Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 22.06.2006, 13:09
J.J. Uporabnik J.J. ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce J.J.
Član od: Nov 2002
Naslov: Na morju....
Sporočila: 24.449
Privzeto Re: a je to normalno...

Citat:
Objavil-a čudežni
Meni je pa pri temu ,kar je Jerry napisal zanimivo to, da je vse to sploh opazil.
Meni osebno se mi zdi ,da je imeti otroka in ga tudi primerno vzgajati, ena izmed najtežjih stvari v lajfu.
to je pomoje dobr znak, da opaža..tudi sama fulkrat opazujem, mamice očije, družinice... glih zato ker me zanima kako drugi delajo v določenih siuacijah, mogoče pa za kej koristi
Staro 22.06.2006, 13:34
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649

Citat:
Zanimivo ... da na to gledaš kot na težko stvar, ne kot užitek, izzziv... zame osebno otroka vzgajati ni težko in na to ne gledam kot na problem; delam po intuiciji, brez vsakršnih priročnikov, in mi, vsaj zaenkrat, odlično uspeva. Kot pravi JJ - vedno, kadar greva s hčero v mesto, sem "gospa" in nimam problemov z metanjem po tleh ali izsilljevanjem, ker take zadeve sproti in spontano razčistiva. Sem pa prepričana, da k temu veliko pripomore prav ne-učbeniški pristop. Poznam kopico staršev, ki se nenehno sklicujejo na neke knjige, priročnike za uspešno vzgojo itd. - njihovi tamali so tipičen primer tega, kar je opisano v uvodnem postu. Tako da, kot sem že napisala, pravil ni, so samo bolj ali manj uspešne izpeljanke tega, čemur pravimo "vzgajenje po občutku".
Sharkica, mogoče sem res napačno napisal in bi mogel...
"Meni osebno se mi zdi ,da je imeti otroka in ga tudi primerno vzgajati, eden izmed najtežjih izzivov v življenju".

Mogoče imaš prav, ko omenjaš, da človek lepše živi, če gleda drugačno na stvari oz. če gleda na njih predvsem pozitivno.
Samo, ne vem, jaz se še sam počutim kot otrok ine ne vidim se v temu ,da bi trenutno še otroka vzgajal ali ga sploh imel .
Poslušam kolege, ki so imeli frroce pri 25. -ih ali še prej. Res, lahko jim samo čestitam, da so temu izzivu ( ) kos.Po drugi strani pa se je potrebno soočiti tudi z dejsti in realnostjo. Veš, vzgoja in stvari, ki so še poleg zraven in prisotne, se lahko pokažejo v svoji praviluči šele čez čas.
Mogoče dejsto, da delam v netipičnem normalnem okolju in se pogosto soočam s tem ,da je nadpovprečno veliko parov, ki so bili poročeni, tudi ločeni v meni zbuja malce strahu.

Citat:
to je pomoje dobr znak, da opaža..tudi sama fulkrat opazujem, mamice očije, družinice... glih zato ker me zanima kako drugi delajo v določenih siuacijah, mogoče pa za kej koristi
J.J., saj ravno to sem hotel povedati.Jerry bi lahko gledal kakšne super noge imajo mamice ali razmišljal o temu kakšne barve tangic nosi ali pa kakšno vrsto testenin bo kupil ali pa koliko % maščob ima nek jogurt oz. lahko bi se mu po domače je.b.a.lo.o..Pa se mu ne.
Staro 22.06.2006, 13:40
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

zdej si me pa najdu
Staro 22.06.2006, 13:41
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649

Citat:
Objavil-a mrjerry
zdej si me pa najdu
:D :D
Staro 22.06.2006, 13:44
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

Citat:
Objavil-a čudežni
J.J., saj ravno to sem hotel povedati.Jerry bi lahko gledal kakšne super noge imajo mamice ali razmišljal o temu kakšne barve tangic nosi ali pa kakšno vrsto testenin bo kupil ali pa koliko % maščob ima nek jogurt oz. lahko bi se mu po domače je.b.a.lo.o..Pa se mu ne.
:D :D :D ... o tangicah ziher razmišlja :P
Staro 22.06.2006, 14:00
Hel Uporabnik Hel ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hel
Član od: Jun 2004
Sporočila: 203

Citat:
Objavil-a mrjerry
zdej si me pa najdu

Nekje globoko globoko v tebi tiči zametek očeta, ki si neskončno želi trop malih kričačev okoli sebe.

Ja.

Who you gonna call? Ghostbusters!!!
Staro 22.06.2006, 14:19
Pacijent

Citat:
Objavil-a Hel

Nekje globoko globoko v tebi tiči zametek očeta, ki si neskončno želi trop malih kričačev okoli sebe.

Ja.

Who you gonna call? Ghostbusters!!!
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Staro 22.06.2006, 14:21
Hel Uporabnik Hel ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hel
Član od: Jun 2004
Sporočila: 203

Pa...Apage Satane!!!!... moraš reči.

Vsaj tako so delali v Izganjevalcu Hudiča...

Nazadnje uredil Hel : 22.06.2006 ob 14:23.
Staro 22.06.2006, 14:24
Pacijent

predolg so rabli... jaz bom rajsi ze takoj vpregel tezko kanonado
Staro 22.06.2006, 15:10
J.J. Uporabnik J.J. ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce J.J.
Član od: Nov 2002
Naslov: Na morju....
Sporočila: 24.449

Citat:
Objavil-a čudežni
Sharkica, mogoče sem res napačno napisal in bi mogel...
"Meni osebno se mi zdi ,da je imeti otroka in ga tudi primerno vzgajati, eden izmed najtežjih izzivov v življenju".

Mogoče imaš prav, ko omenjaš, da človek lepše živi, če gleda drugačno na stvari oz. če gleda na njih predvsem pozitivno.
Samo, ne vem, jaz se še sam počutim kot otrok ine ne vidim se v temu ,da bi trenutno še otroka vzgajal ali ga sploh imel .
Poslušam kolege, ki so imeli frroce pri 25. -ih ali še prej. Res, lahko jim samo čestitam, da so temu izzivu ( ) kos.Po drugi strani pa se je potrebno soočiti tudi z dejsti in realnostjo. Veš, vzgoja in stvari, ki so še poleg zraven in prisotne, se lahko pokažejo v svoji praviluči šele čez čas.
Mogoče dejsto, da delam v netipičnem normalnem okolju in se pogosto soočam s tem ,da je nadpovprečno veliko parov, ki so bili poročeni, tudi ločeni v meni zbuja malce strahu.

poleg ravnanja z mulci, je joške in noge zihr opazil, sam ni tega omenu

Značke
normalno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:34.