Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 19.04.2006, 10:11
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705
Privzeto Re: Magic Gold - še ena natega ?

jst sem mnenja, da nej take igrce (mrežni marketing) kr še naprej obstajajo, sej v bistvu gre za ene vrste naravno selekcijo
Staro 19.04.2006, 10:13
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Nice one :D
Staro 19.04.2006, 11:58
mdg Uporabnik mdg ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce mdg
Član od: May 2003
Naslov: Styria
Sporočila: 14.504

:D:D Res, ja. Sejdi, maš absolutno praw.
Treba je ipaq met neko zdravo distanco.

Dobil sm ga pa prek zveze.net.
Staro 19.04.2006, 12:04
Nikka06 Uporabnik Nikka06 ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Nikka06
Član od: Apr 2006
Sporočila: 96

Sam kaj, ki se velik ljudi nategne s temi raznimi igricami. Mene so enkrat odpeljal na eno seanso, ali kar kol to ze je, ljudem dobesedno perejo mozgane... sevda takim, ki nimajo.
Staro 20.04.2006, 21:05
siolko Uporabnik siolko ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 15

Alo.... Magic Gold Je Sistem, Ki Je Fenomen In Noben Nateg !!!!!! To Ni Igrica Ampak Poslovanje Preko Interneta.... Služiš S Prodajo Internetnih Strani Pod Sabo In Dobivaš Provizijo Na Bančni Račun.... Edini Problem Magic Golda ? Da Mi Tolko Nese, Da Nimam Več Motivacije Ne študirat In Ne Delat To Je Nekaj Najboljšega Kar Sploh Obstaja....

V Sistemu Ne Dobiš Nič, če Ne Delaš.... če Pa Ti Prodaš Centre Oz. Internetne Strani Tako Kot Je Treba 100% Dobiš Izplačilo.... Zraven Službe Se Splača To Delat.... Ni Boljšega Poslovanja... Vsaj Jaz Ne Poznam Bolj Donosnega.... Ampak Kot Pravim.... če Nič Ne Delaš... Pol Je Na****ovanje.... To Niso Delnice... Niti Ne Skladi..... Tu Je Treba Delat !!!!!
Staro 20.04.2006, 21:10
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a siolko
Alo.... Magic Gold Je Sistem, Ki Je Fenomen In Noben Nateg !!!!!! To Ni Igrica Ampak Poslovanje Preko Interneta.... Služiš S Prodajo Internetnih Strani Pod Sabo In Dobivaš Provizijo Na Bančni Račun.... Edini Problem Magic Golda ? Da Mi Tolko Nese, Da Nimam Več Motivacije Ne študirat In Ne Delat To Je Nekaj Najboljšega Kar Sploh Obstaja....

V Sistemu Ne Dobiš Nič, če Ne Delaš.... če Pa Ti Prodaš Centre Oz. Internetne Strani Tako Kot Je Treba 100% Dobiš Izplačilo.... Zraven Službe Se Splača To Delat.... Ni Boljšega Poslovanja... Vsaj Jaz Ne Poznam Bolj Donosnega.... Ampak Kot Pravim.... če Nič Ne Delaš... Pol Je Na****ovanje.... To Niso Delnice... Niti Ne Skladi..... Tu Je Treba Delat !!!!!

čaki čaki vdahni ...
ok ok ...

zdaj pa lepo po vrsti ... v čem se razlikuje od klasičnega MLM?
Staro 20.04.2006, 21:10
Novinec

Magic Gold - Meni ga je poslal bog !!! Kaj vi vidite v tem poslovanju nevem.........:D
Staro 20.04.2006, 21:16
Uporabnik

Citat:
Objavil-a siolko
Magic Gold - Meni ga je poslal bog !!! Kaj vi vidite v tem poslovanju nevem.........:D
jaz ne vidim nič, ker sploh ne vem o čem se gre ...

zato sem te vprašala v čem je razlika ... saj sem vesela za vsakega, ki mu uspe, še posebej če pri tem vloži veliko truda... me pa res zanima v čem se razlikuje recimo od Amwaya?
Staro 20.04.2006, 21:18
Novinec

Razlika je v tem, da tu ne prodajaš produkta ampak idejo.... Kolk boš zaslužil je odvisno s kolišnim številom centrov se registriraš v sistem.... Firma te po določenen sistemu nagrajuje (vse kaj zasluži en center se pripiše drugemu itd. Tako da celoten sistem postane ful donosen ) za vse nastale registracije oz. prodane centre ali internetne strani (vsak center ima svojo internetno stran), ki nastanejo iz tvoje strani ali pa iz nekatere strani pod tabo.... Tukaj ti ne rabiš nobenega... sistem je na internetu tako, da lahko začneš poslovat individualno....
Meni se še ni zgodilo, da po registracijah najpozneje v 8 urah ne bi dobil nakazila......
Pa neda se mi razlagat..... meni je sistem odličen in resnično deluje !!!! Aja, stroški registracije.... 15, 30, 60 jurjo... smešno....
Staro 20.04.2006, 21:20
Uporabnik

Citat:
Objavil-a siolko
Razlika je v tem, da tu ne prodajaš produkta ampak idejo.... Kolk boš zaslužil je odvisno s kolišnim številom centrov se registriraš v sistem.... Firma te po določenen sistemu nagrajuje (vse kaj zasluži en center se pripiše drugemu itd. Tako da celoten sistem postane ful donosen ) za vse nastale registracije oz. prodane centre ali internetne strani (vsak center ima svojo internetno stran), ki nastanejo iz tvoje strani ali pa iz nekatere strani pod tabo.... Tukaj ti ne rabiš nobenega... sistem je na internetu tako, da lahko začneš poslovat individualno....
Meni se še ni zgodilo, da po registracijah najpozneje v 8 urah ne bi dobil nakazila......
Pa ne, da se mi razlagat..... meni je sistem odličen in resnično deluje !!!! Aja, stroški registracije.... 15, 30, 60 jurjo... smešno....

mal sem blont ... definiraj pliz ... a se to sam odločiš koliko boš dal al kako?

Značke
papirji, trgovanje, vrednostnimi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:35.