Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 25.01.2007, 14:45
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664
Privzeto Re: Psi in njihovi lastniki

Citat:
Objavil-a Jelengar Prikaži sporočila
Ne razumeš pa ne razumeš. Ampak stvar je preprosta. Če bi ti držala svojega psa na povodcu tako, da ne bi ogrožal nikogar, se tudi tista ženska ne bi mogla zaplesti v tvojega psa. A razumeš, povodec ima svoj namen, ne samo, da ga imaš (zaradi lepšega). Ti bi morala tako voditi psa, da drugih ne bi ovirala. Ne pa, da se te drugi morajo ogibat daleč naolkoli, ker imaš ti 50 meterski povodec. Iz tvoje logike je vse popolnoma jasno: pač, če sem jaz s psom, naj se me vsi na daleč ogibajo.

Tvoja logika me spominja na tisti legendarni vic o Mujotu in Hasotu. Mujo je bil obtožen umora Hasota in se zagovarja pri sodniku: Jaz nisem nič kriv. Jaz sem samo sedel pod drevesom, ko je mimo prišel Huso, ki se je spotaknil ob moje noge in po nesreči padel na nož s katerim sem si ravno čistil nohte. In tako to šestkrat, sedemkrat.
ne, ti ne razumeš. a veš, kaj pomeni poleg. to pomeni, da pes hodi zraven tvoje noge.

ne posplošuj sem rekla. nimam te logike.

gospa je šla k mojemu psu, ni šel pes k nje. a zastopiš. moj pes je lepo hodil ZRAVEN MENE!!!!

konec debate.
The kind that makes devils cry
Staro 25.01.2007, 16:08
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

Citat:
Ja ja, Haso se je pa sedemkrat po nesreči nabodel na Mujotov nož..... Veš kaj, imela si srečo. Če bi jaz bil na mestu tiste "napadalne ženske" bi ti dal eno na gobec.
ona bi te pa prefookala k zmaja in bi bil mer še dolg časa

skratka.... od kje tok sovražtva? live and let live, tega noben več ne pozna očitno? folk je ratu čist preveč paranoičn in se vse daje v isti koš. zdej je že vsak mali cucek grožnja za okolico in zato je treba temu primerno tudi ukrepat, ane...
Staro 25.01.2007, 16:33
the master of disaster

pol pa mal določ eno racionalno mejo, kje so brezbrižneži in brezobzirneži, če že morš ukrepat na tak način.....tole, ko si 3nity napisu, da bi jo na gobec, ker bi preprosto šla malo bližje tebi s psom (na povodcu!), je že tvoja objestnost in brezobzirnost.....
Staro 25.01.2007, 17:07
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Citat:
Se mi je kar zdelo, da bo slej kot prej kdo prijavil sovraštvo.
Nobenega sovraštva ni. Jaz sem se enostavno naveličal bit žrtev brezbrižnežev in brezobzirnežev. Eno na gobec, al pa prefukat. Tovrstni ljudje razumejo edino takšno govorico.
jaz se pa nočem spuščat na njihov nivo
Staro 25.01.2007, 17:29
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460

Citat:
Ja ja, Haso se je pa sedemkrat po nesreči nabodel na Mujotov nož..... Veš kaj, imela si srečo. Če bi jaz bil na mestu tiste "napadalne ženske" bi ti dal eno na gobec.
Ti predstavljaš vse tisto, kar je narobe danes s tem svetom.
Reševati problematike s pestmi pomeni, da jih ne zmoreš z možgani. Pa brez zamere.

Jaz sem tudi zelo kritičen in jezen na brezobzirne lastnike psov ampak biti hujši od takšnih pomeni, da si od njih še slabši in konec debate.
Staro 25.01.2007, 19:14
the master of disaster

Jelengar....

Pa ne meči vseh lastnikov psov v isti koš. Pri postu od 3nity si avtomatično predvidevu, da je ona morala neki narest ženski, ki jo je nahrulila pa ti je lepo povedala, da je šla samo mimo nje s svojim psom, ki je bil na povodcu (razloga za laž kle res ne vidim). In ti bi potemtakem njo "na gobec", ker si je drznila it mimo tebe s svojim psom. Al kako? Na žalost ste nekateri ljudje (očitno sem spadaš tudi ti) popolnoma enako brezobrazni kot lastniki psov, ki jih sam omenjaš.
Staro 25.01.2007, 19:44
the master of disaster

