Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Ostalo

Ostalo teme, ki ne spadajo v noben sklop ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.06.2007, 18:13
Šumar Uporabnik Šumar ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 8
Privzeto kratka vprašanja, informacije ...

Pozdravljeni zelo bi bil vesel če mi lahko kdo priskoči na pomoč glede problema z popravilom napihljivega čolna.
Pred predlanskim dopustom sem namreč kupil v prodajalni Giga sport napihljiv čoln Bestway, katerega sem uporabljal tudi v lanskem letu na morju vendar mi je na zadnji strani na mestu kjer je zvarjen zračni prekat-tuka ga enostavno razneslo, tako da bi gilo mesto potrebno vulkanizirat saj se ne da lepiti.Čoln je iz dokaj trpežneha PVC materiala, vendarle pa iz PVC kar ne prenaša normalnih volkanizerskih temperatur.Islak sem že vse živo po spletu in mi ni uspelo najti koga ki bi se ukvarjal s tem.Torej v kolikor kdorkoli pozna koga ki bi se ukvarjal s temi zadevami bom zelo vesel za odgovor in nasvet.Že naprej hvala vsem.
Odgovorite s citatom
Staro 27.06.2007, 18:48
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933
Privzeto Re: Vulkanizacija PVC čolna Bestway

Pozabi vse skupaj in ga vrzi stran!
Ker je iz PVC-a se ga ne da vulkanizirati, ker enostavno plastika ne zdrži teh temperatur.
Naslednji naj bo gumiran

Odgovorite s citatom
Staro 05.07.2007, 13:55
thecall Uporabnik thecall ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 31
Privzeto postna posiljka

V nemciji sem preko interneta kupil nego blago in
me zanima koliko casa traja da pride blago v
Slovenijo oz. koliko dni priblizno traja.

Lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 13.07.2007, 19:09
anit Uporabnik anit ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 14
Red face majHen probŁem for woMaN =)

Mene pa zanima, če puncam oz. ženskam začneJo prsi rast po menstraciji boŁj hitro?? aŁ ti rastejo tako kot prej ?? kakšen je normaŁen obseg prsi za 13-letnico?? moj je 80cm, aŁi Je to premaŁo? ker se mi zdi da mam fuŁ maŁe prsi? aŁi mi bojo zdaj ko sem dobiŁa mensTruaciJo (pred 3 dnevi) začeŁe hitreje rast? do katerega Łeta rastejo prsi?? HVALA VSEM ZA ODGOVORE. res hvala .. Łepo se mejte pa hitro mi naj nekdo ki to ve - odgovorii !! prosim.. papa dijo

Nazadnje uredil anit : 14.07.2007 ob 13:22.
Odgovorite s citatom
Staro 14.07.2007, 18:56
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683
Privzeto Re: majHen probŁem for woMaN =)

Jst mislim, da se malo prevec sekiras. Si se poskusila o tem ze pogovoriti s kom, ki mu zaupas?
Obseg prsi je pri zenskah razlicen in sama bos videla cez cas kaksen bo pri tebi.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Odgovorite s citatom
Staro 20.07.2007, 11:37
Motorino Uporabnik Motorino ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: Vulkanizacija PVC čolna Bestway

Zdravo!

Tudi jaz sem imel podoben problem z PVC folijo na BestWay-evem bazenu, kjer se ni dalo prav ničesar zalepiti/vulkanizirati.

Na zvaru je popustil napihljiv rob, zato sem ga enostavno napolnil z purpenim. Sedaj j ebazen ponovno v funkciji (celo bolje se obnese kot originalen), težava je samo z shranjevanjem (ne da se popolnoma zložiti.

Morda si boš lahko tudi ti kaj pomagal na takšen način.

lp Motorino
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2007, 19:42
I07 Uporabnik I07 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 1
Privzeto Večerova dražba - opozorilo

C/p iz drugega foruma, da vidi več ljudi (izkazalo se je da nisem edini, ki je naletel na to oviro, če je še kdo, naj le napiše):

Izkušnje z Večerovo dražbo:
No, naj povem svojo izkušnjo z njo. Bil sem najvišji ponudnik za en izdelek, ampak je očitno bila cena premajhna in posledično izdelka nisem prejel.
Torej stvar poteka tako da ko se dražba zaključi bi moral v roku parih dni prejet e-mail od časnika Večer, z informacijami o prevzemu. O kakšnem mailu ni bilo teden dni ne duha ne sluha, in sem jim zato sam poslal sporočilo. Ker še teden dni ni bilo odgovora sem jih poklical. Neuspešna komunikacija (še 2 maila in 2 klica) se je nadaljevala preostali konec meseca (ob klicanju so se izgovarjali da bo stvar v kratkem urejena); takrat namreč nastopi pač njihov drobni tisk, s katerim se strinjaš ko se prijaviš v dražbo:
"Dobitnik internetne dražbe se mora pri ponudniku oglasiti v roku enega meseca, sicer podjetje ki je dalo izdelek na dražbo, ni več zavezano do prodaje izdelka po ceni, kot je bila dosežena na dražbi"
Torej si pač na tak balkanski način operejo roke (zelo primerno za tretji največji časnik pri nas) da zavlačujejo mesec dni, če cena ne doseže nekega skritega minimuma (ali pa se sami zmenijo z računalniškim podjetjem za ponudbo po nižji ceni).
V glavnem, to pišem morebitnim prihodnjim udeležencem dražbe, da vedo v kaj se spuščajo. There's no such thing as a free soup. [;(]

LP
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2007, 14:51
gostMR Uporabnik gostMR ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Naslov: ob letališču Skoke
Sporočila: 110
Privzeto Re: Večerova dražba - opozorilo

Ce imas se vse te maile, je edina prava pot trzni inspktor!
In to najblje da si vzames cas in jih osebno obisces in vlozis prijavo!
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2007, 15:46
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754
Privzeto Re: Večerova dražba - opozorilo

Vsi ti klici itd... pošlješ priporočeno s povratnico in potem s tem dokazom dokazuješ kršenje pogodbe in škodo, ki si jo imel zaradi zavajanja. Prvi naslov tržna...

Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2007, 05:45
ivan007 Uporabnik ivan007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 10
Thumbs down Re: Večerova dražba - opozorilo

Ja meni se je tudi to zgodilo 1 leto nazaj.
Na dražbi je bila neka Ati-jeva grafična kartica in sem si jo izlecitiral-mislim da za 120.000 takratnih tolarjev.
In potem je bilo enako, kot je bilo zgoraj opisano opisano.
Vse skupaj je ena velika kozlarija in mislim, da si Večer dela s tem veliko reklamo-bullshit.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
3suisses, balkona, info, informacije, kaj, kartica, katera, kratka, okrasne, pomeni, tablice, vhs, vprašanja, zasteklitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Informacije & vprašanja + pripombe iri Filmi 461 30.04.2014 00:45
kratka vprašanja, nasveti, predavanja ... kalin Gospodarstvo 176 29.10.2009 19:39
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Kratka vprašanja, info, seminarske, ankete ... veska Izobraževanje in šola 94 27.03.2007 12:43
Pravila & Pogosta vprašanja JohnnyEnglish Izobraževanje in šola 0 06.02.2005 00:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:17.