Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.12.2013, 14:41
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962
Privzeto Re: Predlog - bon za 250€

Citat:
Objavil-a mattejci Prikaži sporočila
Če bi mi normalno pošiljanje mailov delovalo in še dve aplikaciji za podjetje bi z veseljem imel Androida. Je pa res, da za ceno iPhona bi že dobil zelo dober prenosnik/PC.
Jaz osebno nisem pristaš Androida. A si pogledal tehnične lastnosti svojega telefona? Če boš plačal toliko kot stane iPhone, ti bo vsak telefon delal odlično, pa naj bo iPhone, WP8 ali Android. Tvoja težava ni v Androidu ampak v telefonu. Je pa čisto res, da je Android daleč najbolj požrešen za sistemska sredstva.
Tvoja primerjava telefonov je pa takšna, kot bi primerjal 5 let star PC za 300 evrov in rekel da so Windowsi 8 počasni in zanič. In boš sedaj kupil iMaca za 1500 evrov...

Nazadnje uredil goran1111 : 29.12.2013 ob 14:46.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2013, 17:52
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Jaz osebno nisem pristaš Androida. A si pogledal tehnične lastnosti svojega telefona? Če boš plačal toliko kot stane iPhone, ti bo vsak telefon delal odlično, pa naj bo iPhone, WP8 ali Android. Tvoja težava ni v Androidu ampak v telefonu. Je pa čisto res, da je Android daleč najbolj požrešen za sistemska sredstva.
Tvoja primerjava telefonov je pa takšna, kot bi primerjal 5 let star PC za 300 evrov in rekel da so Windowsi 8 počasni in zanič. In boš sedaj kupil iMaca za 1500 evrov...
Narobe si me razumel. Če imaš le možnost probaj:
Android - dual core procesor
Windows phone - dual core procesor

In boš videl o čem govorim. Windows phoni so bili pred 8ko slabi, z 8ko so pa res zrihtal OS.
Primerjava z 5 let starim PCjom in Windows 8 je malo zgrešena. Ker jaz na telefonu nisem nič upgradal in imam gingerbreada (prednaložen). Če pogledaš je xperia GO srednji cenovni razred in sem jaz od njega pričakoval, da bo brez problema deloval, ampak v praksi je daleč od tega, da ti sprejem klica šteka to mi je pod nivojem (osnovna funkcija telefona - sprejem klica?).

Ali bi ti od računalnika srednjega ranga (npr. 700€) pričakoval, da ti bo štekal OS? Ne jaz ne bi, ampak bi razumel, da štekajo zahtevne aplikacije.

Vsak telefon za 700€ bo super laufal ne glede a je Android/iOS/Windows Phone to je sigurno res, ampak če dam 700€ bom dal rajše za iPhone, ki je po benchmarkih boljši in meni osebno tudi boljše oblike.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2013, 17:58
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

To je vse lepo in prav ampak par postov nazaj omenjaš,da nimajo vsi 1000€ plače,potem hočeš iphon za 800€.
Na koncu omenjaš,da rabiš za podjetje in delo na terenu.
Se opravičujem ampak potem si slab privatnik,če ne zaslužiš 1000€ na mesec.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2013, 18:19
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a mattejci Prikaži sporočila
Narobe si me razumel. Če imaš le možnost probaj:
Android - dual core procesor
Windows phone - dual core procesor

In boš videl o čem govorim. Windows phoni so bili pred 8ko slabi, z 8ko so pa res zrihtal OS.
Primerjava z 5 let starim PCjom in Windows 8 je malo zgrešena. Ker jaz na telefonu nisem nič upgradal in imam gingerbreada (prednaložen). Če pogledaš je xperia GO srednji cenovni razred in sem jaz od njega pričakoval, da bo brez problema deloval, ampak v praksi je daleč od tega, da ti sprejem klica šteka to mi je pod nivojem (osnovna funkcija telefona - sprejem klica?).

Ali bi ti od računalnika srednjega ranga (npr. 700€) pričakoval, da ti bo štekal OS? Ne jaz ne bi, ampak bi razumel, da štekajo zahtevne aplikacije.

Vsak telefon za 700€ bo super laufal ne glede a je Android/iOS/Windows Phone to je sigurno res, ampak če dam 700€ bom dal rajše za iPhone, ki je po benchmarkih boljši in meni osebno tudi boljše oblike.
Se strinjam glede Windows Phona in Androida. O Androidu nimam nekega pozitivnega mnenja in sam uporabljam Windows Phone, prej sedmico in sedaj osmico. Zakaj pa si nisi nadgradil OSa? Saj je znano, da je bila dvojka bolj tak tak, štirica pa dosti boljša in hitrejša. Morda pa nebi imel več težav z njim.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2013, 18:39
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Se strinjam glede Windows Phona in Androida. O Androidu nimam nekega pozitivnega mnenja in sam uporabljam Windows Phone, prej sedmico in sedaj osmico. Zakaj pa si nisi nadgradil OSa? Saj je znano, da je bila dvojka bolj tak tak, štirica pa dosti boljša in hitrejša. Morda pa nebi imel več težav z njim.
Sem nadgradil in ko sem odklenil telefon so ikonce potrebovale cc. 5 sekund, da so se prikazale (še večje štekanje). Na servisu so me vprašali, če sem naredil tovarniške in sem tudi jih, potem so rekli, da je še najboljše, da imam gingerbreada --> in so nazaj naložili 2.3.4.

@Krepki sem ravno iz šole in je prvo leto službe Nisem hotel jamrati, da nimam nekega prihodka, ampak da bi mi BON za 250€ hudičevo prav prišel in da če bi imel dnar ne bi prosjačil za bon in bi skaširal za telefon. Sicer je pa iPhone luksuz, lahko bi kupil Nexusa in bi bil sigurno zadovoljen, ampak kakor sem rekel na Android ne grem več.

Nazadnje uredil mattejci : 29.12.2013 ob 18:57.
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2013, 19:21
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

haha xperia go ... go home et.

Nexus 4/5 sta čisto svoj razred. Imam iphone-a 4S, imel tudi Nexus 4, pa ti povem, da ni bistvene razlike v delovanju med tema dvema telefonoma. Imel v roki že marsikateri telefon, tako da vrjami, nexus je dober telefon pa nima veze Java ali pa kaj drugega. Tudi v Javi, če so zadeve dobro sprogramirane, dela tako kot je treba.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2014, 08:23
js1234 Uporabnik js1234 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce js1234
Član od: Mar 2006
Sporočila: 161

se podpišem pod komentarje @Veron in @telex

omenil bi še tiste naročnike="primerke", ki kupujejo drage telefone in tudi s tem BONom za 250eur in jih potem prodajo za 200eur!
npr. Telefon stane cca 700eur, akcija npr. 500eur ...."primerek" je dobil 250eur "zastonj", plačevati bo moral 2 leti obroke in izplačati na koncu še 250eur... v štartu seveda ni plačal nič!

In nato proda "primerek" telefon za 200eur! ....

Zbijajo cene vsem in razvrednotijo zadeve! Škodujejo sebi in drugim!
GROZA od groze!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
250€, bon, predlog

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Akcija bon 250€ tomazi13 O storitvah 3 20.11.2013 21:01
SiOL BOX snemalnik - predlog milesnik SiOL TV 1 15.11.2011 07:51
Predlog vmesnik + lipan SiOL TV 9 14.12.2008 11:38
Predlog za gledanje... janezbond Filmi 10 12.01.2008 01:51
Vladni predlog - zasebno varovanje zlato Slovenija 0 11.04.2007 03:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:27.