Normalni ljudje, ja. Očitno nimaš veliko stika z ljudmi, da kar avtomatično predvidevaš, da so vsi normalni. Verjel ali ne, ljudje brez psov znajo(te?) bit tut precej brezobrazni. Opis dogodivščine od 3nity ni nič nevsakdanjega in jaz ji verjamem, da je bilo res tako kot je sama napisala. Ženska je očitno zafrustrirana in je frustracije znesla nad 3nity. Poznam veliko primerov, v katerih folk enostavno začne ****it, žalit,... brez utemeljenga razloga. In te primeri niti niso nujno povezani s psmi. Skratka, point je v tem, da zafrustriranga in brezobraznga folka je ogromn in tega ne najdeš samo med lastniki psov ampak povsod.

Zdej na tvoje komentarje sm se pa obesla lih zato, ker sumim, da si en izmed teh, ki so zarad negativnih izkušenj z določenimi brezobraznimi lastniki psov postal zafrustrirani in zdej svoje frustracije znašajo nad vsakomer, ki se jim zdi primeren kandidat. Torej si tak kot ženska v 3nity-jem primeru. Če sem te napačno ocenila, se iskreno opravičujem.
Staro 25.01.2007, 19:52
Pripravnik

Citat:
Objavil-a popka Prikaži sporočila
Jelengar....

Pa ne meči vseh lastnikov psov v isti koš. Pri postu od 3nity si avtomatično predvidevu, da je ona morala neki narest ženski, ki jo je nahrulila pa ti je lepo povedala, da je šla samo mimo nje s svojim psom, ki je bil na povodcu (razloga za laž kle res ne vidim). In ti bi potemtakem njo "na gobec", ker si je drznila it mimo tebe s svojim psom. Al kako? Na žalost ste nekateri ljudje (očitno sem spadaš tudi ti) popolnoma enako brezobrazni kot lastniki psov, ki jih sam omenjaš.

Jaz sem velik kritik brezobzirnih lastnikov psov in se jezim vsakič, ko nek pes lula in kaka po naših rožah,
skače po nas ali se nenadzorovano sprehaja po soseski ampak to, kar je napisal jelengar ni samo brezobzirnost, to je nasilništvo in primitivizem najhujše vrste.

Takšni ljudje nimajo kaj veliko v glavi, ker se odzivajo povsem nagonsko brez uporabe možganov. So sami bolj podobni živalim kot ljudem.

Predstavljaj si, ko bi vsi tako reševali konfliktne situacije, da ko nam nekaj ne paše, da nekoga pretepemo. Pa sej bi bile žrtve nasilništva na dnevni bazi, zapori pa kmalu polni. Kot družba pa bi kmalu propadli v civilizacijskem pogledu.

Pa da ne bo kdo mislil, da resno jemljem jelengara, mislim, da je to nekdo, ki ima bujno domišljijo in da jo izživlja anonimno na forumih in da je v resnici čisto drugačen kot piše.
Sej veste, "hot air balloon" človek :D
Staro 25.01.2007, 19:54
Pripravnik

Citat:
Objavil-a popka Prikaži sporočila
Normalni ljudje, ja. Očitno nimaš veliko stika z ljudmi, da kar avtomatično predvidevaš, da so vsi normalni. Verjel ali ne, ljudje brez psov znajo(te?) bit tut precej brezobrazni. Opis dogodivščine od 3nity ni nič nevsakdanjega in jaz ji verjamem, da je bilo res tako kot je sama napisala. Ženska je očitno zafrustrirana in je frustracije znesla nad 3nity. Poznam veliko primerov, v katerih folk enostavno začne ****it, žalit,... brez utemeljenga razloga. In te primeri niti niso nujno povezani s psmi. Skratka, point je v tem, da zafrustriranga in brezobraznga folka je ogromn in tega ne najdeš samo med lastniki psov ampak povsod.

Zdej na tvoje komentarje sm se pa obesla lih zato, ker sumim, da si en izmed teh, ki so zarad negativnih izkušenj z določenimi brezobraznimi lastniki psov postal zafrustrirani in zdej svoje frustracije znašajo nad vsakomer, ki se jim zdi primeren kandidat. Torej si tak kot ženska v 3nity-jem primeru. Če sem te napačno ocenila, se iskreno opravičujem.

O ja, si ga kar pogruntala!
Staro 25.01.2007, 20:58
the master of disaster

ja ti maš pa res nesrečo, da te kar vsi psi naskakujejo in grizejo:O

bad carma i say

Značke
lastniki, njihovi, psi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:42.