Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 13.09.2006, 10:24
Trillian Uporabnik Trillian ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce Trillian
Član od: Feb 2003
Naslov: Betelgeza
Sporočila: 22.840
Privzeto Re: Drnovšek in denar

Res bi enkrat rada videla, da postanejo stroški potovanj, obiskov, nevem še česa javnega značaja (če je danes že skoraj vse itak javnega značaja...), in s tem ne mislim samo to, da povejo da so za 2 dni bivanja na Cipru zabili 16 mio.... ne, naj dajo lepo pregledno tabelo, KAM TOČNO je šlo teh 16 mio (enako za druga potovanja), Ne vem..recimo let toliko in toliko, od tega toliko za takse, toliko za gorivo, toliko za bilvanje v hotelu, toliko za sobno strežbo, če je potrebno tudi koliko za je3eno jutranjo kavico.!!! Nej res pokažejo, zakaj so ta potovanja tako hudičevo draga...ker roko na srce, prikazani stroški se mi zdijo absurdni...
Ne vem, mogoče se motim in so ti stroški poplnoma normalni, TOREJ SE NIMAJO ČESA BATI IN NEJ LEPO NAZORNO PRIKAŽEJO IN UTEMELJIJO ODTOK TEGA DENARJA..

se mi zdi da v podjetnjih tudi ni dovolj da rečeš...na službenem potovanju sem porabil 2 mio...plačajte...mogoče se motim...
Staro 13.09.2006, 10:38
ata
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a Trillian
Res bi enkrat rada videla, da postanejo stroški potovanj, obiskov, nevem še česa javnega značaja (če je danes že skoraj vse itak javnega značaja...), in s tem ne mislim samo to, da povejo da so za 2 dni bivanja na Cipru zabili 16 mio.... ne, naj dajo lepo pregledno tabelo, KAM TOČNO je šlo teh 16 mio (enako za druga potovanja), Ne vem..recimo let toliko in toliko, od tega toliko za takse, toliko za gorivo, toliko za bilvanje v hotelu, toliko za sobno strežbo, če je potrebno tudi koliko za je3eno jutranjo kavico.!!! Nej res pokažejo, zakaj so ta potovanja tako hudičevo draga...ker roko na srce, prikazani stroški se mi zdijo absurdni...
Ne vem, mogoče se motim in so ti stroški poplnoma normalni, TOREJ SE NIMAJO ČESA BATI IN NEJ LEPO NAZORNO PRIKAŽEJO IN UTEMELJIJO ODTOK TEGA DENARJA..

se mi zdi da v podjetnjih tudi ni dovolj da rečeš...na službenem potovanju sem porabil 2 mio...plačajte...mogoče se motim...
Ja, pa ne samo za potovanja. Mene tudi zanima kako lahko stroški dvodnevnega obiska nekega monarha (= monaški knez Albert II) znesejo skoraj 6 MioSIT, štiridnevni obisk nekega kvazimonarha (Aleksander II) pa čez 800.000 SIT. Če so stroški drugega obiska še približno znosni, pa stroški obiska Alberta II presegajo vse meje zdravega razuma.
Staro 13.09.2006, 10:40
Wella Uporabnik Wella ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Wella
Član od: Sep 2006
Sporočila: 51

Drnovsek res dost trosi... sam kaj pa Rupel n Kahl Ehjavec? Poleg res velike sramote v civiliziranem svetu nas ta dva klovna staneta se velik denarja...
Staro 13.09.2006, 10:48
ata
Guest

Citat:
Objavil-a cornholio
...kdo bi bil pa potem dežurni krivec, oziroma s koga bi se pa poj lohk tukaj gor norca delel ?
Pa kdo se iz koga dela norca? Res me zanima?

Janez Drnovšek, ki je udeležbo na pogrebu Ibrahima Rugove porabil 2,7 MioSIT, je neki upokojenki, ki se je pritoževala nad nizko pokojnino, v reviji Jana odgovoril: "Krompir in stročnice so v redu in ne predrage, kruh si pa lahko spečete tudi sami. Kaj več od tega bi vam pa že škodovalo."
Ali Drnovšek sploh ve koliko minimalnih pokojnin je stala njegova udeležba na pogrebu?

