Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 06.08.2007, 22:41
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Forumski kolesarski klan

Citat:
Objavil-a Z750 Prikaži sporočila
km ni prav veliko je pa zadeva kar solidno napeta, sam sem ga brez počitka (razen obveznega pri Ambrožu) ponavad zmogu šele septembra, smo pa štartal iz Kr. pa na Zvoh moraš probat pribrcat je pa tako, da takrat ko sem še tekel, sem kolesarje nascal za cca 20 min štartal smo pa iz Grada če si pa malo sadomazo pa lahko odpelješ Preddvor (Tupaliče) - Možjanca - Šenturška gora - gondola in nazaj pri nas je veljalo ko si to odpeljal si bil sposoben peljat Kr - Jezersko - Pavličevo sedlo - Logarska - Črnivec - Kamnik - Kr
Pri nas še vedno velja tole hehe in ponavadi je tako: ko si enkrat brez težav zmožen pripeljati na možjanco...potem si pripravljen tudi na Krvavec...

... Prvi oziroma začetni klanec se ti postavi pokonci in ga kar noče in noče biti konca... Postanek na Ambrožu je obvezen, da si dotočiš vodo, spiješ pivo in podobno, potem pa pičiš naprej v klanec..
to me še čaka letos,... aja pa če se boš lotil Krvavca potem ti svetujem da štartaš iz doline kar se da zgodaj, ker je večino klanca na soncu in je sredi dneva prav peklensko vroče...

Z750: jah sporoči, pa letiva kam.. samo da si zaližem tele rane,ki sem jih pridelal po neumnosti...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 06.08.2007, 22:57
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
Pri nas še vedno velja tole hehe in ponavadi je tako: ko si enkrat brez težav zmožen pripeljati na možjanco...potem si pripravljen tudi na Krvavec...

... Prvi oziroma začetni klanec se ti postavi pokonci in ga kar noče in noče biti konca... Postanek na Ambrožu je obvezen, da si dotočiš vodo, spiješ pivo in podobno, potem pa pičiš naprej v klanec..
to me še čaka letos,... aja pa če se boš lotil Krvavca potem ti svetujem da štartaš iz doline kar se da zgodaj, ker je večino klanca na soncu in je sredi dneva prav peklensko vroče...

Z750: jah sporoči, pa letiva kam.. samo da si zaližem tele rane,ki sem jih pridelal po neumnosti...
jest letos ne morem, sem si trtico zlomil pozimi , da bi bil pa skoz na pedalih mi pa ni ravno sem probal pa še ne gre pa še cajta mi manjka, tko da letos sem bolj nosač pohodnik
ja ... spd-ji jest sem jih proč vrgu po xnajstem padcu
Staro 06.08.2007, 23:01
administrator

Citat:
Objavil-a Z750 Prikaži sporočila
jest letos ne morem, sem si trtico zlomil pozimi , da bi bil pa skoz na pedalih mi pa ni ravno sem probal pa še ne gre pa še cajta mi manjka, tko da letos sem bolj nosač pohodnik
ja ... spd-ji jest sem jih proč vrgu po xnajstem padcu
sožalje za trtico... ...

Drugače pa lol, hehe.. jah no polovico bonusa sem že izkoristil (1x padel zaradi spdjk) ... ŠE enkrat lahko padem, ko bom pa v tretje morm it pa na servis, da mi zamenjajo pedala za navadna .. tako sop mi rekli

Enivej, no lepo in uspešno okrevanje, potem pa naslednje leto, ane..pičiva nekam na en kucl, hehe

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 06.08.2007, 23:07
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400

Citat:
sožalje za trtico... ...

Drugače pa lol, hehe.. jah no polovico bonusa sem že izkoristil (1x padel zaradi spdjk) ... ŠE enkrat lahko padem, ko bom pa v tretje morm it pa na servis, da mi zamenjajo pedala za navadna .. tako sop mi rekli

Enivej, no lepo in uspešno okrevanje, potem pa naslednje leto, ane..pičiva nekam na en kucl, hehe
no sej parkrat sem jo že piču na jezersk, sam ko se potem dva dni ne morem normalno usest se boš moral pa večkrat razsut kot 3x preden se jih boš navadil verjemi
Staro 07.08.2007, 08:38
Pancho Uporabnik Pancho ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce Pancho
Član od: Jul 2003
Naslov: ®
Sporočila: 18.158

Citat:
Objavil-a Katrin Prikaži sporočila
20% klanec??!!
Monte Zoncolan
Staro 07.08.2007, 11:16
dvojčica Uporabnik dvojčica ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce dvojčica
Član od: May 2003
Sporočila: 15.111

Citat:
sožalje za trtico... ...

Pa kaj tolko cepate zaradi spd-ja. Da nimate preveč našponano vse skupaj. Je res, da rabiš malo, da se navadiš, ampak ni pa kakšne sile. Men so spd zakon
Staro 07.08.2007, 12:01
St.Jimmy Uporabnik St.Jimmy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 69

Men osebno so mi boljši TIME kot pa SPD (na mtb). Na specialki pa LOOK.

Traja pa da se navadis ja Že da se naučiš pravilno gonit
Staro 07.08.2007, 16:15
administrator

pravilno gonit sem se naučil takoj po prvem kilometru, hehe.. pravilno odpenjat pa na prvem križišču.. TO da sem pogrnil kot majmun, je pa krivo samo to, ker sem hotel biti frajer in speljati z enim odpetim čevljem.. no in ker me je en avto zaje***, ... ane, sem potemtakem odletel po tleh... mah nič skrbet, spdjke so čist zakon,

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 15.08.2007, 19:13
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

....danes je pa padlo 1.000 km....to sezono

Got demit....na Zimrajh je tak klanc kot da bi po stopnicah peš hodil
Staro 15.08.2007, 20:12
St.Jimmy Uporabnik St.Jimmy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 69

js sm pa meu prejšn tedn 16.000km in 152141m višincev.

Značke
forumski, klan, kolesarski

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Forumski tekaški klan lady_lucifer Zdravje 694 18.02.2008 14:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:10.