niti v službi na IE8. Vedno enakla zgodba, pa tudi bilo kje drugje je enako, tudi ko sem kje na dopustu pošto preko SiOL-a poslati je prava loterija, da pa bi lahko odprl bilo kakšno priponko pa ni varijante. Vsi računalniki pa najverjetneje niso narobe nastavljeni. (govorim, da se to dogaja vsepovsod kjer sem ali v Afriki ali v Aziji ali v Ameriki, in prav tako tudi pri meni doma).
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
vprašanja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Informacije & vprašanja + pripombe iri Filmi 461 30.04.2014 00:45
Instant Internet / satelitski internet - predlogi, ponudba, vprašanja in podobno randius Računalništvo in internet 36 03.03.2010 14:46
Stari naročnik vprašanja wishmaster O storitvah 6 29.10.2008 19:55
Pravila, vprašanja, pritožbe, pohvale... bluesy Glasba 75 02.02.2006 19:56
Pravila & Pogosta vprašanja JohnnyEnglish Izobraževanje in šola 0 06.02.2005 00:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:56.