Ta isti predsednik Drnovšek (ali pa Janez D.), ki je za udeležbo na pogrebu Johannesa Raua porabil 2,5 MioSIT, je neki upokojenki, ki se je pritoževala nad nizko pokojnino in posledično nezmožnostji počitnic na morju, v reviji Jana odgovoril: "Tudi zaradi morja naj vam ne bo žal. Da se preživeti tudi brez njega, le nikar ga ne pogrešajte in ne imejte zaradi tega slabega občutka. Ne zavidajte tistim, ki si to lahko privoščijo."

Torej dragi cornholio: Kdo se tukaj iz koga norca dela?
Staro 13.09.2006, 10:56
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

Citat:
Objavil-a Trillian

Se strinjam. Še posebej pa je zanimivo, da Drli skoraj nič ne je. Oz. uživa strogo vegetarijansko hrano. Jutranje kavice že dolgo ne pije več. Toplo naravno limonadoi in podobne osvežujoče napitke. Njegova celodnevna hrana v hotelu državo0 ne stane več kot 200€. Skupaj s srebrnim priborom, če ga slučajno sune za spomin. Če najem predsedniškega apartmaja stane 1000€ na noč je računica res zanimiva. Recimo, da je s seboj vzel še psa, 6 varnostnikov, 6 tajnic, Vajgla, Lavrinca in ostale jako sposobne svetovalce. Torej skupno približno 15 ljudi ga to vse skupaj ni stalo več kot 10000€ na dan. Tam pa je bil 2 dni. Vštejmo še vožnjo tja in nazaj in dobimo neko dokaj "normalno" številko, ki ne presega 6-7 milijončkov SIT. Kam je torj poniknilo onih 10 milijonov? Bog ve. V Darfur gotovo ne. Je pa možno, da na kak posebni račun v eni od ciprskih bank, ki perejo denarce. Prav ščemi me od vseh mogočih varijant. Kaj pa če so potem tisti znameniti anonimneži ravno s tem denarjem "pomagali" Križnarju? Je mogoče, da država posredno preko presidentovih "potovanj" financira njegov politični marketing?
Staro 13.09.2006, 11:10
emillio
Guest

Zanimivo vprašanje je ali so vsi ti mogočni razpravljalci na forumu (ki so po večini eni in isti) brezposelni, ker sredi delovnega dne čepijo na forumu ali morda to počno v času svojih neproduktivnih službic.
Staro 13.09.2006, 11:20
gec Uporabnik gec ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2005
Sporočila: 24

Citat:
Objavil-a ata
Ja, pa ne samo za potovanja. Mene tudi zanima kako lahko stroški dvodnevnega obiska nekega monarha (= monaški knez Albert II) znesejo skoraj 6 MioSIT, štiridnevni obisk nekega kvazimonarha (Aleksander II) pa čez 800.000 SIT. Če so stroški drugega obiska še približno znosni, pa stroški obiska Alberta II presegajo vse meje zdravega razuma.
Albert je po Sloveniji frfotal z vojaškim Cougarjem.Kahl Ehjavec pa vse zaračuna
Staro 13.09.2006, 11:30
TIGR Uporabnik TIGR ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce TIGR
Sporočila: 2.391

Citat:
Objavil-a ata
Seveda se lahko odpre razprava o (ne)smiselnosti Urada bivšega predsednika, a dokler se g. Bivši drži svojega proračunskega okvirja, tu ni mesta za to razpravo.

G. Bivši tudi recimo ne daje nasvetov, kako skromno živeti, hkrati pa razmetava z denarjem.
Imaš prav. Različna tema s podobnimi efekti...plavanje v denarju.:D
Bajuk ne razume potreb pravih "narodnih voditeljev""
Staro 13.09.2006, 11:33
TIGR Uporabnik TIGR ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce TIGR
Sporočila: 2.391

Citat:
Objavil-a emillio
Zanimivo vprašanje je ali so vsi ti mogočni razpravljalci na forumu (ki so po večini eni in isti) brezposelni, ker sredi delovnega dne čepijo na forumu ali morda to počno v času svojih neproduktivnih službic.
Morda so tudi upokojenci kot n.pr, Kučan? (če že govorimo o proračunski preobremenitvi)
Staro 13.09.2006, 11:38
emillio
Guest

Imamo pa same upokojence in Kučane. Blagor nam.

Značke
denar, drnovšek

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:06.